REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Miłość do rugby od najmłodszych lat

W turnieju miejskim wzięło udział siedem siedleckich szkół:  SP nr 1, nr 3, nr 6, nr 8, nr 10, nr 11, nr 12 oraz szkoły z Huty Mińskiej i Janowa, łącznie 117 zawodników i zawodniczek. W kategorii klas czwartych wygrała szkoła z Huty Mińskiej , w gronie piątoklasistów najlepsza była „Jedynka”, a wśród szóstoklasistów triumfowała „Jedenastka”.

W zmaganich na szczeblu gminnym rywalizowało dziewięć szkół: Pruszyn,  Strzała, Czuryły, Zbuczyn, Stok Lacki, Żelków Kolonia, Suchożebry,  Golice oraz SP nr 6 z Siedlec, łącznie 127 małych rugbystów i rugbystek. Najlepiej wypadły szkoły z Żelkowa Kolonii (3 zespoły z medalami, trener Dariusz Garwoliński), Stok Lacki (trzy medale,  Bartosz Rucki), Nowe Iganie (dwa medale – Piotr Szkop) oraz Strzała (jeden medal, Krzysztof Rusinek). 

Organizatorami wydarzenia były MKS Pogoń Siedlce i MKR Siedlce. Nagrody ufundowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje