reklama

„Zawodowy Rajd Rowerowy”

Mazowsze

ARMS 2017-06-16 08:29:11 liczba odsłon: 1018
Artykuł
sponsorowany
plakat

plakat

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 26 czerwca (poniedziałek) zorganizuje „Zawodowy Rajd Rowerowy”

reklama

 „Zawodowy Rajd Rowerowy” to akcja, która ma na celu popularyzację jazdy na rowerze, oraz promowanie wykonywanych zawodów w Siedlcach. .Naszą główną misją jest to, by  sprawić, że ten jeden dzień odciąży nasze miasto od korków i zanieczyszczeń, a dzięki temu początek tygodnia pracy będzie aktywny i doda wszystkim energii na cały tydzień.

Zintegrujmy się i pokażmy jacy przedstawiciele grup zawodowych reprezentują nasze miasto. Warto, by tego dnia odstawić samochody, zrezygnować z zatłoczonych autobusów i przesiąść się z nami na zdrowy tryb życia.

Mamy nadzieje, że ta akcja zapoczątkuje wakacyjny trend na ekologiczny i aktywny sposób przemieszania się na terenie Siedlec, nie tylko w drodze do pracy ale będzie też okazją i motywacją do prozdrowotnej formy wszelkiej aktywności. Marzymy o tym , by dzięki takim inicjatywom Siedlec mogły stać się Zielonymi Płucami Mazowsza.

Chcemy, aby w „Zawodowym Rajdzie Rowerowym” udział wzięło jak najwięcej przedstawicieli różnych profesji m.in.: pracownicy szpitala, wszystkie służby mundurowe pracownicy sanitarni, prawnicy, nauczyciele, osoby duchowne, pracownicy fizyczni, biurowi, kadra zarządzająca, biznesmeni, sportowcy, wszyscy robotni i bezrobotni.

Jak przyłączyć się do Rajdu?

Wystarczy zachęcić kolegów z pracy do wzięcia udziału w "Zawodowym Rajdzie Rowerowym" – w którym chcemy pokazać różnorodność zawodów wykonywanych

w naszym mieście. Warto tego dnia pokazać się w swoich służbowych strojach, koszulkach z logo firmy, wyruszyć na ulice i z dumą reprezentować swój wykonywany zawód i zakład pracy.

W akcji udział może wziąć każdy! Dlatego zachęcajcie również swoje rodziny, znajomych i przyjaciół do wspólnego przejazdu.

Zbiórka uczestników Rajdu o godz. 16:30 na parkingu Stadionu ROSRRiT (ul. Jana Pawła II 6). Punktualnie o godz. 17:00 ruszymy w 16 kilometrową trasę ulicami naszego miasta. Rajd zakończy się na Placu Sikorskiego ok. godz. 19:00, gdzie wspólnie zrobimy pamiątkowe selfie. Uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowy gadżet oraz wezmą udział w losowaniu dwóch rowerów marki Onilus – siedleckiego producenta rowerów.

Im nas będzie więcej na trasie, tym mniejsze będą korki na ulicach!

Dołączycie?

 

Tweetnij

drukuj
reklama
reklama
Advertisement