reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Polonez Mordy 16 44 63:18
2 Liwia Łochów 16 38 65:18
3 Jutrzenka Cegłów 16 38 63:16
4 Iskra Kotuń 15 29 68:38
5 Fenix II Siennica 15 19 31:41
6 Tajfun II Jartypory 15 19 24:37
7 Legion Grębków 15 18 38:41
8 Olimpia Latowicz 16 18 49:59
9 Zryw II Sobolew 16 17 41:49
10 Hutnik II Huta Czechy 16 16 33:69
11 LUKS Ruda Wolińska 16 15 27:54
12 Niwa Tęczki 17 14 32:46
13 LZS Starawieś 17 10 16:64
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-21)
1 Fenix II Siennica 0 : 3 Polonez Mordy
2 Jutrzenka Cegłów 6 : 2 Iskra Kotuń
3 LUKS Ruda Wolińska 0 : 0 Legion Grębków
4 pauza : Hutnik II Huta Czechy
5 Tajfun II Jartypory 1 : 0 LZS Starawieś
6 Zryw II Sobolew 2 : 7 Liwia Łochów
7 Niwa Tęczki 3 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Polonez Mordy 3 : 1 Olimpia Latowicz
9 Liwia Łochów 3 : 2 Niwa Tęczki
10 LZS Starawieś 3 : 3 Zryw II Sobolew
11 Tajfun II Jartypory 4 : 1 Hutnik II Huta Czechy
12 Legion Grębków : pauza
13 Iskra Kotuń 3 : 3 LUKS Ruda Wolińska
14 Fenix II Siennica 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 Polonez Mordy
16 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 Fenix II Siennica
17 pauza : Iskra Kotuń
18 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Legion Grębków
19 Zryw II Sobolew 2 : 2 Hutnik II Huta Czechy
20 Niwa Tęczki 0 : 1 LZS Starawieś
21 Olimpia Latowicz 0 : 6 Liwia Łochów
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Polonez Mordy 2 : 0 Liwia Łochów
23 LZS Starawieś 1 : 0 Olimpia Latowicz
24 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 Niwa Tęczki
25 Legion Grębków 5 : 2 Zryw II Sobolew
26 Iskra Kotuń 7 : 0 Tajfun II Jartypory
27 Fenix II Siennica : pauza
28 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 LUKS Ruda Wolińska 2 : 5 Polonez Mordy
30 pauza : Jutrzenka Cegłów
31 Tajfun II Jartypory 0 : 3 Fenix II Siennica
32 Zryw II Sobolew 2 : 3 Iskra Kotuń
33 Niwa Tęczki 0 : 3 Legion Grębków
34 Olimpia Latowicz 6 : 0 Hutnik II Huta Czechy
35 Liwia Łochów 9 : 0 LZS Starawieś
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Polonez Mordy 3 : 0 LZS Starawieś
37 Hutnik II Huta Czechy 0 : 7 Liwia Łochów
38 Iskra Kotuń 5 : 2 Niwa Tęczki
39 Fenix II Siennica 1 : 0 Zryw II Sobolew
40 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Tajfun II Jartypory
41 Olimpia Latowicz 5 : 2 Legion Grębków
42 LUKS Ruda Wolińska : pauza
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Tajfun II Jartypory 2 : 2 LUKS Ruda Wolińska
44 Zryw II Sobolew 1 : 4 Jutrzenka Cegłów
45 Niwa Tęczki 6 : 0 Fenix II Siennica
46 Olimpia Latowicz 2 : 5 Iskra Kotuń
47 Liwia Łochów 3 : 0 Legion Grębków
48 LZS Starawieś 2 : 0 Hutnik II Huta Czechy
49 pauza : Polonez Mordy
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Polonez Mordy 9 : 2 Hutnik II Huta Czechy
51 Legion Grębków 4 : 0 LZS Starawieś
52 Iskra Kotuń 4 : 3 Liwia Łochów
53 Fenix II Siennica 2 : 2 Olimpia Latowicz
54 Jutrzenka Cegłów 6 : 1 Niwa Tęczki
55 LUKS Ruda Wolińska 3 : 7 Zryw II Sobolew
56 pauza : Tajfun II Jartypory
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Tajfun II Jartypory 2 : 4 Polonez Mordy
58 Niwa Tęczki 0 : 1 LUKS Ruda Wolińska
59 Olimpia Latowicz 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
60 Liwia Łochów 9 : 0 Fenix II Siennica
61 LZS Starawieś 1 : 7 Iskra Kotuń
62 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Legion Grębków
63 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Polonez Mordy 5 : 0 Legion Grębków
65 Iskra Kotuń 13 : 1 Hutnik II Huta Czechy
66 Fenix II Siennica 9 : 1 LZS Starawieś
67 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 Liwia Łochów
68 LUKS Ruda Wolińska 4 : 12 Olimpia Latowicz
69 Tajfun II Jartypory 3 : 0 Zryw II Sobolew
70 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Zryw II Sobolew 0 : 3 Polonez Mordy
72 Niwa Tęczki 3 : 0 Tajfun II Jartypory
73 Liwia Łochów 3 : 1 LUKS Ruda Wolińska
74 LZS Starawieś 0 : 9 Jutrzenka Cegłów
75 Hutnik II Huta Czechy 7 : 2 Fenix II Siennica
76 Legion Grębków 3 : 8 Iskra Kotuń
77 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Polonez Mordy 5 : 4 Iskra Kotuń
79 Fenix II Siennica 3 : 0 Legion Grębków
80 Jutrzenka Cegłów 8 : 0 Hutnik II Huta Czechy
81 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 LZS Starawieś
82 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Olimpia Latowicz
83 Zryw II Sobolew 4 : 3 Niwa Tęczki
84 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Niwa Tęczki 2 : 3 Polonez Mordy
86 Olimpia Latowicz 2 : 6 Zryw II Sobolew
87 Liwia Łochów 3 : 0 Tajfun II Jartypory
88 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 LUKS Ruda Wolińska
89 Legion Grębków 3 : 3 Jutrzenka Cegłów
90 Iskra Kotuń 2 : 5 Fenix II Siennica
91 pauza : LZS Starawieś
Kolejka 14 (2017-04-01 - 2017-04-02)
92 Polonez Mordy 4 : 1 Fenix II Siennica
93 Iskra Kotuń 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
94 Legion Grębków 6 : 1 LUKS Ruda Wolińska
95 LZS Starawieś 1 : 3 Tajfun II Jartypory
96 Liwia Łochów 3 : 1 Zryw II Sobolew
97 Olimpia Latowicz 5 : 1 Niwa Tęczki
98 pauza : Hutnik II Huta Czechy
Kolejka 15 (2017-04-08 - 2017-04-09)
99 Hutnik II Huta Czechy 1 : 2 Tajfun II Jartypory
100 Olimpia Latowicz 0 : 9 Polonez Mordy
101 Niwa Tęczki 3 : 3 Liwia Łochów
102 Zryw II Sobolew 5 : 2 LZS Starawieś
103 LUKS Ruda Wolińska 1 : 4 Iskra Kotuń
104 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Fenix II Siennica
105 pauza : Legion Grębków
Kolejka 16 (2017-04-14 - 2017-04-15)
106 Polonez Mordy 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
107 Fenix II Siennica 3 : 0 LUKS Ruda Wolińska
108 Legion Grębków : Tajfun II Jartypory
109 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Zryw II Sobolew
110 LZS Starawieś 0 : 1 Niwa Tęczki
111 Liwia Łochów : Olimpia Latowicz
112 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 17 (2017-04-22 - 2017-04-23)
113 Liwia Łochów 1 : 1 Polonez Mordy
114 Olimpia Latowicz 4 : 3 LZS Starawieś
115 Niwa Tęczki 1 : 3 Hutnik II Huta Czechy
116 Zryw II Sobolew 4 : 2 Legion Grębków
117 Tajfun II Jartypory 1 : 1 Iskra Kotuń
118 LUKS Ruda Wolińska 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
119 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 18 (2017-04-29 - 2017-04-30)
120 Polonez Mordy : LUKS Ruda Wolińska
121 Fenix II Siennica : Tajfun II Jartypory
122 Iskra Kotuń : Zryw II Sobolew
123 Legion Grębków 5 : 1 Niwa Tęczki
124 Hutnik II Huta Czechy 8 : 3 Olimpia Latowicz
125 LZS Starawieś 1 : 3 Liwia Łochów
126 pauza : Jutrzenka Cegłów
reklama
Kup e-wydanie

Najnowszy numer 17/2017 w sprzedaży od 2017-04-26.

reklama

Sonda

Przekroczenie granic obrony koniecznej podczas bronienia się przed włamywaczami nie będzie karane. Co popierasz tę propozycję ministra sprawiedliwości?


Zobacz komentarze (1)