reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazur Radzymin 26 67 82:24
2 Legionovia II Legionowo 26 60 98:38
3 ŁKS Łochów 26 53 92:44
4 Wicher Kobyłka 26 51 76:33
5 Wisła Jabłonna 27 44 75:43
6 Hutnik Waarszawa 26 43 49:42
7 Korona Warszawa 26 41 71:76
8 Wkra Pomiechówek 26 37 55:59
9 Marcovia II Marki 26 33 45:76
10 Legion Warszawa 26 30 54:62
11 SRT Halinów 26 28 48:64
12 Huragan II Wołomin 26 26 44:89
13 Inter Warszawa 26 13 26:95
14 AON Rembertów 26 3 21:93
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-19)
1 AON Rembertów 0 : 3 SRT Halinów
2 Marcovia II Marki 4 : 3 Korona Warszawa
3 Inter Warszawa 0 : 10 Legionovia II Legionowo
4 Mazur Radzymin 6 : 0 Huragan II Wołomin
5 Wisła Jabłonna 2 : 0 Wkra Pomiechówek
6 Legion Warszawa 3 : 2 ŁKS Łochów
7 Wicher Kobyłka 0 : 4 Hutnik Waarszawa
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 SRT Halinów 0 : 2 Hutnik Waarszawa
9 ŁKS Łochów 2 : 2 Wicher Kobyłka
10 Wkra Pomiechówek 5 : 0 Legion Warszawa
11 Huragan II Wołomin 0 : 2 Wisła Jabłonna
12 Legionovia II Legionowo 2 : 3 Mazur Radzymin
13 Korona Warszawa 3 : 0 Inter Warszawa
14 AON Rembertów 1 : 3 Marcovia II Marki
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Marcovia II Marki 3 : 1 SRT Halinów
16 Inter Warszawa 1 : 4 AON Rembertów
17 Mazur Radzymin 5 : 0 Korona Warszawa
18 Wisła Jabłonna 2 : 5 Legionovia II Legionowo
19 Legion Warszawa 2 : 3 Huragan II Wołomin
20 Wicher Kobyłka 4 : 2 Wkra Pomiechówek
21 Hutnik Waarszawa 2 : 1 ŁKS Łochów
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 SRT Halinów 0 : 4 ŁKS Łochów
23 Wkra Pomiechówek 3 : 2 Hutnik Waarszawa
24 Huragan II Wołomin 3 : 1 Wicher Kobyłka
25 Legionovia II Legionowo 3 : 1 Legion Warszawa
26 Korona Warszawa 0 : 7 Wisła Jabłonna
27 AON Rembertów 1 : 4 Mazur Radzymin
28 Marcovia II Marki 3 : 2 Inter Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 Inter Warszawa 1 : 3 SRT Halinów
30 Mazur Radzymin 7 : 1 Marcovia II Marki
31 Wisła Jabłonna 5 : 1 AON Rembertów
32 Legion Warszawa 3 : 4 Korona Warszawa
33 Wicher Kobyłka 2 : 5 Legionovia II Legionowo
34 Hutnik Waarszawa 3 : 1 Huragan II Wołomin
35 ŁKS Łochów 4 : 1 Wkra Pomiechówek
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 SRT Halinów 0 : 3 Wkra Pomiechówek
37 Huragan II Wołomin 3 : 3 ŁKS Łochów
38 Legionovia II Legionowo 2 : 1 Hutnik Waarszawa
39 Korona Warszawa 0 : 3 Wicher Kobyłka
40 AON Rembertów 0 : 4 Legion Warszawa
41 Marcovia II Marki 1 : 7 Wisła Jabłonna
42 Inter Warszawa 1 : 4 Mazur Radzymin
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Mazur Radzymin 2 : 1 SRT Halinów
44 Wisła Jabłonna 5 : 0 Inter Warszawa
45 Legion Warszawa 7 : 0 Marcovia II Marki
46 Wicher Kobyłka 5 : 2 AON Rembertów
47 Hutnik Waarszawa 2 : 0 Korona Warszawa
48 ŁKS Łochów 1 : 1 Legionovia II Legionowo
49 Wkra Pomiechówek 3 : 1 Huragan II Wołomin
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 SRT Halinów 2 : 1 Huragan II Wołomin
51 Legionovia II Legionowo 5 : 1 Wkra Pomiechówek
52 Korona Warszawa 3 : 12 ŁKS Łochów
53 AON Rembertów 1 : 3 Hutnik Waarszawa
54 Marcovia II Marki 0 : 5 Wicher Kobyłka
55 Inter Warszawa 1 : 4 Legion Warszawa
56 Mazur Radzymin 3 : 2 Wisła Jabłonna
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 Wisła Jabłonna 6 : 2 SRT Halinów
58 Legion Warszawa 0 : 4 Mazur Radzymin
59 Wicher Kobyłka 8 : 0 Inter Warszawa
60 Hutnik Waarszawa 3 : 0 Marcovia II Marki
61 ŁKS Łochów 6 : 1 AON Rembertów
62 Wkra Pomiechówek 2 : 7 Korona Warszawa
63 Huragan II Wołomin 0 : 5 Legionovia II Legionowo
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 SRT Halinów 2 : 4 Legionovia II Legionowo
65 Korona Warszawa 7 : 2 Huragan II Wołomin
66 AON Rembertów 0 : 2 Wkra Pomiechówek
67 Marcovia II Marki 2 : 5 ŁKS Łochów
68 Inter Warszawa 0 : 3 Hutnik Waarszawa
69 Mazur Radzymin 2 : 1 Wicher Kobyłka
70 Wisła Jabłonna 2 : 2 Legion Warszawa
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Legion Warszawa 3 : 1 SRT Halinów
72 Wicher Kobyłka 1 : 0 Wisła Jabłonna
73 Hutnik Waarszawa 0 : 3 Mazur Radzymin
74 ŁKS Łochów 6 : 1 Inter Warszawa
75 Wkra Pomiechówek 5 : 3 Marcovia II Marki
76 Huragan II Wołomin 5 : 4 AON Rembertów
77 Legionovia II Legionowo 11 : 1 Korona Warszawa
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 SRT Halinów 1 : 4 Korona Warszawa
79 AON Rembertów 3 : 5 Legionovia II Legionowo
80 Marcovia II Marki 1 : 5 Huragan II Wołomin
81 Inter Warszawa 3 : 2 Wkra Pomiechówek
82 Mazur Radzymin 1 : 4 ŁKS Łochów
83 Wisła Jabłonna 1 : 2 Hutnik Waarszawa
84 Legion Warszawa 2 : 2 Wicher Kobyłka
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 Wicher Kobyłka 3 : 0 SRT Halinów
86 Hutnik Waarszawa 1 : 2 Legion Warszawa
87 ŁKS Łochów 1 : 2 Wisła Jabłonna
88 Wkra Pomiechówek 0 : 1 Mazur Radzymin
89 Huragan II Wołomin 3 : 2 Inter Warszawa
90 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Marcovia II Marki
91 Korona Warszawa 8 : 3 AON Rembertów
Kolejka 14 (2018-03-24 - 2018-03-25)
92 SRT Halinów 3 : 0 AON Rembertów
93 Korona Warszawa 3 : 3 Marcovia II Marki
94 Legionovia II Legionowo 6 : 2 Inter Warszawa
95 Huragan II Wołomin 1 : 6 Mazur Radzymin
96 Wkra Pomiechówek 3 : 2 Wisła Jabłonna
97 ŁKS Łochów 3 : 1 Legion Warszawa
98 Hutnik Waarszawa 1 : 0 Wicher Kobyłka
Kolejka 15 (2018-03-30 - 2018-03-31)
99 Hutnik Waarszawa 3 : 1 SRT Halinów
100 Wicher Kobyłka 2 : 0 ŁKS Łochów
101 Legion Warszawa 2 : 5 Wkra Pomiechówek
102 Wisła Jabłonna 2 : 3 Huragan II Wołomin
103 Mazur Radzymin 2 : 2 Legionovia II Legionowo
104 Inter Warszawa 0 : 0 Korona Warszawa
105 Marcovia II Marki 3 : 0 AON Rembertów
Kolejka 16 (2018-04-07 - 2018-04-08)
106 SRT Halinów 1 : 1 Marcovia II Marki
107 AON Rembertów 0 : 3 Inter Warszawa
108 Korona Warszawa 0 : 7 Mazur Radzymin
109 Legionovia II Legionowo 3 : 1 Wisła Jabłonna
110 Huragan II Wołomin 3 : 0 Legion Warszawa
111 Wkra Pomiechówek 1 : 2 Wicher Kobyłka
112 ŁKS Łochów 2 : 1 Hutnik Waarszawa
Kolejka 17 (2018-04-14 - 2018-04-15)
113 ŁKS Łochów 1 : 3 SRT Halinów
114 Hutnik Waarszawa 1 : 1 Wkra Pomiechówek
115 Wicher Kobyłka 7 : 0 Huragan II Wołomin
116 Legion Warszawa 0 : 1 Legionovia II Legionowo
117 Wisła Jabłonna 0 : 1 Korona Warszawa
118 Mazur Radzymin 3 : 0 AON Rembertów
119 Inter Warszawa 0 : 2 Marcovia II Marki
Kolejka 18 (2018-04-21 - 2018-04-22)
