Jak wygrać kino domowe i wiele atrakcyjnych nagród? – odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy jeździć jednośladem w kamizelce odblaskowej. Policjanci wręcza los, który trafi do puli potencjalnych zwycięzców. Nagrodą gwarantowaną jest bezpieczeństwo na drodze. Dzisiaj policjanci rozdawali kamizelki rowerzystom.
Dzisiaj policjanci sokołowskiej drogówki w ramach drugiej edycji kampanii „Widoczny, czyli bezpieczny”, rozdawali rowerzystom kamizelki odblaskowe. Policjanci mieli pełne ręce roboty, aby ubierać bezpiecznych kierujących.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!