reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Broń Radom 30 62 87:38
2 Mazur Karczew 30 62 66:35
3 Pogoń Grodzisk 30 59 69:25
4 Pilica Białobrzegi 30 56 63:28
5 Mszczonowianka Mszczonów 30 56 60:43
6 Oskar Przysucha 30 54 64:44
7 Sparta Jazgarzew 30 49 60:54
8 Błonianka Błonie 30 49 58:43
9 Energia Kozienice 30 47 49:43
10 LKS Jedlińsk 30 44 60:40
11 MKS Piaseczno 30 37 60:57
12 Wilga Garwolin 30 31 35:66
13 Znicz II Pruszków 30 24 33:67
14 LKS Promna 30 18 26:71
15 Naprzód Skórzec 30 15 41:104
16 Perła Złotokłos 30 12 20:91
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-07-13)
1 Broń Radom 7 : 0 Wilga Garwolin
2 LKS Jedlińsk 0 : 2 Pogoń Grodzisk
3 Mazur Karczew 5 : 0 Znicz II Pruszków
4 Oskar Przysucha 5 : 1 Błonianka Błonie
5 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Energia Kozienice
6 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
7 Perła Złotokłos 1 : 3 Pilica Białobrzegi
8 Naprzód Skórzec 1 : 4 MKS Piaseczno
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Wilga Garwolin 0 : 0 MKS Piaseczno
10 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Naprzód Skórzec
11 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Perła Złotokłos
12 Energia Kozienice 2 : 0 LKS Promna
13 Błonianka Błonie 1 : 2 Sparta Jazgarzew
14 Znicz II Pruszków 3 : 3 Oskar Przysucha
15 Pogoń Grodzisk 1 : 0 Mazur Karczew
16 Broń Radom 1 : 1 LKS Jedlińsk
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 LKS Jedlińsk 0 : 1 Wilga Garwolin
18 Mazur Karczew 1 : 1 Broń Radom
19 Oskar Przysucha 1 : 0 Pogoń Grodzisk
20 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Znicz II Pruszków
21 LKS Promna 0 : 2 Błonianka Błonie
22 Perła Złotokłos 2 : 0 Energia Kozienice
23 Naprzód Skórzec 3 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
24 MKS Piaseczno 2 : 3 Pilica Białobrzegi
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Wilga Garwolin 0 : 4 Pilica Białobrzegi
26 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 MKS Piaseczno
27 Energia Kozienice 5 : 1 Naprzód Skórzec
28 Błonianka Błonie 8 : 0 Perła Złotokłos
29 Znicz II Pruszków 6 : 0 LKS Promna
30 Pogoń Grodzisk 0 : 2 Sparta Jazgarzew
31 Broń Radom 2 : 4 Oskar Przysucha
32 LKS Jedlińsk 2 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
34 Oskar Przysucha 2 : 1 LKS Jedlińsk
35 Sparta Jazgarzew 0 : 3 Broń Radom
36 LKS Promna 1 : 5 Pogoń Grodzisk
37 Perła Złotokłos 0 : 0 Znicz II Pruszków
38 Naprzód Skórzec 3 : 0 Błonianka Błonie
39 MKS Piaseczno 1 : 2 Energia Kozienice
40 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Wilga Garwolin 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
42 Energia Kozienice 0 : 1 Pilica Białobrzegi
43 Błonianka Błonie 3 : 0 MKS Piaseczno
44 Znicz II Pruszków 0 : 0 Naprzód Skórzec
45 Pogoń Grodzisk 5 : 0 Perła Złotokłos
46 Broń Radom 6 : 0 LKS Promna
47 LKS Jedlińsk 4 : 2 Sparta Jazgarzew
48 Mazur Karczew 1 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Oskar Przysucha 0 : 1 Wilga Garwolin
50 Sparta Jazgarzew 3 : 6 Mazur Karczew
51 LKS Promna 1 : 2 LKS Jedlińsk
52 Perła Złotokłos 0 : 2 Broń Radom
53 Naprzód Skórzec 0 : 5 Pogoń Grodzisk
54 MKS Piaseczno 2 : 0 Znicz II Pruszków
