reklama

Piwnica pod Baranami w Mińsku - wygraj bilety!

Mińsk Mazowiecki

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2017-12-19 11:57:22 liczba odsłon: 984
plakat

plakat

Przepiękne, wzruszające, radosne kolędy i pastorałki w wykonaniu ponad 30-osobowej grupy artystów i muzyków Kabaretu Piwnica pod Baranami będzie można usłyszeć w święto Trzech Króli w Mińsku Mazowieckim. Możecie wygrać bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

reklama

Koncert „Dla miasta i świata” rozpocznie się w mińskiej Miejskiej Szkole Artystycznej 6 stycznia o godz. 19.00. Oczywiście w sali koncertowej im. Piotra Skrzyneckiego. Organizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury.

Dla naszych Czytelników mamy 5 wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie. Laureaci konkursu będą mogli je odebrać na pół godziny przed koncertem. Bilety trafią do osób, które najszybciej udzielą odpowiedzi na pytanie: W jakim mieście została założona Piwnica pod Baranami? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: internet@24ts.pl. Nie zapomnijcie się podpisać!

Kolędy i pastorałki artystów „Piwnicy pod Baranami” powstały podczas Piwnicznych spotkań wigilijnych. Śpiewano na nich nie tylko utwory tradycyjne, ale też nowe, autorskie. Zebrało się ich tyle, że powstał specjalny koncert świąteczny, uzupełniany każdego roku o nowe utwory. W Mińsku Mazowieckim usłyszymy kolędy i pastorałki do muzyki najbardziej znanych Piwnicznych artystów, m.in. Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera, Zygmunta Koniecznego i Grzegorza Turnaua, napisane do słów wybitnych polskich poetów

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement