reklama

W GBP w Krzywdzie:
Andrzejki już są, Mikołajki będą

Łuków, Krzywda

Piotr Giczela 2017-11-30 18:24:34 liczba odsłon: 753
Świece, wosk, klucz i woda. Dziś Andrzejki! I wszystko jasne... Fot. Arcaion, pixabay.com

Świece, wosk, klucz i woda. Dziś Andrzejki! I wszystko jasne... Fot. Arcaion, pixabay.com

Z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywdzie, w tamtejszym Centrum Kultury i Integracji Społecznej trwa właśnie zabawa andrzejkowa. Biblioteka zaprasza też na „Mikołajki” dla... dorosłych!

reklama

Są liczne konkursy, tańce i oczywiście andrzejkowe wróżby. Z tymi ostatnimi można zapoznać się w „Magicznym Salonie”. Zapowiedziano już słodki poczęstunek. Spotkanie zakończy dyskoteka.

W zorganizowanych „Andrzejkach” uczestniczą dzieci i młodzież szkolna. Wiele osób przebrało się na tę okazje w różne stroje. Rodzice przyprowadzili nawet 5-letnie maluchy, które też doskonale się bawią.

Przed rokiem gościliśmy ponad 80 uczestników z opiekunami. Ponieważ nasza impreza cieszyła się taka popularnością, postanowiłyśmy ja powtórzyć – mówią inicjatorki bibliotecznych andrzejek w Krzywdzie. – Oczywiście chociaż to także, tak jak przed rokiem, zabawa andrzejkowa, lecz programu nie kopiujemy, program imprezy jest nowy.

Gminna Biblioteka Publiczna przypomina, że kolejną imprezę, tym razem dla dorosłych mieszkańców gminy, zorganizuje już 6 grudnia. Opłata za wstęp to tylko 10 zł. Może warto w tym roku wspólnie spędzić „Mikołajki”? Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą GBP, powinien skontaktować się telefonicznie pod nr (25) 7551678.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement