reklama

Brak papieru toaletowego w SP 11 Siedlce - proszę o pomoc!

Siedlce

Tata 2018-10-03 13:07:24 liczba odsłon: 12789
Papier toaletowy - w pewnych sytuacjach - niezbędny

Papier toaletowy - w pewnych sytuacjach - niezbędny

Witam serdecznie . Już tyle razy rozmawiałem z nauczycielami i dyrekcją i temat pozostał bez reakcji pedagogów, że postanowiłem napisać do Państwa list.

reklama

Szanowni Państwo - bardzo bym był wdzięczny, za zainteresowanie się sprawą braku papieru toaletowego w ubikacjach w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach. Do tej szkoły chodzą moje dzieci i od nich, jak i od innych rodziców wiem (doniesienia się potwierdzają - sam sprawdzałem osobiście), że w szkolnych toaletach nie ma papieru toaletowego.

Jak można w ogóle prowadzić tak placówkę, że dziecku zachce się „kupę" i musi szukać papieru gdzieś po salach lub prosić sprzątaczkę.

Ostatnio moja córka wróciła z bardzo ostrym bólem brzucha, bo powiedziała, że zawsze w toalecie szkolnej korzystała ze swoich chusteczek higienicznych, ale tym razem zapomniała wziąć do szkoły - oczywiście papieru również nie zastała w toalecie. Gdyby nie ten fakt, nigdy bym pewnie nawet o tym nie usłyszał.

No przecież to już zakrawa o absurd. Ja nie mówię, żeby w toaletach wisiał papier najwyższej klasy, ale do cholery (przepraszam za słowa, ale już jestem zdenerwowany takim traktowaniem uczniów) przynajmniej najtańszy "szary" papier mógłby zaistnieć w boksach.

Naprawdę, zwróćcie Państwo uwagę dyrekcji tej szkoły, bo już nie mam gdzie dalej pójść, oprócz Was. Z góry bardzo dziękuję za interwencję i pomoc.

Z wyrazami szacunku - Tata.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (71)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.