reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlęta Łuków 26 69 79:17
2 Huragan Międzyrzec 25 62 75:25
3 Lutnia Piszczac 26 52 60:31
4 Grom Kąkolewnica 26 44 54:37
5 Unia Żabików 26 41 41:34
6 Unia Krzywda 26 36 40:43
7 ŁKS Łazy 26 35 54:60
8 Tytan Wisznice 26 34 38:44
9 LKS Milanów 26 32 56:75
10 Olimpia Okrzeja 26 32 42:57
11 Bizon Jeleniec 26 28 40:57
12 Kujawiak Stanin 26 25 44:64
13 LZS Dobryń 26 22 40:76
14 Niwa Łomazy 25 13 30:75
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-15 - 2017-08-15)
1 Unia Krzywda 3 : 1 Bizon Jeleniec
2 LKS Milanów 1 : 3 ŁKS Łazy
3 Olimpia Okrzeja 2 : 4 Grom Kąkolewnica
4 Lutnia Piszczac 3 : 2 Kujawiak Stanin
5 Tytan Wisznice 0 : 1 Unia Żabików
6 Niwa Łomazy 1 : 3 Orlęta Łuków
7 Huragan Międzyrzec 3 : 2 LZS Dobryń
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
8 Bizon Jeleniec 0 : 4 LZS Dobryń
9 Orlęta Łuków 2 : 2 Huragan Międzyrzec
10 Unia Żabików 1 : 1 Niwa Łomazy
11 Kujawiak Stanin 2 : 0 Tytan Wisznice
12 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Lutnia Piszczac
13 ŁKS Łazy 8 : 3 Olimpia Okrzeja
14 Unia Krzywda 3 : 3 LKS Milanów
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
15 LKS Milanów 4 : 2 Bizon Jeleniec
16 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Unia Krzywda
17 Lutnia Piszczac 2 : 1 ŁKS Łazy
18 Tytan Wisznice 1 : 2 Grom Kąkolewnica
19 Niwa Łomazy 1 : 1 Kujawiak Stanin
20 Huragan Międzyrzec 0 : 1 Unia Żabików
21 LZS Dobryń 0 : 3 Orlęta Łuków
Kolejka 4 (2017-09-02 - 2017-09-03)
22 Bizon Jeleniec 0 : 4 Orlęta Łuków
23 Unia Żabików 0 : 0 LZS Dobryń
24 Kujawiak Stanin 1 : 3 Huragan Międzyrzec
25 Grom Kąkolewnica 4 : 1 Niwa Łomazy
26 ŁKS Łazy 3 : 2 Tytan Wisznice
27 Unia Krzywda 1 : 1 Lutnia Piszczac
28 LKS Milanów 1 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 5 (2017-09-09 - 2017-09-10)
29 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Bizon Jeleniec
30 Lutnia Piszczac 7 : 1 LKS Milanów
31 Tytan Wisznice 1 : 1 Unia Krzywda
32 Niwa Łomazy 2 : 0 ŁKS Łazy
33 Huragan Międzyrzec 4 : 2 Grom Kąkolewnica
34 LZS Dobryń 3 : 4 Kujawiak Stanin
35 Orlęta Łuków 2 : 0 Unia Żabików
Kolejka 6 (2017-09-16 - 2017-09-17)
36 Bizon Jeleniec 0 : 1 Unia Żabików
37 Kujawiak Stanin 1 : 3 Orlęta Łuków
38 Grom Kąkolewnica 6 : 1 LZS Dobryń
39 ŁKS Łazy 1 : 3 Huragan Międzyrzec
40 Unia Krzywda 4 : 2 Niwa Łomazy
41 LKS Milanów 3 : 1 Tytan Wisznice
42 Olimpia Okrzeja 2 : 3 Lutnia Piszczac
Kolejka 7 (2017-09-23 - 2017-09-24)
43 Lutnia Piszczac 2 : 1 Bizon Jeleniec
44 Tytan Wisznice 3 : 1 Olimpia Okrzeja
45 Niwa Łomazy 1 : 2 LKS Milanów
46 Huragan Międzyrzec 3 : 0 Unia Krzywda
47 LZS Dobryń 1 : 4 ŁKS Łazy
48 Orlęta Łuków 3 : 0 Grom Kąkolewnica
49 Unia Żabików 3 : 1 Kujawiak Stanin
Kolejka 8 (2017-09-30 - 2017-10-01)
50 Bizon Jeleniec 0 : 4 Kujawiak Stanin
51 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Unia Żabików
52 ŁKS Łazy 1 : 5 Orlęta Łuków
53 Unia Krzywda 1 : 0 LZS Dobryń
54 LKS Milanów 2 : 2 Huragan Międzyrzec
55 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Niwa Łomazy
56 Lutnia Piszczac 2 : 0 Tytan Wisznice
Kolejka 9 (2017-10-08 - 2017-10-08)
57 Tytan Wisznice 3 : 2 Bizon Jeleniec
58 Niwa Łomazy 0 : 0 Lutnia Piszczac
59 Huragan Międzyrzec 5 : 0 Olimpia Okrzeja
60 LZS Dobryń 4 : 3 LKS Milanów
61 Orlęta Łuków 4 : 0 Unia Krzywda
62 Unia Żabików 5 : 2 ŁKS Łazy
63 Kujawiak Stanin 2 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 10 (2017-10-14 - 2017-10-15)
64 Bizon Jeleniec 2 : 1 Grom Kąkolewnica
65 ŁKS Łazy 3 : 1 Kujawiak Stanin
66 Unia Krzywda 0 : 2 Unia Żabików
67 LKS Milanów 2 : 6 Orlęta Łuków
68 Olimpia Okrzeja 2 : 1 LZS Dobryń
69 Lutnia Piszczac 2 : 4 Huragan Międzyrzec
70 Tytan Wisznice 1 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 11 (2017-10-21 - 2017-10-22)
71 Niwa Łomazy 2 : 6 Bizon Jeleniec
72 Huragan Międzyrzec 1 : 0 Tytan Wisznice
73 LZS Dobryń 0 : 3 Lutnia Piszczac
74 Orlęta Łuków 5 : 0 Olimpia Okrzeja
75 Unia Żabików 3 : 2 LKS Milanów
76 Kujawiak Stanin 0 : 3 Unia Krzywda
77 Grom Kąkolewnica 2 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 12 (2017-10-29 - 2017-10-29)
78 Bizon Jeleniec 0 : 1 ŁKS Łazy
79 Unia Krzywda 1 : 2 Grom Kąkolewnica
80 LKS Milanów 2 : 0 Kujawiak Stanin
81 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Unia Żabików
82 Lutnia Piszczac 0 : 1 Orlęta Łuków
83 Tytan Wisznice 4 : 2 LZS Dobryń
84 Niwa Łomazy 2 : 3 Huragan Międzyrzec
Kolejka 13 (2017-11-04 - 2017-11-05)
85 Huragan Międzyrzec 4 : 0 Bizon Jeleniec
86 LZS Dobryń 2 : 0 Niwa Łomazy
87 Orlęta Łuków 2 : 2 Tytan Wisznice
88 Unia Żabików 1 : 2 Lutnia Piszczac
89 Kujawiak Stanin 4 : 1 Olimpia Okrzeja
90 Grom Kąkolewnica 3 : 4 LKS Milanów
91 ŁKS Łazy 4 : 2 Unia Krzywda
Kolejka 14 (2018-04-08 - 2018-04-08)
92 Bizon Jeleniec 0 : 2 Unia Krzywda
93 ŁKS Łazy 2 : 3 LKS Milanów
94 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Olimpia Okrzeja
95 Kujawiak Stanin 0 : 3 Lutnia Piszczac
96 Unia Żabików 1 : 3 Tytan Wisznice
97 Orlęta Łuków 5 : 0 Niwa Łomazy
98 LZS Dobryń 1 : 6 Huragan Międzyrzec
Kolejka 15 (2018-04-14 - 2018-04-15)
99 LZS Dobryń 0 : 4 Bizon Jeleniec
100 Huragan Międzyrzec 0 : 2 Orlęta Łuków
101 Niwa Łomazy 2 : 3 Unia Żabików
102 Tytan Wisznice 1 : 0 Kujawiak Stanin
103 Lutnia Piszczac 2 : 2 Grom Kąkolewnica
104 Olimpia Okrzeja 1 : 4 ŁKS Łazy
105 LKS Milanów 3 : 0 Unia Krzywda
Kolejka 16 (2018-04-21 - 2018-04-22)
106 Bizon Jeleniec 3 : 2 LKS Milanów
107 Unia Krzywda 1 : 1 Olimpia Okrzeja
108 ŁKS Łazy 1 : 2 Lutnia Piszczac
109 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Tytan Wisznice
110 Kujawiak Stanin 4 : 1 Niwa Łomazy
111 Unia Żabików 0 : 1 Huragan Międzyrzec
112 Orlęta Łuków 3 : 2 LZS Dobryń
Kolejka 17 (2018-04-28 - 2018-04-29)
113 Orlęta Łuków 3 : 0 Bizon Jeleniec
114 LZS Dobryń 1 : 3 Unia Żabików
115 Huragan Międzyrzec 5 : 0 Kujawiak Stanin
116 Niwa Łomazy 0 : 2 Grom Kąkolewnica
117 Tytan Wisznice 1 : 1 ŁKS Łazy
118 Lutnia Piszczac 0 : 0 Unia Krzywda
119 Olimpia Okrzeja 2 : 3 LKS Milanów
Kolejka 18 (2018-05-03 - 2018-05-03)
120 Bizon Jeleniec 1 : 0 Olimpia Okrzeja
121 LKS Milanów 0 : 3 Lutnia Piszczac
122 Unia Krzywda 0 : 1 Tytan Wisznice
123 Grom Kąkolewnica 1 : 4 Huragan Międzyrzec
124 ŁKS Łazy 1 : 3 Niwa Łomazy
125 Kujawiak Stanin 3 : 5 LZS Dobryń
126 Unia Żabików 1 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 19 (2018-05-06 - 2018-05-06)
127 Unia Żabików 3 : 0 Bizon Jeleniec
128 Orlęta Łuków 5 : 0 Kujawiak Stanin
129 LZS Dobryń 2 : 1 Grom Kąkolewnica
130 Huragan Międzyrzec 3 : 0 ŁKS Łazy
131 Niwa Łomazy 3 : 4 Unia Krzywda
132 Tytan Wisznice 1 : 3 LKS Milanów
133 Lutnia Piszczac 1 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 20 (2018-05-12 - 2018-05-13)
134 Bizon Jeleniec 1 : 4 Lutnia Piszczac
135 Olimpia Okrzeja 3 : 0 Tytan Wisznice
136 LKS Milanów 7 : 1 Niwa Łomazy
137 Unia Krzywda 3 : 1 Huragan Międzyrzec
138 ŁKS Łazy 3 : 1 LZS Dobryń
139 Grom Kąkolewnica 0 : 2 Orlęta Łuków
140 Kujawiak Stanin 1 : 2 Unia Żabików
Kolejka 21 (2018-05-19 - 2018-05-20)
141 Kujawiak Stanin 1 : 6 Bizon Jeleniec
142 Unia Żabików 0 : 2 Grom Kąkolewnica
143 Orlęta Łuków 2 : 0 ŁKS Łazy
144 LZS Dobryń 0 : 5 Unia Krzywda
145 Huragan Międzyrzec 9 : 2 LKS Milanów
146 Niwa Łomazy 0 : 4 Olimpia Okrzeja
147 Tytan Wisznice 0 : 4 Lutnia Piszczac
Kolejka 22 (2018-05-26 - 2018-05-27)
148 Bizon Jeleniec 3 : 1 Tytan Wisznice
149 Lutnia Piszczac 7 : 0 Niwa Łomazy
150 Olimpia Okrzeja 0 : 2 Huragan Międzyrzec
151 LKS Milanów 1 : 3 LZS Dobryń
152 Unia Krzywda 0 : 0 Orlęta Łuków
153 ŁKS Łazy 3 : 1 Unia Żabików
154 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Kujawiak Stanin
Kolejka 23 (2018-05-31 - 2018-05-31)
155 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Bizon Jeleniec
156 Kujawiak Stanin 4 : 2 ŁKS Łazy
157 Unia Żabików 3 : 1 Unia Krzywda
158 Orlęta Łuków 4 : 1 LKS Milanów
159 LZS Dobryń 1 : 0 Olimpia Okrzeja
160 Huragan Międzyrzec 3 : 1 Lutnia Piszczac
161 Niwa Łomazy 1 : 4 Tytan Wisznice
Kolejka 24 (2018-06-02 - 2018-06-03)
162 Kujawiak Stanin 0 : 1 Unia Krzywda
163 Bizon Jeleniec 3 : 0 Niwa Łomazy
164 Tytan Wisznice 0 : 1 Huragan Międzyrzec
165 Lutnia Piszczac 3 : 0 LZS Dobryń
166 Olimpia Okrzeja 0 : 1 Orlęta Łuków
167 LKS Milanów 0 : 4 Unia Żabików
168 ŁKS Łazy 1 : 5 Grom Kąkolewnica
Kolejka 25 (2018-06-10 - 2018-06-10)
169 ŁKS Łazy 1 : 1 Bizon Jeleniec
170 Grom Kąkolewnica 5 : 1 Unia Krzywda
171 Kujawiak Stanin 3 : 0 LKS Milanów
172 Unia Żabików 0 : 2 Olimpia Okrzeja
173 Orlęta Łuków 4 : 0 Lutnia Piszczac
174 LZS Dobryń 1 : 3 Tytan Wisznice
175 Huragan Międzyrzec : Niwa Łomazy
Kolejka 26 (2018-06-17 - 2018-06-17)
176 Bizon Jeleniec 0 : 3 Huragan Międzyrzec
177 Niwa Łomazy 5 : 2 LZS Dobryń
178 Tytan Wisznice 4 : 3 Orlęta Łuków
179 Lutnia Piszczac 3 : 2 Unia Żabików
180 Olimpia Okrzeja 5 : 4 Kujawiak Stanin
181 LKS Milanów 1 : 3 Grom Kąkolewnica
182 Unia Krzywda 1 : 2 ŁKS Łazy
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (9)
Advertisement