120 SRT Halinów 5 : 0 Inter Warszawa
121 Marcovia II Marki 0 : 0 Mazur Radzymin
122 AON Rembertów 0 : 3 Wisła Jabłonna
123 Korona Warszawa 3 : 0 Legion Warszawa
124 Legionovia II Legionowo 1 : 0 Wicher Kobyłka
125 Huragan II Wołomin 2 : 3 Hutnik Waarszawa
126 Wkra Pomiechówek 4 : 4 ŁKS Łochów
Kolejka 19 (2018-04-28 - 2018-04-29)
127 Wkra Pomiechówek 2 : 1 SRT Halinów
128 ŁKS Łochów 6 : 0 Huragan II Wołomin
129 Hutnik Waarszawa 2 : 5 Legionovia II Legionowo
130 Wicher Kobyłka 1 : 0 Korona Warszawa
131 Legion Warszawa 3 : 0 AON Rembertów
132 Wisła Jabłonna 4 : 0 Marcovia II Marki
133 Mazur Radzymin 2 : 0 Inter Warszawa
Kolejka 20 (2018-05-05 - 2018-05-06)
134 SRT Halinów 2 : 3 Mazur Radzymin
135 Inter Warszawa 1 : 2 Wisła Jabłonna
136 Marcovia II Marki 5 : 3 Legion Warszawa
137 AON Rembertów 0 : 3 Wicher Kobyłka
138 Korona Warszawa 4 : 2 Hutnik Waarszawa
139 Legionovia II Legionowo 4 : 6 ŁKS Łochów
140 Huragan II Wołomin 2 : 2 Wkra Pomiechówek
Kolejka 21 (2018-05-12 - 2018-05-13)
141 Huragan II Wołomin 1 : 4 SRT Halinów
142 Wkra Pomiechówek 1 : 1 Legionovia II Legionowo
143 ŁKS Łochów 3 : 1 Korona Warszawa
144 Hutnik Waarszawa 3 : 0 AON Rembertów
145 Wicher Kobyłka 2 : 0 Marcovia II Marki
146 Legion Warszawa 3 : 1 Inter Warszawa
147 Wisła Jabłonna 1 : 2 Mazur Radzymin
Kolejka 22 (2018-05-19 - 2018-05-20)
148 SRT Halinów 2 : 4 Wisła Jabłonna
149 Mazur Radzymin 2 : 1 Legion Warszawa
150 Inter Warszawa 0 : 8 Wicher Kobyłka
151 Marcovia II Marki 1 : 2 Hutnik Waarszawa
152 AON Rembertów 0 : 3 ŁKS Łochów
153 Korona Warszawa 3 : 0 Wkra Pomiechówek
154 Legionovia II Legionowo 6 : 1 Huragan II Wołomin
Kolejka 23 (2018-05-26 - 2018-05-27)
155 Legionovia II Legionowo 3 : 0 SRT Halinów
156 Huragan II Wołomin 0 : 8 Korona Warszawa
157 Wkra Pomiechówek 3 : 0 AON Rembertów
158 ŁKS Łochów 2 : 0 Marcovia II Marki
159 Hutnik Waarszawa 1 : 2 Inter Warszawa
160 Wicher Kobyłka 1 : 1 Mazur Radzymin
161 Legion Warszawa 2 : 2 Wisła Jabłonna
Kolejka 24 (2018-06-02 - 2018-06-03)
162 SRT Halinów 4 : 2 Legion Warszawa
163 Wisła Jabłonna 4 : 2 Wicher Kobyłka
164 Mazur Radzymin 2 : 1 Hutnik Waarszawa
165 Inter Warszawa 3 : 7 ŁKS Łochów
166 Marcovia II Marki 4 : 3 Wkra Pomiechówek
167 AON Rembertów 0 : 3 Huragan II Wołomin
168 Korona Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
Kolejka 25 (2018-06-09 - 2018-06-10)
169 Legion Warszawa 1 : 5 Wicher Kobyłka
170 Korona Warszawa 2 : 4 SRT Halinów
171 Legionovia II Legionowo 3 : 0 AON Rembertów
172 Huragan II Wołomin 1 : 2 Marcovia II Marki
173 Wkra Pomiechówek 1 : 0 Inter Warszawa
174 ŁKS Łochów 2 : 2 Mazur Radzymin
175 Hutnik Waarszawa 1 : 5 Wisła Jabłonna
Kolejka 26 (2018-06-17 - 2018-06-17)
176 SRT Halinów 2 : 6 Wicher Kobyłka
177 Legion Warszawa 3 : 0 Hutnik Waarszawa
178 Wisła Jabłonna 1 : 2 ŁKS Łochów
179 Mazur Radzymin 5 : 0 Wkra Pomiechówek
180 Inter Warszawa 2 : 0 Huragan II Wołomin
181 Marcovia II Marki 3 : 1 Legionovia II Legionowo
182 AON Rembertów 0 : 3 Korona Warszawa
reklama

Najnowszy numer 29/2018 w sprzedaży od 2018-07-18.

Sonda

Jak oceniasz zmianę ustawy o IPN?


Zobacz komentarze (8)
Advertisement