55 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Błonianka Błonie
56 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Wilga Garwolin 1 : 2 Energia Kozienice
58 Znicz II Pruszków 1 : 2 Pilica Białobrzegi
59 Pogoń Grodzisk 2 : 3 MKS Piaseczno
60 Broń Radom 2 : 1 Naprzód Skórzec
61 LKS Jedlińsk 2 : 0 Perła Złotokłos
62 Mazur Karczew 1 : 1 LKS Promna
63 Oskar Przysucha 0 : 2 Sparta Jazgarzew
64 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Sparta Jazgarzew 2 : 3 Wilga Garwolin
66 LKS Promna 1 : 6 Oskar Przysucha
67 Perła Złotokłos 1 : 2 Mazur Karczew
68 Naprzód Skórzec 1 : 5 LKS Jedlińsk
69 MKS Piaseczno 1 : 1 Broń Radom
70 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń Grodzisk
71 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Znicz II Pruszków
72 Energia Kozienice 1 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Wilga Garwolin 4 : 2 Błonianka Błonie
74 Znicz II Pruszków 1 : 2 Energia Kozienice
75 Pogoń Grodzisk 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
76 Broń Radom 3 : 2 Pilica Białobrzegi
77 LKS Jedlińsk 3 : 1 MKS Piaseczno
78 Mazur Karczew 4 : 1 Naprzód Skórzec
79 Oskar Przysucha 4 : 0 Perła Złotokłos
80 Sparta Jazgarzew 2 : 1 LKS Promna
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 LKS Promna 1 : 2 Wilga Garwolin
82 Perła Złotokłos 0 : 6 Sparta Jazgarzew
83 Naprzód Skórzec 2 : 4 Oskar Przysucha
84 MKS Piaseczno 3 : 1 Mazur Karczew
85 Pilica Białobrzegi 2 : 0 LKS Jedlińsk
86 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 3 Broń Radom
87 Energia Kozienice 0 : 5 Pogoń Grodzisk
88 Błonianka Błonie 3 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Wilga Garwolin 1 : 2 Znicz II Pruszków
90 Pogoń Grodzisk 1 : 3 Błonianka Błonie
91 Broń Radom 3 : 2 Energia Kozienice
92 LKS Jedlińsk 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
93 Mazur Karczew 0 : 0 Pilica Białobrzegi
94 Oskar Przysucha 0 : 0 MKS Piaseczno
95 Sparta Jazgarzew 6 : 2 Naprzód Skórzec
96 LKS Promna 2 : 2 Perła Złotokłos
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Perła Złotokłos 1 : 1 Wilga Garwolin
98 Naprzód Skórzec 2 : 6 LKS Promna
99 MKS Piaseczno 0 : 1 Sparta Jazgarzew
100 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Oskar Przysucha
101 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Mazur Karczew
102 Energia Kozienice 3 : 1 LKS Jedlińsk
103 Błonianka Błonie 4 : 3 Broń Radom
104 Znicz II Pruszków 2 : 2 Pogoń Grodzisk
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Wilga Garwolin 2 : 2 Pogoń Grodzisk
106 Broń Radom 3 : 0 Znicz II Pruszków
107 LKS Jedlińsk 0 : 1 Błonianka Błonie
108 Mazur Karczew 2 : 3 Energia Kozienice
109 Oskar Przysucha 4 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
110 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Sparta Jazgarzew
111 LKS Promna 3 : 0 MKS Piaseczno
112 Perła Złotokłos 1 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Naprzód Skórzec 4 : 3 Wilga Garwolin
114 MKS Piaseczno 4 : 2 Perła Złotokłos
115 Pilica Białobrzegi 4 : 0 LKS Promna
116 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 Sparta Jazgarzew
117 Energia Kozienice 3 : 2 Oskar Przysucha
118 Błonianka Błonie 1 : 3 Mazur Karczew
119 Znicz II Pruszków 2 : 1 LKS Jedlińsk
120 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Broń Radom
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Wilga Garwolin 0 : 0 Broń Radom
122 Pogoń Grodzisk 1 : 2 LKS Jedlińsk
123 Znicz II Pruszków 0 : 4 Mazur Karczew
124 Błonianka Błonie 2 : 0 Oskar Przysucha
125 Energia Kozienice 1 : 0 Sparta Jazgarzew
126 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 LKS Promna
127 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Perła Złotokłos
128 MKS Piaseczno 4 : 0 Naprzód Skórzec
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 MKS Piaseczno 10 : 1 Wilga Garwolin
130 Naprzód Skórzec 2 : 3 Pilica Białobrzegi
131 Perła Złotokłos 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
132 LKS Promna 1 : 1 Energia Kozienice
133 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Błonianka Błonie
134 Oskar Przysucha 3 : 0 Znicz II Pruszków
135 Mazur Karczew 2 : 1 Pogoń Grodzisk
136 LKS Jedlińsk 0 : 2 Broń Radom
Kolejka 18 (2018-03-31 - 2018-03-31)
137 Wilga Garwolin 1 : 2 LKS Jedlińsk
138 Broń Radom 4 : 0 Mazur Karczew
139 Pogoń Grodzisk 0 : 0 Oskar Przysucha
140 Znicz II Pruszków 0 : 1 Sparta Jazgarzew
141 Błonianka Błonie 0 : 0 LKS Promna
142 Energia Kozienice 4 : 0 Perła Złotokłos
143 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Naprzód Skórzec
144 Pilica Białobrzegi 2 : 2 MKS Piaseczno
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Pilica Białobrzegi 0 : 0 Wilga Garwolin
146 MKS Piaseczno 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
147 Naprzód Skórzec 0 : 4 Energia Kozienice
148 Perła Złotokłos 0 : 1 Błonianka Błonie
149 LKS Promna 1 : 1 Znicz II Pruszków
150 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Pogoń Grodzisk
151 Oskar Przysucha 3 : 1 Broń Radom
152 Mazur Karczew 2 : 1 LKS Jedlińsk
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
154 LKS Jedlińsk 1 : 3 Oskar Przysucha
155 Broń Radom 3 : 2 Sparta Jazgarzew
156 Pogoń Grodzisk 3 : 0 LKS Promna
157 Znicz II Pruszków 0 : 1 Perła Złotokłos
158 Błonianka Błonie 5 : 0 Naprzód Skórzec
159 Energia Kozienice 1 : 3 MKS Piaseczno
160 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Energia Kozienice 2 : 0 Pilica Białobrzegi
162 Broń Radom 2 : 0 LKS Promna
163 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Wilga Garwolin
164 MKS Piaseczno 1 : 5 Błonianka Błonie
165 Naprzód Skórzec 0 : 3 Znicz II Pruszków
166 Perła Złotokłos 0 : 6 Pogoń Grodzisk
167 Sparta Jazgarzew 0 : 2 LKS Jedlińsk
168 Oskar Przysucha 0 : 1 Mazur Karczew
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Wilga Garwolin 0 : 2 Oskar Przysucha
170 Mazur Karczew 2 : 1 Sparta Jazgarzew
171 LKS Jedlińsk 0 : 0 LKS Promna
172 Broń Radom 10 : 0 Perła Złotokłos
173 Pogoń Grodzisk 4 : 2 Naprzód Skórzec
174 Znicz II Pruszków 4 : 3 MKS Piaseczno
175 Błonianka Błonie 0 : 0 Pilica Białobrzegi
176 Energia Kozienice 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Błonianka Błonie 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
178 Energia Kozienice 0 : 0 Wilga Garwolin
179 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Znicz II Pruszków
180 MKS Piaseczno 1 : 3 Pogoń Grodzisk
181 Naprzód Skórzec 0 : 3 Broń Radom
182 Perła Złotokłos 1 : 7 LKS Jedlińsk
183 LKS Promna 1 : 3 Mazur Karczew
184 Sparta Jazgarzew 2 : 4 Oskar Przysucha
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Wilga Garwolin 1 : 3 Sparta Jazgarzew
186 Oskar Przysucha 3 : 0 LKS Promna
187 Mazur Karczew 2 : 0 Perła Złotokłos
188 LKS Jedlińsk 6 : 0 Naprzód Skórzec
189 Broń Radom 2 : 2 MKS Piaseczno
190 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Pilica Białobrzegi
191 Znicz II Pruszków 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
192 Błonianka Błonie 0 : 0 Energia Kozienice
Kolejka 25 (2018-05-16 - 2018-05-16)
193 Błonianka Błonie 3 : 1 Wilga Garwolin
194 Energia Kozienice 2 : 0 Znicz II Pruszków
195 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Pogoń Grodzisk
196 Pilica Białobrzegi 3 : 4 Broń Radom
197 Naprzód Skórzec 1 : 5 Mazur Karczew
198 Perła Złotokłos 0 : 1 Oskar Przysucha
199 LKS Promna 1 : 1 Sparta Jazgarzew
200 MKS Piaseczno 2 : 4 LKS Jedlińsk
Kolejka 26 (2018-05-19 - 2018-05-20)
201 Wilga Garwolin 2 : 2 LKS Promna
202 Sparta Jazgarzew 4 : 0 Perła Złotokłos
203 Oskar Przysucha 3 : 3 Naprzód Skórzec
204 Mazur Karczew 5 : 1 MKS Piaseczno
205 LKS Jedlińsk 1 : 2 Pilica Białobrzegi
206 Broń Radom 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
207 Pogoń Grodzisk 1 : 0 Energia Kozienice
208 Znicz II Pruszków 0 : 3 Błonianka Błonie
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Znicz II Pruszków 4 : 0 Wilga Garwolin
210 Błonianka Błonie 2 : 2 Pogoń Grodzisk
211 Energia Kozienice 1 : 4 Broń Radom
212 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 3 LKS Jedlińsk
213 Pilica Białobrzegi 1 : 2 Mazur Karczew
214 MKS Piaseczno 2 : 2 Oskar Przysucha
215 Naprzód Skórzec 4 : 5 Sparta Jazgarzew
216 Perła Złotokłos 0 : 1 LKS Promna
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Wilga Garwolin 3 : 2 Perła Złotokłos
218 LKS Promna 1 : 1 Naprzód Skórzec
219 Sparta Jazgarzew 0 : 2 MKS Piaseczno
220 Oskar Przysucha 0 : 7 Pilica Białobrzegi
221 Mazur Karczew 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
222 LKS Jedlińsk 1 : 1 Energia Kozienice
223 Broń Radom 6 : 1 Błonianka Błonie
224 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 29 (2018-06-09 - 2018-06-10)
225 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Pilica Białobrzegi
226 Pogoń Grodzisk 4 : 1 Wilga Garwolin
227 Znicz II Pruszków 0 : 5 Broń Radom
228 Błonianka Błonie 0 : 1 LKS Jedlińsk
229 Energia Kozienice 0 : 1 Mazur Karczew
230 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Oskar Przysucha
231 MKS Piaseczno 3 : 0 LKS Promna
232 Naprzód Skórzec 3 : 3 Perła Złotokłos
Kolejka 30 (2018-06-16 - 2018-06-17)
233 Wilga Garwolin 1 : 2 Naprzód Skórzec
234 Perła Złotokłos 2 : 2 MKS Piaseczno
235 LKS Promna 0 : 6 Pilica Białobrzegi
236 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
237 Oskar Przysucha 4 : 1 Energia Kozienice
238 Mazur Karczew 4 : 1 Błonianka Błonie
239 LKS Jedlińsk 7 : 0 Znicz II Pruszków
240 Broń Radom 0 : 4 Pogoń Grodzisk
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów w swojej gminie/mieście?


Zobacz komentarze (0)
Advertisement