reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I LIGA MĘŻCZYZN II MĘŻCZYZN
IV MĘŻCZYZN - B V MĘŻCZYZN - B
III MĘŻCZYZN - LUBELSKA IV MĘŻCZYZN - LUBELSKA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Spójnia Warszawa 18 36 137:43
2 Warta Kostrzyn 18 26 122:58
3 Energa-Manekin II Toruń 18 24 109:71
4 Gorzovia Gorzów Wlkp. 18 24 108:72
5 Olimpia-Unia Grudziądz 18 21 101:79
6 Pogoń Siedlce 18 16 86:94
7 AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8 Remus Kościerzyna 18 8 48:132
9 Hals-Wadwicz Warszawa 18 6 59:121
10 Morliny II Ostróda 18 4 48:132
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-09-10 - 2016-09-23)
1 Gorzovia Gorzów Wlkp. 5 : 5 Pogoń Siedlce
2 Warta Kostrzyn 10 : 0 Remus Kościerzyna
3 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 AWFiS II Gdańsk
4 Olimpia-Unia Grudziądz 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
5 Morliny II Ostróda 3 : 7 Spójnia Warszawa
Kolejka 2 (2016-09-17 - 2016-09-17)
6 Pogoń Siedlce 5 : 5 Remus Kościerzyna
7 Hals-Wadwicz Warszawa 1 : 9 Warta Kostrzyn
8 AWFiS II Gdańsk 4 : 6 Olimpia-Unia Grudziądz
9 Energa-Manekin II Toruń 9 : 1 Morliny II Ostróda
10 Spójnia Warszawa 9 : 1 Gorzovia Gorzów Wlkp.
Kolejka 3 (2016-09-24 - 2016-09-24)
11 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Pogoń Siedlce
12 Olimpia-Unia Grudziądz 3 : 7 Warta Kostrzyn
13 Morliny II Ostróda 3 : 7 AWFiS II Gdańsk
14 Spójnia Warszawa 7 : 3 Energa-Manekin II Toruń
15 Gorzovia Gorzów Wlkp. 8 : 2 Remus Kościerzyna
Kolejka 4 (2016-10-08 - 2016-10-08)
16 Olimpia-Unia Grudziądz 4 : 6 Pogoń Siedlce
17 Warta Kostrzyn 10 : 0 Morliny II Ostróda
18 AWFiS II Gdańsk 2 : 8 Spójnia Warszawa
19 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Gorzovia Gorzów Wlkp.
20 Remus Kościerzyna 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 5 (2016-10-22 - 2016-10-22)
21 Morliny II Ostróda 5 : 5 Pogoń Siedlce
22 Spójnia Warszawa 8 : 2 Warta Kostrzyn
23 Energa-Manekin II Toruń 6 : 4 AWFiS II Gdańsk
24 Olimpia-Unia Grudziądz 7 : 3 Remus Kościerzyna
25 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Gorzovia Gorzów Wlkp.
Kolejka 6 (2016-11-05 - 2016-11-05)
26 Pogoń Siedlce 4 : 6 Spójnia Warszawa
27 Warta Kostrzyn 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
28 Gorzovia Gorzów Wlkp. 8 : 2 AWFiS II Gdańsk
29 Remus Kościerzyna 7 : 3 Morliny II Ostróda
30 Hals-Wadwicz Warszawa 6 : 4 Olimpia-Unia Grudziądz
Kolejka 7 (2016-11-12 - 2016-11-12)
31 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Pogoń Siedlce
32 AWFiS II Gdańsk 5 : 5 Warta Kostrzyn
33 Spójnia Warszawa 8 : 2 Remus Kościerzyna
34 Morliny II Ostróda 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
35 Olimpia-Unia Grudziądz 4 : 6 Gorzovia Gorzów Wlkp.
Kolejka 8 (2016-11-19 - 2016-11-19)
36 Pogoń Siedlce 7 : 3 AWFiS II Gdańsk
37 Gorzovia Gorzów Wlkp. 6 : 4 Warta Kostrzyn
38 Remus Kościerzyna 1 : 9 Energa-Manekin II Toruń
39 Hals-Wadwicz Warszawa 1 : 9 Spójnia Warszawa
40 Olimpia-Unia Grudziądz 8 : 2 Morliny II Ostróda
Kolejka 9 (2016-09-11 - 2016-12-10)
41 Warta Kostrzyn 10 : 0 Pogoń Siedlce
42 AWFiS II Gdańsk 5 : 5 Remus Kościerzyna
43 Energa-Manekin II Toruń 9 : 1 Hals-Wadwicz Warszawa
44 Spójnia Warszawa 7 : 3 Olimpia-Unia Grudziądz
45 Morliny II Ostróda 0 : 10 Gorzovia Gorzów Wlkp.
Kolejka 10 (2017-01-07 - 2017-01-08)
46 Spójnia Warszawa 7 : 3 Hals-Wadwicz Warszawa
47 Morliny II Ostróda 5 : 5 Gorzovia Gorzów Wlkp.
48 Remus Kościerzyna 1 : 9 Warta Kostrzyn
49 AWFiS II Gdańsk 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
50 Pogoń Siedlce 5 : 5 Olimpia-Unia Grudziądz
Kolejka 11 (2017-01-14 - 2017-01-15)
51 Spójnia Warszawa 10 : 0 Morliny II Ostróda
52 Remus Kościerzyna 0 : 10 Gorzovia Gorzów Wlkp.
53 Warta Kostrzyn 9 : 1 AWFiS II Gdańsk
54 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Olimpia-Unia Grudziądz
55 Pogoń Siedlce 7 : 3 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 12 (2017-01-21 - 2017-02-04)
56 Remus Kościerzyna 0 : 10 Spójnia Warszawa
57 AWFiS II Gdańsk 5 : 5 Gorzovia Gorzów Wlkp.
58 Warta Kostrzyn 4 : 6 Olimpia-Unia Grudziądz
59 Pogoń Siedlce 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
60 Hals-Wadwicz Warszawa 7 : 3 Morliny II Ostróda
Kolejka 13 (2017-01-22 - 2017-02-11)
61 Spójnia Warszawa 8 : 2 AWFiS II Gdańsk
62 Gorzovia Gorzów Wlkp. 4 : 6 Olimpia-Unia Grudziądz
63 Pogoń Siedlce 4 : 6 Warta Kostrzyn
64 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
65 Morliny II Ostróda 4 : 6 Remus Kościerzyna
Kolejka 14 (2017-02-18 - 2017-02-18)
66 Olimpia-Unia Grudziądz 4 : 6 Spójnia Warszawa
67 Pogoń Siedlce 4 : 6 Gorzovia Gorzów Wlkp.
68 Energa-Manekin II Toruń 4 : 6 Warta Kostrzyn
69 AWFiS II Gdańsk 8 : 2 Morliny II Ostróda
70 Hals-Wadwicz Warszawa 7 : 3 Remus Kościerzyna
Kolejka 15 (2017-03-11 - 2017-03-12)
71 Spójnia Warszawa 7 : 3 Pogoń Siedlce
72 Gorzovia Gorzów Wlkp. 8 : 2 Energa-Manekin II Toruń
73 Warta Kostrzyn 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
74 Morliny II Ostróda 4 : 6 Olimpia-Unia Grudziądz
75 Remus Kościerzyna 2 : 8 AWFiS II Gdańsk
Kolejka 16 (2017-03-25 - 2017-03-25)
76 Energa-Manekin II Toruń 3 : 7 Spójnia Warszawa
77 Warta Kostrzyn 5 : 5 Gorzovia Gorzów Wlkp.
78 Pogoń Siedlce 8 : 2 Morliny II Ostróda
79 Remus Kościerzyna 0 : 10 Olimpia-Unia Grudziądz
80 AWFiS II Gdańsk 7 : 3 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 17 (2017-04-22 - 2017-04-22)
81 Warta Kostrzyn 4 : 6 Spójnia Warszawa
82 Gorzovia Gorzów Wlkp. 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
83 Morliny II Ostróda 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
84 Remus Kościerzyna 2 : 8 Pogoń Siedlce
85 Olimpia-Unia Grudziądz 8 : 2 AWFiS II Gdańsk
Kolejka 18 (2017-05-06 - 2017-05-06)
86 Gorzovia Gorzów Wlkp. 3 : 7 Spójnia Warszawa
87 Morliny II Ostróda 2 : 8 Warta Kostrzyn
88 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Remus Kościerzyna
89 AWFiS II Gdańsk 7 : 3 Pogoń Siedlce
90 Olimpia-Unia Grudziądz 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
reklama
Kup e-wydanie

Najnowszy numer 25/2017 w sprzedaży od 2017-06-21.

reklama

Sonda

Kto powinien podejmować decyzje w polityce imigracyjnej?


Zobacz komentarze (0)