reklama

Słoneczne Lato w Mordach

Siedlce, Mordy

Zbigniew Juśkiewicz 2017-07-29 14:50:00 liczba odsłon: 2556
Patronat
TS
plakat

plakat

30 lipca (niedziela) na placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach odbędzie się XVIII edycja festynu „Słoneczne Lato”. W tym roku głównym sponsorem imprezy jest Polska Spółka Gazownictwa.

reklama

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do północy.  

- W tym roku program imprezy jest bardzo bogaty. Będą występy orkiestr: Orkiestry Dętej OSP Mordy oraz Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza w Łukowie. Miłośników rock and rolla zapraszamy na program artystyczny Elvis (A)Lice!m zaś sympatyków disco polo na koncert zespołu Freestyle. Będzie też coś dla osób lubiących szanty – koncert zespołu Kapitan Jacek – informuje Burmistrz Miasta i Gminy Mordy Jan Ługowski.  

Oprócz tego wystąpią lokalne zespół ludowe i wokalne oraz dzieci i młodzież szkolna. Na koniec zaplanowano, przygotowaną przez M-GOK, premierę spektaklu teatru ognia pt. „Walka Życia”. Wszystko zwieńczy zabawa pod chmurką.  

Podczas trwania festynu będzie można wziąć udział w warsztatach i pokazach kuglarskich, licznych konkursach (m. in. w konkursie wiedzy o gazownictwie, o powiecie siedleckim, mieście i gminie Mordy) oraz w konkurencjach rekreacyjno-sportowych. Nie zabraknie też: szczudlarzy, loterii fantowej i pokazów strzeleckich. Jak co roku, znajdą się też stoiska z żywnością ekologiczną, stoiska artystyczne i pokazy ratownicze.  

Tegoroczny festyn organizują Burmistrz Miasta i Gminy Mordy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

reklama
reklama

Najnowszy numer 29/2018 w sprzedaży od 2018-07-18.

Advertisement