reklama

Zapraszamy na rajd

Siedlce

Stanisław Jastrzębski 2017-09-12 12:57:39 liczba odsłon: 2338
plakat

plakat

Ostatnia chwila, by zgłosić się do udziału w XVIII Mazowieckim Samochodowym i Motocyklowym Rajdzie Turystycznym, który odbędzie się w niedzielę, 17 września!

reklama

O godz. 10 z parkingu przy stadionie miejskim w Siedlcach załogi wyjadą na liczącą około 70 km trasę (będą na niej Punkty Kontroli Przejazdu). Około godz. 12 uczestnicy dotrą na metę przy Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

Przed startem odbędą się próby sprawnościowe na torze przeszkód (oddzielnie dla samochodów i motocykli). Najlepsze załogi samochodowe i motocykliści otrzymają puchary. Uczestnicy imprezy mogą liczyć na nagrody, m.in. na talony wartości 500 zł na zakup paliwa we wskazanej stacji benzynowej. Zostaną one rozlosowane po ogłoszeniu ostatecznych wyników.

Wszyscy uczestnicy otrzymają: numery startowe, kartę rajdową, przewodnik nawigacyjny, znaczek rajdowy. Na mecie zapewniamy posiłek turystyczny.

Żeby wziąć udział w rajdzie, trzeba: wypełnić kupon z „Tygodnika Siedleckiego” (wystarczy wydrukować załączoną grafikę), wpłacić tzw. wpisowe na konto PTTK i stawić się na starcie. Wypełnione kupony wraz z potwierdzeniem wpłaty należy przesłać do Centrum Informacji Turystycznej w Siedlcach przy ul. Pułaskiego.

Organizatorami imprezy są: Oddział PTTK „Podlasie”, „Tygodnik Siedlecki” i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach. Wspierają nas: Starostwo Powiatowe w Siedlcach, prezydent Siedlec, wójt gminy Kotuń, Stowarzyszenie Free Motor Bikers, Agencja Rozwoju Miasta, Dwór Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach, Fundacja dla Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych oraz policja z Siedlec. 

Kupon:

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement