reklama

Jeśli nie wychowasz męża... lepiej kłam!

Mazowsze

Justyna Janusz 2017-12-21 08:50:11 liczba odsłon: 3116
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Zakupy! Kobiety je kochają, mężowie raczej nie. Ale przecież są rzeczy, które trzeba mieć! „Must have”, i koniec! Co słyszą mężowie, gdy żony wracają z zakupów? „Była promocja”. A co, gdy znajdują w szafie nowy ciuch? „Przecież to taki stary łach”...

reklama

Robiły tak nasze babcie, mamy i robimy my. Mamy to chyba w genach. Kupujemy, ukrywamy, kombinujemy. Ach, ten dreszczyk emocji...

 Agata, siedlecka bizneswoman, nie rozumie strachu koleżanek przed przyznaniem się do wydania kroci na ciuchy. Szeroko rozkładaj ręce pokazując, że ugina się pod ciężarem siat.

– O tak wchodzę do domu po zakupach – pokazuje obrazowo, wywołując zazdrość u przyjaciółek. – Poważnie???!!! – pytają z niedowierzaniem. – Pewnie! – z dumą przyznaje Agata. – Wychowałam go! – zdradza sekret. – Dwadzieścia lat mi to zajęło. Po ślubie jesteśmy już 30 lat, a ja dwie dekady wyjaśniałam facetowi, że z zakupów tłumaczyć się nie będę. Teraz wchodzę do domu z siatami jak królowa.

Jej mąż nie chodzi z nią na zakupy. Gdy bała się jeździć po Warszawie, przywoził ją, a kiedy biegała po centrum handlowym, spał w najlepsze w samochodzie, cierpliwie na nią czekając. Słysząc to, koleżanki są bliskie depresji. Co za farciara!

CZEGO OCZY NIE WIDZĄ 

Zostało Ci do przeczytania 76% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej (do wykorzystania trzy razy).

Usługa nie działa w sieci T-Mobile

Tweetnij

drukuj
Komentarze (21)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama

Najnowszy numer 43/2018 w sprzedaży od 2018-10-24.

Advertisement