reklama

Znaleziono kości...

Siedlce

Justyna Janusz 2013-02-25 10:33:27 liczba odsłon: 4736

"Szkodliwy pakiet cnót" to najnowsza książka naszej redakcyjnej koleżanki Marioli Zaczyńskiej, którą możecie już kupić w naszych księgarniach. Akcja ksiażki toczy się w.. Siedlcach.

reklama

To powieść z humorem i... wątkiem kryminalnym. Ukazała się w serii "Zabójcza lekkość bytu" Wydawnictwa Prószyński i S-ka, której wyróżnikiem jest lekkie pióro autorów. Punktem wyjścia jest offowy tydzień mody, który ma odbyć się w Siedlcach oraz szokujące znalezisko... setki kości wykopanych w miejscu, w którym miał stanąć wybieg dla modelek. Szczątki pochodzą ze starego cmentarzyska, ale wśród nich znaleziono te jedne, współczesne...
„Szkodliwy pakiet cnot” nie jest klasycznym kryminałem. Śledztwo prowadzą amatorki. Prokurator, który mocno angażuje się w sprawę jest, co prawda, „ciachem”, ale z mocno rozbudowanym ego. Czyje szczątki odnaleziono na starym cmentarzysku? Kto zabił? Jak zwykle w książce Zaczyńskiej pojawia się plejada niebanalnych bohaterów ze skomplikowanymi losami, mocnymi charakterami, niektórzy pełni dziwactw i skrywanych tajemnic. (jj)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement