reklama

Wygrał smartfona!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2018-07-11 10:54:40 liczba odsłon: 2185

Zwycięskie zdjęcie. "Fotografia przedstawia widok z nowo wybudowanego wiaduktu drogowego nad ul. Partyzantów w Siedlcach, będącego częścią inwestycji „Budowa III etapu Wewnętrznej Obwodnicy Miasta Siedlce”. Cel inwestycji to przejęcie ruchu kołowego z kie

10 lipca w redakcji "Tygodnika Siedleckiego" Pan Piotr Świercz z Siedlec odebrał smartfona, który był nagrodą w konkursie "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!".

reklama

Z naszego terenu do konkursu zgłoszono kilka zdjęć, z których redakcyjna komisja konkursowa wybrała fotografię Pan Piotra ilustrujacą siedlecką obwodnicę. 

Zwycięzca interesuje się fotografią amatorsko, a na co dzień pracuje jako geodeta.

- Pracowałem przy budowie obwodnicy, więc ,gdy tylko dowiedziałem się o konkursie od razu postanowiłem sfotografować właśnie tę inwestycję dofinansowaną ze środków unijnych. Wybrałem się na teren budowy o zachodzie słońca, by zdjęcie było bardziej efektowne - mówi Pan Piotr. 

Zamierzony efekt udało się osiągnąć, bo komisja jednogłośnie wybrała zdjęcie Pana Piotra. 

Serdecznie gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie. 

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”  jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

reklama
reklama
Advertisement