reklama

O włos od tragedii

Mińsk Mazowiecki

Paweł Świerczewski 2018-03-13 12:43:27 liczba odsłon: 6366
zrzut ekranu

zrzut ekranu

Wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej i przejściu dla pieszych - manewr ten wykonany przez kierowcę hondy accord w Mińsku Mazowieckim, mało brakowało, a doprowadziłby do tragedii. Zobacz film!

reklama

Zdarzenie zostało utrwalone przez wideorejestrator zamontowany w innym pojeździe. Nagranie trafiło do internetu i osiąga coraz większą ilość wyświetleń. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że sytuacją zainteresowała się policja.

KPP w Mińsku Mazowieckim wydała komunikat:

W związku z opublikowaniem w dniu 09.03.2018 roku na stronie internetowej "www.youtube.pl", nagrania zatytułowanego: " Mińsk Mazowiecki Honda Accord 09.03.2018", na którym zarejestrowane zostało wykroczenie popełnione w ruchu drogowym, zwracamy się z apelem do autora nagrania o skontaktowanie się z Zespołem Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Zwracamy się również z prośbą o zgłoszenie się osoby pokrzywdzonej oraz wszelkich świadków opisywanego zdarzenia. Poniżej podajemy numery tel. kontaktowych: Zespół Wykroczeń 25 759 60 04,  oficer dyżurny 25 759 72 00 ew. adres mailowy oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Film zamieszczamy poniżej. Uwaga, materiał zawiera wulgaryzmy!

Tweetnij

drukuj
Komentarze (7)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement