reklama

Podsumowanie długiego weekendu

Siedlce

Paweł Świerczewski 2017-06-19 15:28:37 liczba odsłon: 4106

Jak informuje siedlecka policja, podczas minionego długiego weekendu (14-18 czerwca) na terenie powiatu doszło do 4 wypadków, w których ucierpiały 4 osoby oraz 30 kolizji. Zatrzymano również 11 nietrzeźwych kierowców.

reklama

Niechlubnym rekordzistą pod względem nietrzeźwych kierujących był 47-letni letni mieszkaniec pow. siedleckiego. Mężczyznę, do kontroli drogowej zatrzymał patrol policji w miejscowości  Stany Duże. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie  ponad 1,9 promila alkoholu. 47-latek stracił prawo jazdy na 3 lata. Dodatkowo grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Nie popisał się również 20-letni mieszkaniec Kotunia. 17 czerwca kierowany przez niego ford puma uderzył w ogrodzenie Domu Pracy Twórczej „Reymontówka”. Niegroźnych obrażeń doznał zarówno kierowca, jak i 19-letni pasażer auta. 20-latek zasiadł za kierownicą, mając w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Wypadki do których doszło na terenie powiatu siedleckiego w trakcie długiego weekendu, na szczęście nie miały tragicznych skutków. (za KMP Siedlce, podinsp. Jerzy Długosz) 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement