Reklama

Czy łapią tu gdzieś kierowców?

Do kuriozalnej sytuacji doszło w miejscowości Wola Korycka Dolna. 43-letni mężczyzna, jadący subaru zatrzymał się obok stojącego na poboczu, nieoznakowanego radiowozu i zapytał się będących w środku mężczyzn, „czy może nie wiedzą, czy gdzieś dalej nie stoją policjanci, którzy łapią kierowców, bo trochę wypił i nie chciałby na nich trafić?".

Ogromne było zaskoczenie kierowcy, gdy mężczyźni w aucie wyjęli policyjne legitymacje. Funkcjonariusze zbadali mężczyznę pod kątem trzeźwości. Rzeczywiście nie kłamał. W jego organizmie stwierdzono 1,4 promila alkoholu.

43-latek stracił prawo jazdy i stanie przed sądem. Grozi mu kara dwóch lat więzienia.

(za KPP Garwolin)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości