reklama

Mecze KPS Siedlce w Polsacie?

Siedlce

Paweł Świerczewski 2018-09-13 12:39:35 liczba odsłon: 368
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej SA przejęła od Polskiego Związku Piłki Siatkowej zarządzanie rozgrywkami 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2018/19. Partnerem rozgrywek została telewizja Polsat.

reklama

– To bardzo ważny krok w rozwoju naszej ligowej siatkówki – wypowiada się dla portalu plusliga.pl, Artur Popko, prezes zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA. – Mamy już pod swoimi skrzydłami PlusLigę oraz LSK, teraz przyszedł czas na współpracę z klubami 1. Ligi mężczyzn. Chcemy razem stworzyć nowe, dynamiczne rozgrywki, które staną się atrakcyjne dla kibiców oraz sponsorów. 

Jakich zmian można się spodziewać? Powstanie m.in. nowa strona rozgrywek, na której znajdą się materiały dziennikarskie, możliwość śledzenia wyniku na żywo i rozbudowana strefa statystyk. Wszystkie kluby 1. Ligi będą korzystały, podobnie jak PlusLiga i LSK z systemu kontaktu z mediami – portalu accredito.com. PLPS SA pozyskała także partnera telewizyjnego. Jest nim telewizja Polsat.  Na początek, zaplanowano transmisję jednego, najważniejszego meczu w każdej kolejce.

Przypomnijmy, że jednym z uczestników rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn jest KPS Siedlce. 

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

(za plusliga.pl)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement