reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bad Boys Zastawie 13 34 59:17
2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 13 29 53:18
3 Polesie Serokomla 13 24 41:21
4 Bór Dąbie 13 23 40:30
5 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 21 28:22
6 Start Gózd 13 19 29:24
7 Orlęta Gołaszyn 13 14 25:42
8 ULKS Dębowica 12 14 35:27
9 Sokół Krynka 13 13 28:35
10 Wenus Oszczepalin 12 8 19:65
11 Orkan Wojcieszków 12 3 10:66
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Wenus Oszczepalin : pauza
2 ULKS Dębowica 2 : 6 Bad Boys Zastawie
3 Sokół Krynka 2 : 4 Bór Dąbie
4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Start Gózd
5 Orlęta Gołaszyn 1 : 6 Polesie Serokomla
6 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 pauza : Orkan Wojcieszków
8 Polesie Serokomla 4 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
9 Start Gózd 3 : 1 Orlęta Gołaszyn
10 Bór Dąbie 1 : 7 Ar-Tig Huta Dąbrowa
11 Bad Boys Zastawie 5 : 4 Sokół Krynka
12 Wenus Oszczepalin 1 : 11 ULKS Dębowica
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 ULKS Dębowica : pauza
14 Sokół Krynka 5 : 1 Wenus Oszczepalin
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bad Boys Zastawie
16 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 Bór Dąbie
17 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 5 Start Gózd
18 Orkan Wojcieszków 0 : 5 Polesie Serokomla
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 pauza : Polesie Serokomla
20 Start Gózd 2 : 0 Orkan Wojcieszków
21 Bór Dąbie 3 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
22 Bad Boys Zastawie 10 : 0 Orlęta Gołaszyn
23 Wenus Oszczepalin 1 : 9 Ar-Tig Huta Dąbrowa
24 ULKS Dębowica 3 : 3 Sokół Krynka
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Sokół Krynka : pauza
26 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 2 ULKS Dębowica
27 Orlęta Gołaszyn 3 : 3 Wenus Oszczepalin
28 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 3 Bad Boys Zastawie
29 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Bór Dąbie
30 Polesie Serokomla 4 : 0 Start Gózd
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 pauza : Start Gózd
32 Bór Dąbie 4 : 2 Polesie Serokomla
33 Bad Boys Zastawie 11 : 1 Orkan Wojcieszków
34 Wenus Oszczepalin 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
35 ULKS Dębowica 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
36 Sokół Krynka 2 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 Ar-Tig Huta Dąbrowa : pauza
38 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Sokół Krynka
39 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 ULKS Dębowica
40 Orkan Wojcieszków 3 : 1 Wenus Oszczepalin
41 Polesie Serokomla 1 : 2 Bad Boys Zastawie
42 Start Gózd 2 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 8 (2017-10-08 - 2017-10-08)
43 pauza : Bór Dąbie
44 Bad Boys Zastawie 1 : 0 Start Gózd
45 Wenus Oszczepalin 0 : 5 Polesie Serokomla
46 ULKS Dębowica 8 : 0 Orkan Wojcieszków
47 Sokół Krynka 0 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
48 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 9 (2017-10-15 - 2017-10-15)
49 Orlęta Gołaszyn : pauza
50 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
51 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Sokół Krynka
52 Polesie Serokomla 3 : 2 ULKS Dębowica
53 Start Gózd 8 : 1 Wenus Oszczepalin
54 Bór Dąbie 1 : 1 Bad Boys Zastawie
Kolejka 10 (2017-10-22 - 2017-10-22)
55 pauza : Bad Boys Zastawie
56 Wenus Oszczepalin 1 : 8 Bór Dąbie
57 ULKS Dębowica 2 : 1 Start Gózd
58 Sokół Krynka 1 : 0 Polesie Serokomla
59 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 : 0 Orkan Wojcieszków
60 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 11 (2017-10-29 - 2017-10-29)
61 Dwernicki Stoczek Łukowski : pauza
62 Orkan Wojcieszków 2 : 6 Orlęta Gołaszyn
63 Polesie Serokomla 2 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
64 Start Gózd 3 : 2 Sokół Krynka
65 Bór Dąbie 1 : 2 ULKS Dębowica
66 Bad Boys Zastawie 8 : 2 Wenus Oszczepalin
Kolejka 12 (2018-04-08 - 2018-04-08)
67 pauza : Wenus Oszczepalin
68 Bór Dąbie 4 : 2 Sokół Krynka
69 Bad Boys Zastawie 3 : 1 ULKS Dębowica
70 Start Gózd 1 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
71 Polesie Serokomla 3 : 0 Orlęta Gołaszyn
72 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 13 (2018-04-14 - 2018-04-15)
73 pauza : Orkan Wojcieszków
74 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 0 Polesie Serokomla
75 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 Start Gózd
76 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bór Dąbie
77 Sokół Krynka 0 : 4 Bad Boys Zastawie
78 ULKS Dębowica 2 : 3 Wenus Oszczepalin
Kolejka 14 (2018-04-21 - 2018-04-22)
79 pauza : ULKS Dębowica
80 Wenus Oszczepalin 4 : 2 Sokół Krynka
81 Bad Boys Zastawie 4 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
82 Bór Dąbie 4 : 1 Orlęta Gołaszyn
83 Start Gózd 1 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
84 Polesie Serokomla 6 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 15 (2018-04-29 - 2018-04-29)
85 Orkan Wojcieszków : Start Gózd
86 Dwernicki Stoczek Łukowski : Bór Dąbie
87 Orlęta Gołaszyn : Bad Boys Zastawie
88 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Wenus Oszczepalin
89 Sokół Krynka : ULKS Dębowica
90 pauza : Polesie Serokomla
Kolejka 16 (2018-05-03 - 2018-05-03)
91 ULKS Dębowica : Ar-Tig Huta Dąbrowa
92 Wenus Oszczepalin : Orlęta Gołaszyn
93 Bad Boys Zastawie : Dwernicki Stoczek Łukowski
94 Bór Dąbie : Orkan Wojcieszków
95 Start Gózd : Polesie Serokomla
96 pauza : Sokół Krynka
reklama

Najnowszy numer 17/2018 w sprzedaży od 2018-04-25.

Sonda

Czy popierasz wprowadzenie tzw. daniny solidarnościowej (wyższego opodatkowania najlepiej zarabiających), która miałaby być przeznaczona na potrzeby osób niepełnosprawnych?


Zobacz komentarze (2)
Advertisement