REKLAMA
-3.3 C
Siedlce
Reklama

Dla Ciebie śpiewałem. Nostalgiczna podróż do wspomnień

To podróż pełna wzruszeń i szczerego uśmiechu.

Dla Ciebie śpiewałem… to nostalgiczna podróż do wspomnień. To podróż pełna wzruszeń i szczerego uśmiechu. Na scenie Teatru spotkają się: Jan Jubilat – tenor wszechczasów, Martha Eggerth – największa miłość Kiepury, Hanka Ordonówna – legenda polskiej sceny, Eugeniusz Bodo – najbardziej popularny i uwielbiany aktor dwudziestolecia międzywojennego.
– Życzylibyśmy sobie aby każda sobota upływała w tak znakomitej atmosferze – powiedział Sławomir Jagiełło – zastępca wójta gmina Siedlce.

Widowisko muzyczne „Dla Ciebie Śpiewałem…”  gościło w miejscowości Stok Lacki. Był to kolejny przystanek jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.
– Bardzo dziękujemy Janinie Ewie Orzełowskiej za możliwość wystąpienia Teatru na terenie naszej Gminy mówiła Izabela Kuniewicz dyrektor GOK. – W szczególności podziękowania kierujemy do dyrekcji Iwona Wujastyk i Marcin Marciniuk, aktorów, realizatorów, muzyków, techników, reżyser Beaty RedyDobber, Małgorzaty Maj. – Cieszymy się, że przybyli państwo na to widowisko   było to z pewnością jedno z ważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez Gminnego Ośrodka Kultury oraz całej Gminy Siedlce – powiedziała Izabela Kuniewicz.

Zdjęcia: GOK Chodów

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje