reklama

Brak papieru toaletowego w SP 11 Siedlce - proszę o pomoc!

Siedlce

Tata 2018-10-03 13:07:24 liczba odsłon: 12357
Papier toaletowy - w pewnych sytuacjach - niezbędny

Papier toaletowy - w pewnych sytuacjach - niezbędny

Witam serdecznie . Już tyle razy rozmawiałem z nauczycielami i dyrekcją i temat pozostał bez reakcji pedagogów, że postanowiłem napisać do Państwa list.

reklama

Szanowni Państwo - bardzo bym był wdzięczny, za zainteresowanie się sprawą braku papieru toaletowego w ubikacjach w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach. Do tej szkoły chodzą moje dzieci i od nich, jak i od innych rodziców wiem (doniesienia się potwierdzają - sam sprawdzałem osobiście), że w szkolnych toaletach nie ma papieru toaletowego.

Jak można w ogóle prowadzić tak placówkę, że dziecku zachce się „kupę" i musi szukać papieru gdzieś po salach lub prosić sprzątaczkę.

Ostatnio moja córka wróciła z bardzo ostrym bólem brzucha, bo powiedziała, że zawsze w toalecie szkolnej korzystała ze swoich chusteczek higienicznych, ale tym razem zapomniała wziąć do szkoły - oczywiście papieru również nie zastała w toalecie. Gdyby nie ten fakt, nigdy bym pewnie nawet o tym nie usłyszał.

No przecież to już zakrawa o absurd. Ja nie mówię, żeby w toaletach wisiał papier najwyższej klasy, ale do cholery (przepraszam za słowa, ale już jestem zdenerwowany takim traktowaniem uczniów) przynajmniej najtańszy "szary" papier mógłby zaistnieć w boksach.

Naprawdę, zwróćcie Państwo uwagę dyrekcji tej szkoły, bo już nie mam gdzie dalej pójść, oprócz Was. Z góry bardzo dziękuję za interwencję i pomoc.

Z wyrazami szacunku - Tata.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (71)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama

Najnowszy numer 43/2018 w sprzedaży od 2018-10-24.

Advertisement