reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Amur Wilga 18 49 64:27
2 Burza Pilawa 18 35 48:37
3 Bór Regut 18 31 38:29
4 PKS Radość 18 30 42:28
5 Wisła Dziecinów 18 29 57:46
6 Start Otwock 18 27 33:30
7 Józefovia II Józefów 18 22 40:41
8 Victoria Zerzeń 18 27 27:34
9 Vulcan Wólka Mlądzka 18 22 45:48
10 Sokół Celestynów 18 20 31:35
11 KS Puznówka 17 19 26:38
12 Advit Wiązowna 18 18 38:48
13 Polonia II Warszawa 17 15 24:53
14 Snajper Sośninka 18 14 37:56
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Amur Wilga 3 : 0 Sokół Celestynów
2 Burza Pilawa 3 : 1 Advit Wiązowna
3 Polonia II Warszawa 0 : 2 KS Puznówka
4 Wisła Dziecinów 8 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
5 PKS Radość 4 : 2 Bór Regut
6 Start Otwock 0 : 7 Snajper Sośninka
7 Józefovia II Józefów 1 : 3 Victoria Zerzeń
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Sokół Celestynów 3 : 1 Victoria Zerzeń
9 Snajper Sośninka 4 : 2 Józefovia II Józefów
10 Bór Regut 2 : 0 Start Otwock
11 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 4 PKS Radość
12 KS Puznówka 0 : 2 Wisła Dziecinów
13 Advit Wiązowna 7 : 2 Polonia II Warszawa
14 Amur Wilga 6 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Burza Pilawa 4 : 2 Sokół Celestynów
16 Polonia II Warszawa 3 : 4 Amur Wilga
17 Wisła Dziecinów 4 : 2 Advit Wiązowna
18 PKS Radość 1 : 3 KS Puznówka
19 Start Otwock 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
20 Józefovia II Józefów 3 : 3 Bór Regut
21 Victoria Zerzeń 3 : 0 Snajper Sośninka
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Sokół Celestynów 1 : 0 Snajper Sośninka
23 Bór Regut 1 : 2 Victoria Zerzeń
24 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Józefovia II Józefów
25 KS Puznówka 3 : 2 Start Otwock
26 Advit Wiązowna 3 : 3 PKS Radość
27 Amur Wilga 5 : 4 Wisła Dziecinów
28 Burza Pilawa 2 : 1 Polonia II Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 Polonia II Warszawa 1 : 0 Sokół Celestynów
30 Wisła Dziecinów 3 : 4 Burza Pilawa
31 PKS Radość 0 : 1 Amur Wilga
32 Start Otwock 3 : 1 Advit Wiązowna
33 Józefovia II Józefów 4 : 0 KS Puznówka
34 Victoria Zerzeń 2 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
35 Snajper Sośninka 1 : 2 Bór Regut
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Sokół Celestynów 1 : 2 Bór Regut
37 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Snajper Sośninka
38 KS Puznówka 0 : 1 Victoria Zerzeń
39 Advit Wiązowna 0 : 3 Józefovia II Józefów
40 Amur Wilga 7 : 1 Start Otwock
41 Burza Pilawa 2 : 2 PKS Radość
42 Polonia II Warszawa 3 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Wisła Dziecinów 1 : 7 Sokół Celestynów
44 PKS Radość 4 : 0 Polonia II Warszawa
45 Start Otwock 0 : 0 Burza Pilawa
46 Józefovia II Józefów 1 : 3 Amur Wilga
47 Victoria Zerzeń 2 : 2 Advit Wiązowna
48 Snajper Sośninka 4 : 1 KS Puznówka
49 Bór Regut 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Sokół Celestynów 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
51 KS Puznówka 1 : 4 Bór Regut
52 Advit Wiązowna 5 : 2 Snajper Sośninka
53 Amur Wilga 1 : 1 Victoria Zerzeń
54 Burza Pilawa 5 : 1 Józefovia II Józefów
55 Polonia II Warszawa 0 : 3 Start Otwock
56 Wisła Dziecinów 1 : 2 PKS Radość
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 PKS Radość 4 : 0 Sokół Celestynów
58 Start Otwock 6 : 0 Wisła Dziecinów
59 Józefovia II Józefów 8 : 0 Polonia II Warszawa
60 Victoria Zerzeń 0 : 4 Burza Pilawa
61 Snajper Sośninka 2 : 6 Amur Wilga
62 Bór Regut 1 : 1 Advit Wiązowna
63 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 KS Puznówka
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Sokół Celestynów 0 : 4 KS Puznówka
