masz informacje? zadzwoń: 513 00 99 99, wyślij SMS lub napisz

k i e r o w n i k   d z i a ł u   ( sport )

Mirosław Buczek

tel: 508 266 902 | 25 640 24 21

napisz

najnowszy nr 3/2017

w sprzedaży od 2017-01-18

F a c e b o o k

s p o r t   (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Chojniczanka Chojnice 19 36 34:23
2 GKS Katowice 19 35 23:13
3 Zagłębie Sosnowiec 19 33 33:25
4 Pogoń Siedlce 19 29 16:19
5 Wigry Suwałki 19 29 32:29
6 Sandecja Nowy Sącz 17 27 19:13
7 Miedź Legnica 18 27 23:12
8 Górnik Zabrze 19 27 26:21
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25 20:20
10 Bytovia Bytów 19 24 24:25
11 Olimpia Grudziądz 18 24 25:24
12 Chrobry Głogów 19 23 30:31
13 Stomil Olsztyn 19 22 23:18
14 Stal Mielec 18 20 17:27
15 Wisła Puławy 19 19 22:32
16 GKS Tychy 18 17 17:26
17 Znicz Pruszków 18 18 17:28
18 MKS Kluczbork 18 12 15:30
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-07-29 - 2016-07-31)
1 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2 Stomil Olsztyn 3 : 0 Chrobry Głogów
3 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
4 Znicz Pruszków 1 : 2 Bytovia Bytów
5 Wisła Puławy 0 : 0 MKS Kluczbork
6 Miedź Legnica 1 : 0 Górnik Zabrze
7 Stal Mielec 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
8 GKS Tychy 0 : 1 Pogoń Siedlce
9 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2 (2016-08-06 - 2016-08-07)
10 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
11 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 GKS Tychy
12 Górnik Zabrze 1 : 1 Stal Mielec
13 MKS Kluczbork 2 : 2 Miedź Legnica
14 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Wisła Puławy
15 Bytovia Bytów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
16 Wigry Suwałki 2 : 1 Znicz Pruszków
17 Chrobry Głogów 0 : 2 GKS Katowice
18 Chojniczanka Chojnice 5 : 4 Stomil Olsztyn
Kolejka 3 (2016-08-13 - 2016-08-14)
19 Stomil Olsztyn 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
20 GKS Katowice 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
21 Znicz Pruszków 0 : 0 Chrobry Głogów
22 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 Wigry Suwałki
23 Wisła Puławy 2 : 1 Bytovia Bytów
24 Miedź Legnica 0 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Stal Mielec 1 : 1 MKS Kluczbork
26 GKS Tychy 2 : 1 Górnik Zabrze
27 Pogoń Siedlce 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4 (2016-08-19 - 2016-08-21)
28 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
29 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Siedlce
30 MKS Kluczbork 1 : 1 GKS Tychy
31 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Stal Mielec
32 Bytovia Bytów 1 : 0 Miedź Legnica
33 Wigry Suwałki 3 : 2 Wisła Puławy
34 Chrobry Głogów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
35 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Znicz Pruszków
36 Stomil Olsztyn 1 : 1 GKS Katowice
Kolejka 5 (2016-08-24 - 2016-08-24)
37 GKS Katowice 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
38 Znicz Pruszków 0 : 3 Stomil Olsztyn
39 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
40 Wisła Puławy 3 : 4 Chrobry Głogów
41 Miedź Legnica 0 : 1 Wigry Suwałki
42 Stal Mielec 2 : 2 Bytovia Bytów
43 GKS Tychy 1 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Pogoń Siedlce 1 : 1 MKS Kluczbork
45 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Górnik Zabrze
Kolejka 6 (2016-08-27 - 2016-08-28)
46 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Górnik Zabrze
47 MKS Kluczbork 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
48 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Pogoń Siedlce
49 Bytovia Bytów 1 : 1 GKS Tychy
50 Wigry Suwałki 6 : 0 Stal Mielec
51 Chrobry Głogów 1 : 1 Miedź Legnica
52 Chojniczanka Chojnice 3 : 3 Wisła Puławy
53 Stomil Olsztyn 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
54 GKS Katowice 2 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 7 (2016-09-03 - 2016-09-06)
55 Znicz Pruszków 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec
56 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 GKS Katowice
57 Wisła Puławy 1 : 1 Stomil Olsztyn
58 Miedź Legnica 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
59 Stal Mielec 1 : 4 Chrobry Głogów
60 GKS Tychy 2 : 1 Wigry Suwałki
61 Pogoń Siedlce 1 : 0 Bytovia Bytów
62 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Olimpia Grudziądz
63 Górnik Zabrze 4 : 2 MKS Kluczbork
Kolejka 8 (2016-09-10 - 2016-09-11)
64 Zagłębie Sosnowiec 4 : 0 MKS Kluczbork
65 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Górnik Zabrze
66 Bytovia Bytów 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
67 Wigry Suwałki 1 : 4 Pogoń Siedlce
68 Chrobry Głogów 2 : 2 GKS Tychy
69 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Stal Mielec
70 Stomil Olsztyn 0 : 1 Miedź Legnica
71 GKS Katowice 2 : 1 Wisła Puławy
72 Znicz Pruszków 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9 (2016-09-17 - 2016-09-18)
73 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 5 Zagłębie Sosnowiec
74 Wisła Puławy 1 : 2 Znicz Pruszków
75 Miedź Legnica 2 : 2 GKS Katowice
76 Stal Mielec 0 : 0 Stomil Olsztyn
77 GKS Tychy 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
78 Pogoń Siedlce 2 : 0 Chrobry Głogów
79 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Wigry Suwałki
80 Górnik Zabrze 0 : 0 Bytovia Bytów
81 MKS Kluczbork 3 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2016-09-24 - 2016-09-25)
82 Zagłębie Sosnowiec 3 : 5 Olimpia Grudziądz
83 Bytovia Bytów 2 : 0 MKS Kluczbork
84 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Zabrze
85 Chrobry Głogów 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
86 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Pogoń Siedlce
87 Stomil Olsztyn 4 : 0 GKS Tychy
88 GKS Katowice 1 : 0 Stal Mielec
89 Znicz Pruszków 0 : 0 Miedź Legnica
90 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Wisła Puławy
Kolejka 11 (2016-10-01 - 2016-10-02)
91 Wisła Puławy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
92 Miedź Legnica 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
93 Stal Mielec 3 : 1 Znicz Pruszków
94 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
95 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
96 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
97 Górnik Zabrze 2 : 1 Chrobry Głogów
98 MKS Kluczbork 0 : 0 Wigry Suwałki
99 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Bytovia Bytów
Kolejka 12 (2016-10-08 - 2016-10-09)
100 Zagłębie Sosnowiec 3 : 3 Bytovia Bytów
101 Wigry Suwałki 0 : 2 Olimpia Grudziądz
102 Chrobry Głogów 3 : 0 MKS Kluczbork
103 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Górnik Zabrze
104 Stomil Olsztyn 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
105 GKS Katowice 1 : 0 Pogoń Siedlce
106 Znicz Pruszków 2 : 0 GKS Tychy
107 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Stal Mielec
108 Wisła Puławy 1 : 5 Miedź Legnica
Kolejka 13 (2016-10-15 - 2016-10-16)
109 Miedź Legnica 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
110 Stal Mielec 0 : 1 Wisła Puławy
111 GKS Tychy 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
112 Pogoń Siedlce 1 : 0 Znicz Pruszków
113 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 GKS Katowice
114 Górnik Zabrze 2 : 0 Stomil Olsztyn
115 MKS Kluczbork 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
116 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
117 Bytovia Bytów 1 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 14 (2016-10-22 - 2016-10-23)
118 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Wigry Suwałki
119 Chrobry Głogów 3 : 3 Bytovia Bytów
120 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Stomil Olsztyn 1 : 0 MKS Kluczbork
122 GKS Katowice 1 : 1 Górnik Zabrze
123 Znicz Pruszków 1 : 3 Sandecja Nowy Sącz
124 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Pogoń Siedlce
125 Wisła Puławy 2 : 1 GKS Tychy
126 Miedź Legnica 0 : 1 Stal Mielec
Kolejka 15 (2016-10-29 - 2016-10-30)
127 Stal Mielec 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
128 GKS Tychy 0 : 2 Miedź Legnica
129 Pogoń Siedlce 2 : 1 Wisła Puławy
130 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
131 Górnik Zabrze 0 : 1 Znicz Pruszków
132 MKS Kluczbork 0 : 2 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Stomil Olsztyn
134 Bytovia Bytów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
135 Wigry Suwałki 2 : 2 Chrobry Głogów
Kolejka 16 (2016-11-05 - 2016-11-06)
136 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Chrobry Głogów
137 Chojniczanka Chojnice 3 : 2 Wigry Suwałki
138 Stomil Olsztyn 3 : 1 Bytovia Bytów
139 GKS Katowice 1 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Znicz Pruszków 1 : 0 MKS Kluczbork
141 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 3 Górnik Zabrze
142 Wisła Puławy 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
143 Pogoń Siedlce 0 : 4 Miedź Legnica
144 Stal Mielec 3 : 2 GKS Tychy
Kolejka 17 (2016-11-12 - 2016-11-13)
145 GKS Tychy 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
146 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stal Mielec
147 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Miedź Legnica
148 Górnik Zabrze 4 : 0 Wisła Puławy
149 MKS Kluczbork 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
150 Olimpia Grudziądz : Znicz Pruszków
151 Bytovia Bytów 1 : 0 GKS Katowice
152 Wigry Suwałki 2 : 1 Stomil Olsztyn
153 Chrobry Głogów 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 (2016-11-19 - 2016-11-20)
154 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 3 Olimpia Grudziądz
155 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
156 Chrobry Głogów 3 : 0 Stomil Olsztyn
157 Wigry Suwałki 3 : 2 GKS Katowice
158 Bytovia Bytów 0 : 1 Znicz Pruszków
159 MKS Kluczbork 2 : 2 Wisła Puławy
160 Górnik Zabrze 0 : 2 Miedź Legnica
161 Sandecja Nowy Sącz : Stal Mielec
162 Pogoń Siedlce 1 : 0 GKS Tychy
Kolejka 19 (2016-11-26 - 2016-11-27)
163 Pogoń Siedlce 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
164 GKS Tychy : Sandecja Nowy Sącz
165 Stal Mielec 1 : 2 Górnik Zabrze
166 Miedź Legnica : MKS Kluczbork
167 Wisła Puławy 0 : 1 Olimpia Grudziądz
168 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Bytovia Bytów
169 Znicz Pruszków 4 : 5 Wigry Suwałki
170 GKS Katowice 2 : 1 Chrobry Głogów
171 Stomil Olsztyn 1 : 1 Chojniczanka Chojnice