reklama

Jechała pod prąd drogą ekspresową

Garwolin

Paweł Świerczewski 2017-12-22 13:43:23 liczba odsłon: 1911

Wczoraj (21 grudnia) przed godz. 22 do garwolińskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o poruszającym się drogą ekspresową S17 samochodzie osobowym.

reklama

- Dyżurny w trybie alarmowym wysłał na miejsce patrol ruchu drogowego. W międzyczasie garwolińskich policjantów poinformowano o zdarzeniu drogowym. Mężczyzna, który kierował osobowym fordem powiedział, że jadąc prawym pasem w kierunku Lublina zauważył jadące wprost na niego auto. Aby uniknąć zderzenia, poszkodowany zjechała na lewą stronę drogi i otarł się o osobowego vw jadącego w tym samym kierunku. Kierująca fordem mondeo -  61-latka tłumaczyła się, że pomyliła kierunki i wjechała na pas prowadzący w kierunku Warszawy, a chciała jechać w kierunku Lublina i postanowiła zawrócić. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały zatrzymane jej uprawnienia do kierowania - relacjonuje KPP Garwolin.

Kobieta będzie odpowiadać przed sądem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi jej wysoka kara grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

(za KPP Garwolin)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama

Najnowszy numer 51/2018 w sprzedaży od 2018-12-19.

Advertisement