– Sytuacja jest bliska sfinalizowania! – mówi prezydent Siedlec Wojciech Kudelski na temat pozyskania przez miasto stawów rybnych leżących tuż za miejskimi błoniami.
Czy to oznacza, że o stawach będziemy mogli niedługo mówić: stawy siedleckie? To bardzo możliwe. Jest tylko jeden warunek: miasto musi współpracować z gminą.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!