reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wicher Sadowne 13 35 47:12
2 Liwia Łochów 13 26 37:22
3 Olimpia Latowicz 12 25 33:22
4 Iskra Kotuń 13 21 43:36
5 Płomień II Dębe Wielkie 13 18 29:25
6 ULKS Gołabek 13 18 28:26
7 Tajfun II Jartypory 13 18 20:24
8 Niwa Tęczki 13 14 25:33
9 Zryw II Sobolew 11 10 17:29
10 Rywal Ruchna 12 7 13:45
11 Fenix II Siennica 12 4 10:28
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 ULKS Gołabek 2 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
2 Wicher Sadowne 5 : 0 Rywal Ruchna
3 Iskra Kotuń 8 : 3 Zryw II Sobolew
4 pauza : Olimpia Latowicz
5 Fenix II Siennica 0 : 1 Tajfun II Jartypory
6 Liwia Łochów 4 : 0 Niwa Tęczki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 1 Niwa Tęczki
8 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Liwia Łochów
9 Olimpia Latowicz 4 : 1 Fenix II Siennica
10 Zryw II Sobolew : pauza
11 Rywal Ruchna 2 : 7 Iskra Kotuń
12 ULKS Gołabek 0 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 Wicher Sadowne 4 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
14 Iskra Kotuń 4 : 4 ULKS Gołabek
15 pauza : Rywal Ruchna
16 Fenix II Siennica 2 : 0 Zryw II Sobolew
17 Liwia Łochów 6 : 3 Olimpia Latowicz
18 Niwa Tęczki 1 : 1 Tajfun II Jartypory
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 1 Tajfun II Jartypory
20 Olimpia Latowicz 4 : 0 Niwa Tęczki
21 Zryw II Sobolew 2 : 2 Liwia Łochów
22 Rywal Ruchna 2 : 1 Fenix II Siennica
23 ULKS Gołabek : pauza
24 Wicher Sadowne 7 : 3 Iskra Kotuń
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Iskra Kotuń 3 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
26 pauza : Wicher Sadowne
27 Fenix II Siennica 0 : 2 ULKS Gołabek
28 Liwia Łochów 4 : 0 Rywal Ruchna
29 Niwa Tęczki 2 : 3 Zryw II Sobolew
30 Tajfun II Jartypory 4 : 2 Olimpia Latowicz
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 3 Olimpia Latowicz
32 Zryw II Sobolew 3 : 0 Tajfun II Jartypory
33 Rywal Ruchna 0 : 3 Niwa Tęczki
34 ULKS Gołabek 4 : 2 Liwia Łochów
35 Wicher Sadowne 6 : 1 Fenix II Siennica
36 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 pauza : Płomień II Dębe Wielkie
38 Fenix II Siennica 1 : 2 Iskra Kotuń
39 Liwia Łochów 1 : 1 Wicher Sadowne
40 Niwa Tęczki 4 : 2 ULKS Gołabek
41 Tajfun II Jartypory 3 : 1 Rywal Ruchna
42 Olimpia Latowicz 2 : 0 Zryw II Sobolew
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
43 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 0 Zryw II Sobolew
44 Rywal Ruchna 1 : 4 Olimpia Latowicz
45 ULKS Gołabek 3 : 1 Tajfun II Jartypory
46 Wicher Sadowne 5 : 2 Niwa Tęczki
47 Iskra Kotuń 1 : 3 Liwia Łochów
48 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
49 Fenix II Siennica 1 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
50 Liwia Łochów : pauza
51 Niwa Tęczki 1 : 3 Iskra Kotuń
52 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Wicher Sadowne
53 Olimpia Latowicz 2 : 1 ULKS Gołabek
54 Zryw II Sobolew 2 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
55 Płomień II Dębe Wielkie 7 : 0 Rywal Ruchna
56 ULKS Gołabek 3 : 0 Zryw II Sobolew
57 Wicher Sadowne 3 : 1 Olimpia Latowicz
58 Iskra Kotuń 3 : 0 Tajfun II Jartypory
59 pauza : Niwa Tęczki
60 Fenix II Siennica 0 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
61 Liwia Łochów 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
62 Niwa Tęczki 3 : 0 Fenix II Siennica
63 Tajfun II Jartypory : pauza
64 Olimpia Latowicz 2 : 2 Iskra Kotuń
65 Zryw II Sobolew 0 : 4 Wicher Sadowne
66 Rywal Ruchna 2 : 2 ULKS Gołabek
Kolejka 12 (2018-04-07 - 2018-04-08)
67 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 ULKS Gołabek
68 Rywal Ruchna 0 : 3 Wicher Sadowne
69 Zryw II Sobolew 4 : 0 Iskra Kotuń
70 Tajfun II Jartypory 2 : 2 Fenix II Siennica
71 Niwa Tęczki 2 : 5 Liwia Łochów
72 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 13 (2018-04-14 - 2018-04-15)
73 Niwa Tęczki 4 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
74 Liwia Łochów 1 : 3 Tajfun II Jartypory
75 Fenix II Siennica 1 : 2 Olimpia Latowicz
76 Iskra Kotuń 4 : 2 Rywal Ruchna
77 Wicher Sadowne 2 : 0 ULKS Gołabek
78 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 14 (2018-04-21 - 2018-04-22)
79 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 3 Wicher Sadowne
80 ULKS Gołabek 4 : 3 Iskra Kotuń
81 Zryw II Sobolew : Fenix II Siennica
82 Olimpia Latowicz 4 : 2 Liwia Łochów
83 Tajfun II Jartypory 2 : 2 Niwa Tęczki
84 pauza : Rywal Ruchna
Kolejka 15 (2018-04-28 - 2018-04-29)
85 Tajfun II Jartypory : Płomień II Dębe Wielkie
86 Niwa Tęczki : Olimpia Latowicz
87 Liwia Łochów : Zryw II Sobolew
88 Fenix II Siennica : Rywal Ruchna
89 Iskra Kotuń : Wicher Sadowne
90 pauza : ULKS Gołabek
Kolejka 16 (2018-05-05 - 2018-05-06)
91 Płomień II Dębe Wielkie : Iskra Kotuń
92 ULKS Gołabek : Fenix II Siennica
93 Rywal Ruchna : Liwia Łochów
94 Zryw II Sobolew : Niwa Tęczki
95 Olimpia Latowicz : Tajfun II Jartypory
96 pauza : Wicher Sadowne
reklama

Sonda

Czy popierasz akcję „Nie pisz na fladze”?


Zobacz komentarze (0)
Advertisement