reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Warta Kostrzyń 5 10 44:6
2 Poltarex Pogoń Lębork 3 5 24:6
3 Kamix ATS Rumia 3 5 22:8
4 Gorzovia Gorzów Wlkp. 4 5 22:18
5 Energa KTS II Toruń 3 3 16:14
6 Pogoń Siedlce 3 3 16:14
7 Spójnia Warszawa 5 3 19:31
8 GKTS Wiązowna 3 1 7:23
9 AZS AWFiS II Gdańsk 3 1 7:23
10 Victoria Płock 4 0 3:37
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-09-08 - 2018-09-15)
1 GKTS Wiązowna 0 : 10 Warta Kostrzyń
2 Energa KTS II Toruń 7 : 3 Spójnia Warszawa
3 AZS AWFiS II Gdańsk 1 : 9 Poltarex Pogoń Lębork
4 Victoria Płock 0 : 10 Kamix ATS Rumia
5 Gorzovia Gorzów Wlkp. 7 : 3 Pogoń Siedlce
Kolejka 2 (2018-09-15 - 2018-09-16)
6 Warta Kostrzyń 6 : 4 Energa KTS II Toruń
7 Spójnia Warszawa 5 : 5 AZS AWFiS II Gdańsk
8 Poltarex Pogoń Lębork 10 : 0 Victoria Płock
9 Kamix ATS Rumia 7 : 3 Gorzovia Gorzów Wlkp.
10 GKTS Wiązowna 2 : 8 Pogoń Siedlce
Kolejka 3 (2018-09-22 - 2018-09-22)
11 AZS AWFiS II Gdańsk 1 : 9 Warta Kostrzyń
12 Victoria Płock 3 : 7 Spójnia Warszawa
13 Gorzovia Gorzów Wlkp. 5 : 5 Poltarex Pogoń Lębork
14 Kamix ATS Rumia 5 : 5 Pogoń Siedlce
15 Energa KTS II Toruń 5 : 5 GKTS Wiązowna
Kolejka 4 (2018-09-07 - 2018-10-20)
16 Warta Kostrzyń 10 : 0 Victoria Płock
17 Spójnia Warszawa 3 : 7 Gorzovia Gorzów Wlkp.
18 Poltarex Pogoń Lębork : Pogoń Siedlce
19 GKTS Wiązowna : Kamix ATS Rumia
20 Energa KTS II Toruń : AZS AWFiS II Gdańsk
Kolejka 5 (2018-10-27 - 2018-10-28)
21 Gorzovia Gorzów Wlkp. : Warta Kostrzyń
22 Pogoń Siedlce : Spójnia Warszawa
23 Kamix ATS Rumia : Poltarex Pogoń Lębork
24 Victoria Płock : Energa KTS II Toruń
25 AZS AWFiS II Gdańsk : GKTS Wiązowna
Kolejka 6 (2018-11-03 - 2018-11-04)
26 Warta Kostrzyń : Pogoń Siedlce
27 Spójnia Warszawa : Kamix ATS Rumia
28 GKTS Wiązowna : Poltarex Pogoń Lębork
29 Energa KTS II Toruń : Gorzovia Gorzów Wlkp.
30 AZS AWFiS II Gdańsk : Victoria Płock
Kolejka 7 (2018-11-17 - 2018-11-17)
31 Kamix ATS Rumia : Warta Kostrzyń
32 Poltarex Pogoń Lębork : Spójnia Warszawa
33 Pogoń Siedlce : Energa KTS II Toruń
34 Gorzovia Gorzów Wlkp. : AZS AWFiS II Gdańsk
35 Victoria Płock : GKTS Wiązowna
Kolejka 8 (2018-11-23 - 2018-12-01)
36 Warta Kostrzyń : Poltarex Pogoń Lębork
37 GKTS Wiązowna : Spójnia Warszawa
38 Energa KTS II Toruń : Kamix ATS Rumia
39 AZS AWFiS II Gdańsk : Pogoń Siedlce
40 Victoria Płock : Gorzovia Gorzów Wlkp.
Kolejka 9 (2018-09-09 - 2018-12-22)
41 Spójnia Warszawa 1 : 9 Warta Kostrzyń
42 Poltarex Pogoń Lębork : Energa KTS II Toruń
43 Kamix ATS Rumia : AZS AWFiS II Gdańsk
44 Pogoń Siedlce : Victoria Płock
45 Gorzovia Gorzów Wlkp. : GKTS Wiązowna
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (9)
Advertisement