reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 EnergaToruń 10 20 87:13
2 Olimpia-Unia Grudziądz 10 15 65:35
3 Poltarex Pogoń Lębork 10 15 62:38
4 ATS Małe Trójmiasto Rumia 10 11 51:49
5 AZS AWFiS II Gdańsk 10 11 49:51
6 Pogoń Siedlce 10 8 41:59
7 Victoria Repro Płock 10 8 40:60
8 Gorzovia Gorzów 10 6 42:58
9 Dekorglass II Działdowo 10 4 37:63
10 Remus Kościerzyna 10 2 26:74
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-03 - 2017-09-09)
1 Victoria Repro Płock 0 : 10 EnergaToruń
2 ATS Małe Trójmiasto Rumia 3 : 7 Poltarex Pogoń Lębork
3 Remus Kościerzyna 3 : 7 Gorzovia Gorzów
4 AZS AWFiS II Gdańsk 7 : 3 Dekorglass II Działdowo
5 Pogoń Siedlce 2 : 8 Olimpia-Unia Grudziądz
Kolejka 2 (2017-09-16 - 2017-09-23)
6 EnergaToruń 9 : 1 ATS Małe Trójmiasto Rumia
7 Poltarex Pogoń Lębork 9 : 1 Remus Kościerzyna
8 Gorzovia Gorzów 8 : 2 AZS AWFiS II Gdańsk
9 Dekorglass II Działdowo 5 : 5 Pogoń Siedlce
10 Olimpia-Unia Grudziądz 8 : 2 Victoria Repro Płock
Kolejka 3 (2017-09-10 - 2017-09-30)
11 Remus Kościerzyna 1 : 9 EnergaToruń
12 AZS AWFiS II Gdańsk 6 : 4 Poltarex Pogoń Lębork
13 Pogoń Siedlce 7 : 3 Gorzovia Gorzów
14 Dekorglass II Działdowo 3 : 7 Olimpia-Unia Grudziądz
15 ATS Małe Trójmiasto Rumia 5 : 5 Victoria Repro Płock
Kolejka 4 (2017-10-14 - 2017-10-14)
16 EnergaToruń 7 : 3 AZS AWFiS II Gdańsk
17 Poltarex Pogoń Lębork 7 : 3 Pogoń Siedlce
18 Gorzovia Gorzów 4 : 6 Olimpia-Unia Grudziądz
19 Dekorglass II Działdowo 4 : 6 Victoria Repro Płock
20 ATS Małe Trójmiasto Rumia 9 : 1 Remus Kościerzyna
Kolejka 5 (2017-10-01 - 2017-11-04)
21 Pogoń Siedlce 1 : 9 EnergaToruń
22 Olimpia-Unia Grudziądz 5 : 5 Poltarex Pogoń Lębork
23 Dekorglass II Działdowo 6 : 4 Gorzovia Gorzów
24 AZS AWFiS II Gdańsk 7 : 3 ATS Małe Trójmiasto Rumia
25 Remus Kościerzyna 4 : 6 Victoria Repro Płock
Kolejka 6 (2017-09-22 - 2017-11-12)
26 EnergaToruń 8 : 2 Olimpia-Unia Grudziądz
27 Poltarex Pogoń Lębork 8 : 2 Dekorglass II Działdowo
28 Victoria Repro Płock 4 : 6 Gorzovia Gorzów
29 ATS Małe Trójmiasto Rumia 8 : 2 Pogoń Siedlce
30 AZS AWFiS II Gdańsk 7 : 3 Remus Kościerzyna
Kolejka 7 (2017-11-18 - 2017-12-01)
31 Dekorglass II Działdowo 1 : 9 EnergaToruń
32 Gorzovia Gorzów 4 : 6 Poltarex Pogoń Lębork
33 ATS Małe Trójmiasto Rumia 6 : 4 Olimpia-Unia Grudziądz
34 Pogoń Siedlce 6 : 4 Remus Kościerzyna
35 AZS AWFiS II Gdańsk 5 : 5 Victoria Repro Płock
Kolejka 8 (2017-12-02 - 2017-12-02)
36 EnergaToruń 9 : 1 Gorzovia Gorzów
37 Victoria Repro Płock 2 : 8 Poltarex Pogoń Lębork
38 ATS Małe Trójmiasto Rumia 5 : 5 Dekorglass II Działdowo
39 Remus Kościerzyna 2 : 8 Olimpia-Unia Grudziądz
40 AZS AWFiS II Gdańsk 4 : 6 Pogoń Siedlce
Kolejka 9 (2017-12-03 - 2017-12-22)
41 Poltarex Pogoń Lębork 2 : 8 EnergaToruń
42 Gorzovia Gorzów 4 : 6 ATS Małe Trójmiasto Rumia
43 Remus Kościerzyna 6 : 4 Dekorglass II Działdowo
44 Olimpia-Unia Grudziądz 8 : 2 AZS AWFiS II Gdańsk
45 Victoria Repro Płock 6 : 4 Pogoń Siedlce
Kolejka 10 (2018-01-13 - 2018-01-13)
46 EnergaToruń 9 : 1 Remus Kościerzyna
47 Dekorglass II Działdowo 4 : 6 Poltarex Pogoń Lębork
48 Olimpia-Unia Grudziądz 9 : 1 Gorzovia Gorzów
49 Pogoń Siedlce 5 : 5 ATS Małe Trójmiasto Rumia
50 Victoria Repro Płock 4 : 6 AZS AWFiS II Gdańsk
Kolejka 11 (2018-01-14 - 2018-01-20)
51 EnergaToruń : Dekorglass II Działdowo
52 Poltarex Pogoń Lębork : Gorzovia Gorzów
53 Olimpia-Unia Grudziądz : Pogoń Siedlce
54 Victoria Repro Płock : ATS Małe Trójmiasto Rumia
55 Remus Kościerzyna : AZS AWFiS II Gdańsk
Kolejka 12 (2018-02-03 - 2018-02-03)
56 Gorzovia Gorzów : EnergaToruń
57 Pogoń Siedlce : Poltarex Pogoń Lębork
58 Victoria Repro Płock : Olimpia-Unia Grudziądz
59 ATS Małe Trójmiasto Rumia : AZS AWFiS II Gdańsk
60 Dekorglass II Działdowo : Remus Kościerzyna
Kolejka 13 (2018-02-10 - 2018-02-10)
61 EnergaToruń : Pogoń Siedlce
62 Poltarex Pogoń Lębork : Victoria Repro Płock
63 AZS AWFiS II Gdańsk : Olimpia-Unia Grudziądz
64 Remus Kościerzyna : ATS Małe Trójmiasto Rumia
65 Gorzovia Gorzów : Dekorglass II Działdowo
Kolejka 14 (2018-03-10 - 2018-03-10)
66 EnergaToruń : Victoria Repro Płock
67 Poltarex Pogoń Lębork : AZS AWFiS II Gdańsk
68 Olimpia-Unia Grudziądz : ATS Małe Trójmiasto Rumia
69 Pogoń Siedlce : Dekorglass II Działdowo
70 Gorzovia Gorzów : Remus Kościerzyna
reklama
reklama

Sonda

Jak oceniasz zmiany w rządzie?


Zobacz komentarze (12)
Advertisement