65 Advit Wiązowna 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
66 Amur Wilga 3 : 0 Bór Regut
67 Burza Pilawa 4 : 2 Snajper Sośninka
68 Polonia II Warszawa 0 : 3 Victoria Zerzeń
69 Wisła Dziecinów 6 : 1 Józefovia II Józefów
70 PKS Radość 0 : 0 Start Otwock
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Start Otwock 0 : 3 Sokół Celestynów
72 Józefovia II Józefów 5 : 4 PKS Radość
73 Victoria Zerzeń 2 : 1 Wisła Dziecinów
74 Snajper Sośninka 2 : 6 Polonia II Warszawa
75 Bór Regut 0 : 3 Burza Pilawa
76 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 5 Amur Wilga
77 KS Puznówka 2 : 4 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Sokół Celestynów 1 : 2 Advit Wiązowna
79 Amur Wilga 2 : 0 KS Puznówka
80 Burza Pilawa 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
81 Polonia II Warszawa 0 : 3 Bór Regut
82 Wisła Dziecinów 5 : 1 Snajper Sośninka
83 PKS Radość 3 : 0 Victoria Zerzeń
84 Start Otwock 0 : 0 Józefovia II Józefów
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 Józefovia II Józefów 2 : 2 Sokół Celestynów
86 Victoria Zerzeń 0 : 2 Start Otwock
87 Snajper Sośninka 2 : 4 PKS Radość
88 Bór Regut 2 : 2 Wisła Dziecinów
89 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 2 Polonia II Warszawa
90 KS Puznówka 1 : 2 Burza Pilawa
91 Advit Wiązowna 2 : 4 Amur Wilga
Kolejka 14 (2018-03-24 - 2018-03-25)
92 Sokół Celestynów 1 : 2 Amur Wilga
93 Advit Wiązowna 3 : 4 Burza Pilawa
94 KS Puznówka : Polonia II Warszawa
95 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 4 Wisła Dziecinów
96 Bór Regut 2 : 0 PKS Radość
97 Snajper Sośninka 1 : 5 Start Otwock
98 Victoria Zerzeń 1 : 4 Józefovia II Józefów
Kolejka 15 (2018-03-30 - 2018-03-31)
99 Victoria Zerzeń 4 : 2 Sokół Celestynów
100 Józefovia II Józefów 3 : 2 Snajper Sośninka
101 Start Otwock 3 : 1 Bór Regut
102 PKS Radość 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
103 Wisła Dziecinów 5 : 1 KS Puznówka
104 Polonia II Warszawa 3 : 0 Advit Wiązowna
105 Burza Pilawa 2 : 5 Amur Wilga
Kolejka 16 (2018-04-07 - 2018-04-08)
106 Sokół Celestynów 3 : 1 Burza Pilawa
107 Amur Wilga 3 : 1 Polonia II Warszawa
108 Advit Wiązowna 2 : 3 Wisła Dziecinów
109 KS Puznówka 2 : 0 PKS Radość
110 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Start Otwock
111 Bór Regut 2 : 1 Józefovia II Józefów
112 Snajper Sośninka 1 : 1 Victoria Zerzeń
Kolejka 17 (2018-04-14 - 2018-04-15)
113 Snajper Sośninka 1 : 1 Sokół Celestynów
114 Victoria Zerzeń 0 : 2 Bór Regut
115 Józefovia II Józefów 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
116 Start Otwock 4 : 1 KS Puznówka
117 PKS Radość 4 : 0 Advit Wiązowna
118 Wisła Dziecinów 3 : 2 Amur Wilga
119 Polonia II Warszawa 2 : 1 Burza Pilawa
Kolejka 18 (2018-04-21 - 2018-04-22)
120 Sokół Celestynów 3 : 0 Polonia II Warszawa
121 Burza Pilawa 1 : 3 Wisła Dziecinów
122 Amur Wilga 2 : 1 PKS Radość
123 Advit Wiązowna 0 : 2 Start Otwock
124 KS Puznówka 2 : 0 Józefovia II Józefów
125 Vulcan Wólka Mlądzka 7 : 1 Victoria Zerzeń
126 Bór Regut 6 : 1 Snajper Sośninka
Kolejka 19 (2018-04-28 - 2018-04-29)
127 Bór Regut : Sokół Celestynów
128 Snajper Sośninka : Vulcan Wólka Mlądzka
129 Victoria Zerzeń : KS Puznówka
130 Józefovia II Józefów : Advit Wiązowna
131 Start Otwock : Amur Wilga
132 PKS Radość : Burza Pilawa
133 Wisła Dziecinów : Polonia II Warszawa
reklama

Najnowszy numer 17/2018 w sprzedaży od 2018-04-25.

Sonda

Czy popierasz wprowadzenie tzw. daniny solidarnościowej (wyższego opodatkowania najlepiej zarabiających), która miałaby być przeznaczona na potrzeby osób niepełnosprawnych?


Zobacz komentarze (2)
Advertisement