reklama

Producenci przekaźników przyjemności

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2018-02-11 10:04:36 liczba odsłon: 8608

Martyna Sabak, fot. Aneta Abramowicz-Oleszczuk

Koncertem Martyny Sabak i jej zespołu B6 rozpoczęło się wczoraj w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach spotkanie, promujące książkę "Operacja rozpoznanie - Nowy Początek".

reklama

Wzięli w nim udział uczestnicy zorganizowanej przez o. Tomasza Maniury OMI wyprawy na Islandię. Wśród 55 osób, które w ubiegłym roku - w ramach projektu NINIWA Team - zwiedziły na rowerach tę wyspę, było aż 12 mieszkańców Siedlec.

Osoby, które nie mogły być wczoraj w Sali Białej, a chcą posłuchać opowieści uczestników wyprawy, powinny się dziś wybrać do Sanktuarium pw. św. Józefa w Siedlcach. Na każdej mszy świętej, zamiast kazania, można tam dziś usłyszeć o Islandii.

*   *   *

Najlepszą rekomendacją udanego przedsięwzięcia jest wysoka frekwencja. W Sali Białej MOK były wczoraj tłumy. Na koncert pochodzącej z Siedlec Martyny Sabak i barwną relację z wyprawy rowerowej mieszkańcy Siedlec i okolic przyszli całymi rodzinami. Na widowni obok rodziców i dziadków siedziały więc małe dzieci, a młodzież - powiadomiona SMS-owo przez koleżanki i kolegów, że w Sali Białej "fajnie jest", wciąż tam dochodziła. Niektórzy z młodych ludzi nie ukrywali, że w Sali Białej są po raz pierwszy. Inni - będący wiernymi fanami talentu Martyny - przyszli, by choć przez moment posłuchać na żywo tak rzadko występującej w Siedlcach siedlczanki.

- Jestem przeszczęśliwa, że mogę występować przed siedlecką publicznością z własnym zespołem. Dziękuję Państwu za tak liczne przybycie - nie ukrywała wzruszenia Martyna Sabak.

Zaśpiewała zarówno piosenki autorskie, jak i covery. Na scenie towarzyszyli jej: Akadiusz Borzęcki, Jakub Stasikowski i Piotr Karczewski. Ich zespół nazywa się B6 od witaminy B6, która produkuje przekaźniki przyjemności. (Ana)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Advertisement