reklama

Owocowo-rowerowo

Łuków

Piotr Giczela 2017-03-20 09:40:52 liczba odsłon: 1349
Z bannera organizatorów akcji.

Z bannera organizatorów akcji.

Tesco sp. z o.o. i Fundacja Tesco Dzieciom realizuje ogólnopolski program pod nazwą „Decydujesz Pomagamy”. Bierze w nim udział Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa, walcząc o grant w wysokości 5.000 zł.

reklama

Za wygrany grant zamierza zorganizować dużą imprezę w miejskim parku, połączoną z rajdem rowerowym. Impreza pod hasłem: „Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie” ma popularyzować owoce w codziennym menu.

Z informacji przedstawicieli „Alternatywy” wynika, że stowarzyszenie chce popularyzować jazdę na rowerze. Współdziała z nim nieformalna grupa „Rowerowy Łuków”.

Aby planowana impreza doszła w Łukowie do skutku, trzeba w supermarketach Tesco w Łukowie i Radzyniu Podlaskim zagłosować na jeden z trzech promowanych projektów. Jak tego dokonać? Wystarczy, po zrobionych zakupach, żeton otrzymany z paragonem wrzucić do właściwej urny. Urna na głosy oddane na projekt „Alternatywy” ma kolor zielony.

W plebiscycie bierze udział tylko jeden projekt z Łukowa i jeden z gminy Trzebieszów. W trzeciej urnie są gromadzone głosy oddawane na projekt z Radzynia Podlaskiego.

Potrzebna jest Państwa pomoc! Bo plebiscyt wygra ten projekt, który uzyska największe poparcie klientów Tesco. Głosowanie trwa od 8 marca do 4 kwietnia 2017 r. Kto będzie robił zakupy w tym sklepie, niech odnajdzie naszą urnę i do niej wrzuci swój żeton. Jak wygramy, będziemy się wspólnie bawili podczas rekreacyjnej imprezy. Szczegóły dotyczące akcji Tesco znajdziecie Państwo na stronie internetowej organizatora – dodaje Arkadiusz Pogonowski, przedstawiciel Stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement