reklama

Kto wygrał?

fot. Aga Król

11 i 12 maja w Zespole Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach odbył się XIX Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych.

reklama

Prezentujemy wszystkich nagrodzonych.

  1. PRZEDSZKOLA:

TANIEC LUDOWY

miejsce I - „Ludowa Piętnastka” Miejskie Przedszkole Nr 15 w Siedlcach

miejsce II – „Biedroneczki” Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach

miejsce II – „Wesołe nutkiMiejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach

TAŃCE INNYCH NARODÓW

miejsce I - „Roztańczona Piętnastka” Miejskie Przedszkole Nr 15
w Siedlcach

miejsce II -  „Sześciolatki”  Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

miejsce III -  Miejskie Przedszkole Nr 4 w Siedlcach

HIP HOP

miejsce I -  Gminne Przedszkole  w Zbuczynie

miejsce II – „Pszczółki” – Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa chatka”

 

SHOW DANCE (FORMACJE I MINI FORMACJE)

miejsce I – „NOWOCZESNA PIĘTNASTKA” Miejskie Przedszkole Nr 15 w Siedlcach

miejsce I –„FANTAZJA” Niepubliczne Przedszkole „Kraina Fantazji” w Siedlcach

miejsce II – „Krasnale” Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach

miejsce II -  PIONOKIO DANCE Przedszkole Niepubliczne „PINOKIO”
w Siedlcach

miejsce III – „Słoneczka” Publiczne Przedszkole w Kosowie Lackim

WYRÓŻNIENIA:

- Gminne Przedszkole  w Zbuczynie – taniec „Żołnierza kontra Laleczki Barbie”

- „Słoneczka” - Publiczne Przedszkole w Kosowie Lackim

- Academia ART Factory MINI KIDS – Łosicki Dom Kultury

- KONTRA MINI Szkoła Tańca KONTRA Biała Podlaska

TANIEC LUDOWY

I. MŁODSZY WIEK SZKOLNY (I-III)

miejsce I – Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy” Bialskie Centrum Kultury

miejsce I – „Szyk” Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

miejsce II – MAX DANCE  Górki- Grubaki Szkoła Podstawowa w Górkach –Grubakach

miejsce III -  Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „WIŚNIEWIACY”
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie

 

II. STARSZY WIEK SZKOLNY

miejsce I – Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy” Bialskie Centrum Kultury – „Tańce Podlaskie”

miejsce II - Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „WIŚNIEWIACY”
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie – „Krakowiak”

miejsce III - Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „WIŚNIEWIACY”
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie – „Polonez”

WYRÓŻNIENIA:

MAX DANCE Górki- Grubaki Szkoła Podstawowa w Górkach –Grubakach

III. KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – Zespół Pieśni i Tańca „Niwa” Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie – „Pieśni i Tańce Żywieckie”

miejsce II – Zespół Pieśni i Tańca „Alicja” Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu – „Tańce Podlaskie”

                        TANIEC TOWARZYSKI

miejsce I – Zespół Tańca Towarzyskiego Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach

 

                      MŁODSZY WIEK SZKOLNY    

 HIP HOP FORMACJE    

miejsce I – PNC DANCE STUDIO „Cukiereczki”

miejsce II – Akademia ART  FACTORY SUPER KIDS   „HIP HOP”

miejsce III - Akademia ART  FACTORY SUPER KIDS  „ŁOBUZIARY”

miejsce III – JOKER DANCE Gminny Ośrodek Kultury w Repkach

HIP HOP SOLO/DUETY  

miejsce I – Wiktoria Ładziak & Joanna Mróz PNC DANCE STUDIO

miejsce I – Julia Olszewska & Amelia Borychowska JOKER DANCE Gminny Ośrodek Kultury w Repkach

SHOW DANCE FORMACJE
miejsce I – Szkolny Zespół Taneczny „Duet Kids” Szkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim  „Jesteś tęczą … czyli brokatowe szaleństwo”

miejsce I – KONTRA I – Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II –Akademia Tańca LUZ-ART. „Wiadomości”

miejsce III – „Cool Dance” – grupa integracyjna Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach z oddziałami integracyjnymi.

