reklama

Szukamy Małych Miss i Małych Misterów!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2018-04-04 10:34:39 liczba odsłon: 2549
Ubiegłoroczni laureaci. Fot. Janusz Mazurek

Ubiegłoroczni laureaci. Fot. Janusz Mazurek

Pięcioletnie bliźnięta Magdalena i Szymon oraz 6-letnia Julia to pierwsi uczestnicy tegorocznego konkursu Mała Miss Mały Mister.

reklama

Jeśli chcecie, by Wasze pociechy także znalazły się na łamach Tygodnika, miały szansę wygrać fantastyczne nagrody i wzięły udział w niezapomnianym przyjęciu - już dziś wytnijcie kupon zgłoszeniowy i dostarczcie go ze zdjęciem dziecka do redakcji, najpóźniej do 4 maja.

O tytuł „Małej Miss” i „Małego Mistera” mogą ubiegać się dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każdej fotografii będzie nadany numer, zgodny z chronologicznym napływem zdjęć. Fotki zostaną opublikowane na łamach „TS” oraz umieszczone na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com.

Już od teraz możecie głosować na milusińskich za pomocą kuponów (drukowany w tym numerze należy przesłać do 17 kwietnia) oraz SMS-ów, wysyłając na numer 72051 wiadomość o treści ts.NUMER (NUMER to liczba odpowiadająca konkretnemu dziecku np. D1, C1, D2, C2... itd.). Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Za pomocą SMS-ów możecie głosować do 13 maja (do północy).

Głosowanie będzie miało dwa etapy. W pierwszym wyłonimy półfinalistów, w drugim finalistów, czyli tych, którzy uzyskają największą liczbę głosów (kupony+SMS-y). Na zwycięzców, jak co roku, czekają fantastyczne nagrody i wspaniałe przyjęcie w niezawodnej Sali Zabaw Młynek. To zdecydowanie najbardziej popularne wśród rodziców miejsce zabaw dla dzieci, o dużej powierzchni i pełne atrakcji. Tam Wasze pociechy zawsze znajdą coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest wyśmienita kuchnia i konkursy, prowadzone przez animatorki.

Niezawodnie od kilku lat konkurs „Mała Miss, Mały Mister” wspiera firma Zentis Polska S.A., zlokalizowana w podsiedleckim Żelkowie. Obecnie jest to największy producent komponentów owocowych dla przemysłu mleczarskiego i piekarniczego w Europie Środkowowschodniej.

W gronie sponsorów znalazła się także Hurtownia Artykułów Dziecięcych MADAR (Ujrzanów 282c), w której znajdziecie dla swoich pociech produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz zdjęcia kandydatów z numerami znajdziecie w zakładce KONKURSY

Tweetnij

drukuj
Advertisement