REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

4. Grand Prix Polski Weteranów w Sandomierzu – Jerzy Głuchowski znów na podium!

Jerzy Głuchowski przeszedł jak burza przez pierwszy etap, wygrywając swoją grupę. Wyższość zawodnika TKKF musieli uznać: Józef Turecki z Mielca (3:1), Adam Urbański z Tymbarku (3:2) i Stanislaw Sadowski z Legionowa (3:0). W ćwierćfinale pan Jerzy zmierzył się ze Stefanem Żochowskim z Ciechanowa, z którym przegrał 0:3.

Naszemu reprezentantowi pozostała rywalizacja w turnieju pocieszenia. W nim kolejno pokonywał Wiesława Wójcika z Lublina (3:0) i  Janusza Żukowskiego ze Szczecina (3:2), a w decydującym boju o brązowy medal ponownie zmierzył się z Adamem Urbańskim. Wygrał gładko, 3:0.

Gratulacje!

 

3 KOMENTARZE
  1. WF-ista z Mokobod
    Pan Jerzy mnie uczyl grac w tenisa, za jego czasow 15 lat temu dominowalismy w kazdej dyscyplinie sportowej w calym regionie. Pozdrawiam pana panie Gluchowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje