reklama

Odmienne stany, czyli...
Smaczki Azji Centralnej

Siedlce, Łosice

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2017-08-12 14:20:41 liczba odsłon: 1960

Po raz pierwszy osoby lubiące podróże i życie z pasją spotkały się w Siedlcach 16 kwietnia 2015 r. Na spotkanie, inaugurujące cykl Vito exTrEAM w Siedlcach przyszło ponad 100 osób. Rok później cykl Vito exTrEAM - Żyj z pasją wystartował w Łosickim Domu Kultury. Od tamtej pory miłośnicy podróży spotkali się 22 razy. Dwudzieste trzecie spotkanie odbędzie się 17 sierpnia o godz. 18.00 w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 w Siedlcach. Wstęp bezpłatny.

reklama

Podróżnik i fotograf, autor książki „Po Bajkale. Rowerem przez Syberię”, Jakub Rybicki opowie na nim o „Odmiennych stanach, czyli najlepszych smaczkach ze wszystkich krajów Azji Centralnej”.

Podpowie, jak sprzedać samochód na bazarze i jak popilotować samolot. Wyjaśni, czemu nie warto jeść świstaków i zdradzi, co może wypełznąć z amerykańskiego wraku.

Osoby, które mają już inne plany na to popołudnie, będą mogły spotkać się z Jakubem i posłuchać jego opowieści 18 sierpnia o godz. 18.00 w Łosickim Domu Kultury przy ul. Piłsudskiego 4.

Przypomnijmy, że spotkania Vito exTrEAM – Żyj z pasją odbywają się w ŁDK-u od 23 kwietnia 2016 r. Wstęp na nie, tak samo jak w Siedlcach, jest bezpłatny. (Ana)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement