reklama

M.Daniel i K.Chaberski ruszyli w Polskę

Siedlce

Justyna Pycka 2018-06-10 11:46:19 liczba odsłon: 2311
Magdalena Daniel i Krzysztof Chaberski we Wrocławiu

Magdalena Daniel i Krzysztof Chaberski we Wrocławiu

„W Siedlcach kłótnia między Karolem Tchórzewskim i Andrzejem Sitnikiem o to, który powinien oddać więcej pieniędzy do kasy miasta. A my, w tym czasie pracujemy dla Was, mieszkańców. Jeździmy po Polsce (tu od razu wyjaśniamy – za własne, prywatne pieniądze) i szukamy inspiracji i dobrych rozwiązań dla naszego miasta” – komunikują na fan page Lepsze Siedlce Magdalena Daniel i Krzysztof Chaberski.

reklama

Kandydatka na prezydenta i kandydat na wiceprezydenta Siedlec rozpoczęli cykl wizyt w polskich miastach, od których chce czerpać inspiracje dla Siedlec. Na początek odwiedzili samorządowców z Wrocławia i Nowej Soli.

- Rozmawialiśmy m.in. o zwiększaniu dochodów miasta i wprowadzaniu waluty lokalnej. To było bardzo owocne spotkanie, które pomoże nam stworzyć receptę na uzdrowienie siedleckiego budżetu – informują.

 Szukali m.in. rozwiązań na zmniejszenie zadłużenia, rozwój przedsiębiorczości. Magdalena Daniel i Krzysztof Chaberski zapowiadają kolejne wyjazdy -  W planach mamy jeszcze Wejherowo, Sopot, Słupsk, Łódź i Lublin – zapowiadają.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (85)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama