reklama

Zaproszenie na biesiadę

Siedlce

2013-06-05 11:06:12 liczba odsłon: 2621

Lubisz gotować? Jesteś smakoszem? Cenisz regionalną kuchnię? Zatem ta impreza jest dla Ciebie.

reklama

W nowej odsłonie Biesiady Podlasko-Mazowieckiej każdy może wziąć udział, niezależnie od miejsca zamieszkania. Konkurs kulinarny przeznaczony jest dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych (Koła Gospodyń Wiejskich, Koła Emerytów i Rencistów itp.).

Specjalnie powołana komisja konkursowa wyłoni zwycięzców aż w 4 kategoriach: I – potrawy mięsne i półmięsne, II – przystawki, sałatki i surówki, III – desery i ciasta i IV – napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Zgłoszone potrawy wraz z recepturą i sposobem sporządzania należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach w dniu 16 czerwca 2013 r. (niedziela) do godziny 12.oo. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia podczas Pikniku Wiedzy Praktycznej w Mordach.  Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a ich przepisy potraw wraz ze zdjęciami zostaną opublikowane w kolejnych numerach kwartalnika "Kulturalnik”.

Celami głównymi biesiady są: promocja i wspieranie kuchni regionalnej, reaktywowanie tradycji kulinarnych regionu oraz odświeżenie starych przepisów kulinarnych, spisanie ich i opracowanie na nowo.

Regulamin i szczegóły konkursu są dostępne na https://mordzkieoko.wordpress.com oraz pod numerem telefonu 25 641-54-42.
 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement