reklama

Niespodzianka z Warszawy
Dla maluchów z Domu Dziecka

Łuków

Piotr Giczela 2017-12-24 06:50:00 liczba odsłon: 440

Szymuś z dyrektorką placówki, Ewą Szczęśniak przy choince podarowanej przez warszawską firmę Adgar Park West i jej partnera - przedsiębiorstwo Zoetis. Fot. PGL

W przedświąteczny weekend w Domu Dziecka przy ul. Broniewskiego w Łukowie zjawili się goście z niezwykłym prezentem dla dzieci. Szymuś, dwuletni wychowanek placówki z błyszczącymi oczyma stwierdził, że „wujek przyniósł choinkę”. Dowiedzieliśmy się, że owi „wujaszkowie” reprezentowali warszawską firmę Adgar Park West.

reklama

Marlena Ładzińska, szefowa marketingu i PR z Adgaru, poinformowała nas, że prezent, jaki zrobiono wychowankom Domu Dziecka, jest efektem firmowego eventu pod nazwą „Świąteczna Adgariada”. – Jesteśmy zarządcami jednego z biurowców na warszawskim Mokotowie. Nasza firma zorganizowała przedświąteczną imprezę dla pracowników firm wynajmujących u nas biura. Jedną z atrakcji spotkania było ubieranie drzewek, które miały trafić do różnych placówek opiekuńczych – wyjaśnia M. Ładzińska.

Akcja spotkała się z dużym odzewem. Pracownicy wskazywali też placówki, do których miały być wysłane świątecznie przystrojone drzewka. Adres łukowskiego Domu Dziecka podała pochodząca z Łukowa pracownica firmy Zoetis.

Najbardziej właśnie w przygotowywanie drzewek na prezenty zaangażowali się pracownicy firmy Zoetis i Pfizer. Dostarczyli ze dwieście bombek! – relacjonuje M. Ładzińska. – Podczas wieczoru w Klubie Komediowym, gdzie miałam wyczytać listę placówek, które otrzymają choinki, głos uwiązł mi w gardle. Byłam wzruszona taka  reakcją ludzi zabieganych przecież przed świętami za swoimi sprawami.

W Domu Dziecka gest warszawskich przedsiębiorców wywołał radość. – To miłe, że ludzie pamiętają o naszej placówce i o przebywających w niej dzieciach – powiedziała Ewa Szczęśniak, dyrektorka Placówki Wielofunkcyjnej, w skład której wchodzi wspomniany Dom Dziecka. – W imieniu maluchów pragnę gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowywanie tej niespodzianki.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

reklama
reklama
reklama
Advertisement