masz informacje? zadzwoń: 513 00 99 99, wyślij SMS lub napisz

najnowszy nr 12/2017

w sprzedaży od 2017-03-22

F a c e b o o k

341 / 0 (Sokołów Podlaski)

2017-03-17 13:45:43 / autor: Opiekun SKO Anita Szustak

Bujały

Dzieci z Bujał z wizytą w banku i na poczcie …

W dniu 8 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Bujałach wybrali się ze szkolnym opiekunem SKO- Anitą Szustak na wycieczkę do banku PBS w Jabłonnie Lackiej, z którym współpracujemy w ramach projektu TalentowiskoSKO .

Wyjście było bardzo ciekawe, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat funkcjonowania banku oraz działania bankomatu , zobaczyliśmy, jak obsługiwani są klienci, przyjrzeliśmy się  pracy kasjerów. Bardzo miło przywitała nas Pani Małgorzata Nowak oraz pozostali  pracownicy banku.

Pani Małgosia  dała nam ciekawą lekcję  na temat oszczędzania, zabezpieczania pieniędzy i ich przeliczania. Następnie udaliśmy się do budynku Poczty Polskiej, gdzie nasi uczniowie  dowiedzieli się, że na poczcie można nie tylko wysłać list czy paczkę, ale także zapłacić rachunki, pobrać pieniądze oraz załatwić wiele innych spraw.

Podczas odwiedzin dzieci utrwalały nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Na koniec spotkania w banku oraz na poczcie każde dziecko dostało od Pani Małgosi oraz od Pań pracujących na poczcie słodki upominek a każda Pani pracująca w banku i na poczcie otrzymała od „młodych panów” z okazji Dnia Święta Kobiet pięknego tulipana. Dziękujemy !!!

 

drukuj

Komentarz został dodany.
Zostanie wyświetlony po zaakceptowaniu przez moderatora.
  • k o m e n t a r z e [ 0 ]
  • dodaj
  • Pośpiesz się. Twój komentarz może być pierwszy.