SHOW DANCE MINI FORMACJE

miejsce I – KONTRA I – Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – RYTMIX Studio Body Lingua Dąbrówka Ług

SHOW DANCE DUETY 

miejsce I – Zuzanna i Lilianna Rudzkie - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – Amelia Czapska i Paulina Biskupska - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce III – Małgorzata Gajowniczek i Milena Bogucka - RYTMIX Studio Body Lingua Dąbrówka Ług

SHOW DANCE SOLO 

miejsce I – Nadia Kowalczyk - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – Zuzanna Puczka - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce III – Paulina Biskupska - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

Wyróżnienie:

Amelia Czapska - Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

12 maja - sobota

Jury II dnia trwania Przeglądu:

 

Przegląd prowadziła Pani Urszula Niedziółka     

HIP HOP

HIP HOP FORMACJE:

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I – DANCE FAMILY JUNIOR Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce I – PNC DANCE STUDIO KIDS

miejsce II –  DANCE FAMILY KIDS Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce III – TEMPO I Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

wyróżnienie- MANUFAKTURA Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk w Łosicach

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – PNC DANCE STUDIO JUNIORS

miejsce II –  B3 ,,WATCH MY HIP HOP”

miejsce III – ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KORCZEWIE

LICEUM DOROŚLI

miejsce I – PNC DANCE STUDIO PONAD NORME CREW

 

HIP HOP MINI FORMACJE

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I – AKADEMIA ART FAKTORY VOLCANO MINI

miejsce II –  DANCE FAMILY KIDS Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce III – Studio tańca NEXT LEVEL

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – PNC DANCE STUDIO JUNIORS MINI

 

HIP HOP SOLO/DUETY

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I – Kalina Kowalczyk & Maja Mielniczuk PNC DANCE STUDIO

miejsce II –  Kinga Wyszomierska & Iga Stefańczuk TEMPO

miejsce III – Sebastian Żebrowski Studio Tańca NEXT LEVEL -solo

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – Ewelina Mielniczuk & Filip Nowaczewski PNC DANCE STUDIO

miejsce II – Nina Celińska & Małgorzata Popowska   PNC DANCE STUDIO

miejsce III – Klaudia Drożdż Miejski Dom Kultury w Miński Mazowieckim

 

LICEUM DOROŚLI

miejsce I –  Patrycja Anusiewicz & Patrycja Krasnodębska  PNC DANCE STUDIO

 

SHOW DANCE

SHOW DANCE FORMACJE

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I – KONTRA II Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – BLACK CODE DANCE STUDIO Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce II – AKADEMIA TAŃCA LUZ ART

miejsce III – SZKOLNA GRUPA CHEERLEADERS ,,DWÓJECZKI”

wyróżnienie- KONTRA II Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

 

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – BLACK CODE DANCE STUDIO Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce II – LA FLAKA JUNIOR Studio Tańca La Flaka Mińsk Mazowiecki

miejsce III – AKADEMIA TAŃCA LUZ ART gr II B

 

LICEUM DOROŚLI

miejsce I –  AKADEMIA TAŃCA LUZ ART

miejsce II –  BLACK CODE DANCE STUDIO Sokołowski Ośrodek Kultury

miejsce III – KONTRAKCJA Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

SHOW DANCE MINI FORMACJE:

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I –  KONTRA II Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – ROZRABIAKI Z LA FLACI Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

miejsce III – MINI LA FLACA Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

miejsce III – MANUFAKTURA

 

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I –  LA FLAKA JUNIOR Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

miejsce I – BLACK CODE DANCE STUDIO

 

LICEUM DOROŚLI

miejsce I – BLACK CODE DANCE STUDIO

miejsce II –  KONTRAKCJA Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

 

SHOW DANCE SOLO/DUETY

STARSZY WIEK SZKOLNY (IV-VII)

miejsce I – Natalia Tomaszuk-solo Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce II – Akademia Tańca Luz Art

miejsce III – Julia Dróżdż -  Studio Tańca LA FLACA

wyróżnienie – Klara Gabir – Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

KLASY GIMNAZJALNE

miejsce I – Michalina Żelazowska Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

miejsce II – Wiktoria Pliszka Szkoła tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce III –Magdalena Boruc Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

 

 

LICEUM  i DOROŚLI

miejsce I –  Kacper Sarna Studio Tańca NEXT LEVEL Mińsk Mazowiecki

miejsce II – Inez Smuga Studio Tańca LA FLACA Mińsk Mazowiecki

miejsce III –Dominik Moroz Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska

miejsce III – Martyna Podniesińska Akademia Tańca LUZ ART

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.