REKLAMA
21.8 C
Siedlce
Reklama

Bezmyślne zachowanie rowerzysty. Zablokował platformę dla niepełnosprawnych w siedleckim oddziale ZUS

Ciężko posądzać, że było to celowe działanie, ale na pewno bezmyślne. Ktoś zablokował osobom niepełnosprawnym uruchomienie wysuwanej platformy, która umożliwia im dostanie się do siedleckiego oddziału ZUS.

Do jej elementu przymocował swój rower… Następnie pozostawił jednoślad, który zablokował możliwość uruchomienia i wysunięcia się platformy.

Jak relacjonuje świadek zdarzenia, nieszczęśliwy traf chciał, że niedługo potem osoba niepełnosprawna potrzebowała dostać się do budynku ZUS. Pomocy w tym miał jej udzielić pracownik ochrony.

16 KOMENTARZE
 1. Niestety nie chodzi tutaj o przypadek rowerowej bezmyślności, ale przykład jak kierowcy parkują samochody nie patrzą (nie wszyscy na szczęście) na linie wyznaczone do parkowania, ale parkują tak nie równo, że kolejni kierowcy nie są w stanie zaparkować samochodów (owszem na siłę może da radę, ale będzie ścisk a nawet któryś samochodu może zostać porysowany, ale właśnie kierowcy) muszą szukać w innych miejscach aby zaparkować i skąd się biorą braki do parkowania niestety.

  Odpowiedz moderated
 2. Pod blokami też mamy takich cwaniaków co to zablokują sobie dwa miejsca na parkingu, kiedy wracają z pracy jednym autem to zablokowane miejsce czeka. Tak jest na 10 Lutego w Siedlcach to są “”mistrzowie parkowania”

  Odpowiedz moderated
  • Pod blokami to istny armagedon.
   Nie toż ,że ludzie parkują nie bacząc na linie wyznaczające miejsce parkingowe to jeszcze te przeklęte busy firm kurierskich blokują miejsca mieszkańcom osiedli. Jeszcze trochę to i zawodowi kierowcy będą parkować ciężarówkami.

   Odpowiedz moderated
   • Kiedyś na zebraniu wspólnoty gość powiedział, że on będzie nadal parkować równolegle do krawężnika na kilku miejscach prostopadłych do krawężnika, które wyznaczają linie. To zapytałem co powie na to że przyjadę dwoma tirami i zastawie wszystkie miejsca. (…) nic nie odpowiedział.

 3. Tak postawić rower,a od czego przy drzwiach w ZUS siedzi bezczynnie “OCHRONA” za co im płacą ???

  Odpowiedz moderated
 4. Jednak stawiam na nieświadomość sposobu funkcjonowania windy “zjeżdżalni”.
  PS. Winda działa? a podobno “standardem 3RP” jest niedziałająca winda (poza tymi wewnątrz budynków),
  różnego rodzaju przydworcowe i na zewnątrz budynków częstokroć przez inwalidów, ew. osoby przemieszczające się z dziećmi, z wózkami
  nazywane są atrapami do celów przetargowych
  – nie chodzi o targowanie się użytkowników z urzędnikami, bynajmniej;)

  Odpowiedz moderated
 5. “Pomocy w tym miał jej udzielić pracownik ochrony.” A potem została powiadomiona Straż Miejska ?. Do ZUS-u to może by przyjechali.

  Odpowiedz moderated
 6. taaa jasne akurat wtedy pojawił się niepełnosprawny… winda pewnie nieużywana z rok albo i dłużej

  Odpowiedz moderated
 7. Ale bzdury piszecie, zabezpieczenie roweru że zdjęć jest luźne wystarczyło posunąć:D a, po drugie nawet wózkiem szerokości 1,5m nie przeszkadzał w tym przypadku! Pokaż “kablowiczu” , sprzedawczyku pełne foto niech wszyscy widzą!

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje