reklama

Gwiazdy wystąpią w Mokobodach

Siedlce, powiat siedlecki, gmina Mokobody

Justyna Pycka 2017-08-12 09:18:42 liczba odsłon: 2419

Występy gwiazd, dużo tańca i muzyki, loty balonem, plac zabaw dla najmłodszych a tort dla wszystkich - na Dożynkach Powiatowych w Mokobodach warto być. Starosta siedlecki Dariusz Stopa właśnie w tym roku po raz pierwszy zaprasza do udziału w pierwszym powiatowym Kokursie Wieńców Dożynkowych. Czekają atrakcyjne nagrody. Jeszcze można się zgłaszać!

reklama

Do konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy już zgłosili się pierwsi chętni. Zgłoszenia będzie można jeszcze składać przez kilka dni. Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców, zrzeszeń, organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich i.t.p.

Jak informują organizatorzy, w programie wiele atrakcji - występy zespołów młodzieżowych i dziecięcych z gminy Mokobody, pokazy pojazdów zabytkowych, klubu motocyklowego, przelot balonem na uwięzi. W programie jak zwykle atrakcje, gry i zabawy dla wszystkich małych mieszkańców naszego powiatu - plac zabaw, zjeżdżalnie, stoiska z zabawkami. Jednym z punktów będzie rozstrzygnięcie konkursów gminnych na najładniejszą posesję i ogród także w konkursie ekologiczny. Dla młodzieży dyskoteka i pokaz sztucznych ogni. Każdy uczestnik zostanie poczęstowany tortem.

Więcej szczegółów na plakacie!

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

reklama
reklama

Najnowszy numer 29/2018 w sprzedaży od 2018-07-18.

Advertisement