masz informacje? zadzwoń: 513 00 99 99, wyślij SMS lub napisz

najnowszy nr 12/2017

w sprzedaży od 2017-03-22

F a c e b o o k

690 / 1 (Łuków)

2017-03-20 09:40:52 / autor: Piotr Giczela

Z bannera organizatorów akcji.

Owocowo-rowerowo

Tesco sp. z o.o. i Fundacja Tesco Dzieciom realizuje ogólnopolski program pod nazwą „Decydujesz Pomagamy”. Bierze w nim udział Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa, walcząc o grant w wysokości 5.000 zł.

Za wygrany grant zamierza zorganizować dużą imprezę w miejskim parku, połączoną z rajdem rowerowym. Impreza pod hasłem: „Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie” ma popularyzować owoce w codziennym menu.

Z informacji przedstawicieli „Alternatywy” wynika, że stowarzyszenie chce popularyzować jazdę na rowerze. Współdziała z nim nieformalna grupa „Rowerowy Łuków”.

Aby planowana impreza doszła w Łukowie do skutku, trzeba w supermarketach Tesco w Łukowie i Radzyniu Podlaskim zagłosować na jeden z trzech promowanych projektów. Jak tego dokonać? Wystarczy, po zrobionych zakupach, żeton otrzymany z paragonem wrzucić do właściwej urny. Urna na głosy oddane na projekt „Alternatywy” ma kolor zielony.

W plebiscycie bierze udział tylko jeden projekt z Łukowa i jeden z gminy Trzebieszów. W trzeciej urnie są gromadzone głosy oddawane na projekt z Radzynia Podlaskiego.

Potrzebna jest Państwa pomoc! Bo plebiscyt wygra ten projekt, który uzyska największe poparcie klientów Tesco. Głosowanie trwa od 8 marca do 4 kwietnia 2017 r. Kto będzie robił zakupy w tym sklepie, niech odnajdzie naszą urnę i do niej wrzuci swój żeton. Jak wygramy, będziemy się wspólnie bawili podczas rekreacyjnej imprezy. Szczegóły dotyczące akcji Tesco znajdziecie Państwo na stronie internetowej organizatora – dodaje Arkadiusz Pogonowski, przedstawiciel Stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa.

drukuj

Komentarz został dodany.
Zostanie wyświetlony po zaakceptowaniu przez moderatora.
  • k o m e n t a r z e [ 1 ]
  • dodaj
  • sortowanie od najnowszych