reklama

Budżet x 2

Sokołów Podlaski, powiat sokołowski

Justyna Pycka 2017-12-19 11:13:00 liczba odsłon: 1255
obrady Rady Miejskiej w Sokołowie Podl.

obrady Rady Miejskiej w Sokołowie Podl.

Dwie sesje i dwa budżety - Rada Powiatu Sokołowskiego i Rada Miasta Sokołów obradują od rana. Podczas obu sesji mają zostać przyjęte budżety na przyszły rok.

reklama

Podczas sesji Rady Miejskiej, 4 osobowa grupa radnych będących w opozycji wobec burmistrza Bogusława Karakuli wnioskowała o usunięcie punktu z porządku obrad. Tłumaczyli, że wiele kwestii nie jest dla nich jasna. Wniosek został odrzucony.

Trwa dyskusja.

Radny Marek Florczuk (Komitet "Z ludźmi dla ludzi"), zarzucił radnemu Grzegorzowi Kobylińskiemu z PO, że jego wystąpienia są populistyczne i polityczne i nie mają wiele wspólnego z troską o dobro miasta.

- Proszę nie robić do mnie osobistych wycieczek, bo ja sobie tego nie życzę - oświadczył radny Kobyliński.

Marek Florczuk - zaapelował też do burmistrza, żeby "może dopomógł staroście w kwestii RiT-u". Nawiązał do dwóch przetargów zorganizowanych przez Starostwo, które dotychczas nie przyniosły wyboru wykonawcy. Miasto aktywnie włączyło się sie projektu, ale jego autorem jej powiat.

- Obawiamy się, że przez to inwestycja zostanie przesunieta w czasie i w roku wyborczym miasto będzie rozkopane i kto będzie winien? Radni oczywiście! - mówił radny Marek Florczuk.
 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement