reklama

Złote gody w Garwolinie

Garwolin

Kamil Waszczuk 2018-02-13 13:30:09 liczba odsłon: 786
fot. UM Garwolin

fot. UM Garwolin

Ponad 50 małżeństw z miasta i gminy Garwolin obchodzi w tym roku złote gody. Wójt Marcin Kołodziejczyk i burmistrz Tadeusz Mikulski wręczyli jubilatom medale, przyznawane przez prezydenta RP.

reklama

- Patrzymy na państwa z podziwem. Przeżyliście razem 50 lat i nadal się kochacie. To jest piękne. Jesteście wzorem do naśladowania, młodzi ludzie mogą brać z was przykład – podkreślali, życząc jubilatom zdrowia, szczęścia i dalszych lat wspólnego życia.

Nie zabrakło oczywiście tortu, szampana i hucznie odśpiewanego „Sto lat”. Podczas przyjęcia małżonkowie chętnie dzielili się swoimi wspomnieniami. Niektórzy bardzo się wzruszyli.

Złote gody obchodzili: Marianna i Ryszard Błażejczykowie, Barbara i Jan Borkowscy, Kazimiera i Bronisław Boryniowie, Aleksandra i Stanisław Dawidowie, Alicja i Edward Głażewscy, Maria i Ireneusz Głośniccy, Teresa i Wacław Grążcy, Jadwiga i Mieczysław Jańcowie, Marianna i Marian Jarzynowie, Elżbieta i Aleksander Kryspinowie, Mirosława i Mieczysław Krzyśpiakowie, Marianna i Roman Makulcowie, Stanisława i Jan Miazgowie, Alicja i Tadeusz Michalikowie, Halina i Bolesław Mikulscy, Barbara i Wiesław Mikulscy, Marianna i Bronisław Muchowie, Barbara i Stanisław Nastajowie, Eugenia i Jan Nowiccy, Krystyna i Stanisław Pałyscy, Danuta i Henryk Kuberowie, Jadwiga i Jan Majsterek,  Zofia i Józef Ochnikowie,  Stanisława i Rudolf Olkowscy, Stanisława i Włodzimierz Owczarczykowie, Zofia i Zbigniew Piesiowie, Wiesława i Piotr Poszytkowie, Ewa i Marian Przybyszowie, Stanisława i Wiesław Rękawek, Maria i Józef Rusakowie, Maria i Waldemar Sobiechowie,  Teresa i Marian Staroszowie, Marianna i Wiesław Strachota, Alina i Zdzisław Syga, Amelia i Marian Szelągowie, Marianna i Jan Trzpilowie, Grażyna i Jan Wasilewscy, Teresa i Stanisław Winek, Teresa i Zygmunt Winek, Hanna i Tomasz Wiórkowscy, Danuta i Jerzy Witakowie, Władysława i Adam Wojciechowscy, Wanda i Ryszard Wróblewscy, Barbara i Władysław Zabieglińscy, Zofia i Stanisław Zadrożni, Zuzanna i Witold Zagrodzcy, Teresa i Tadeusz Zającowie, Maria i Wiktor Zarębscy, Maria i Zdzisław Zowczakowie, Ewa i Tadeusz Żukowscy, Barbara i Eugeniusz Dąbrowa, Anna i Jan Głaszczka, Teresa i Józef Głaszczka oraz Zofia i Ryszard Borowy. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement