reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wisła Kraków 14 27 1057:815
2 Artego Budgoszcz 14 26 1128:916
3 CCC Polkowice 14 23 1128:972
4 Ślęza Wrocław 13 23 945:835
5 Basket 90 Gdynia 14 22 1069:979
6 AZS AJP Gorzów Wlkp. 14 22 1056:984
7 AZS UMCS Lublin 14 22 962:943
8 Energa Toruń 14 22 1006:988
9 Ostrovia Ostrów Wlkp. 14 18 946:1061
10 Zagłębie Sosnowiec 14 17 964:1059
11 Enea AZS Poznań 13 17 822:1047
12 PGE MKK Siedlce 14 16 922:1108
13 Widzew Łódź 14 15 834:1132
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-21 - 2017-09-24)
1 CCC Polkowice 70 : 76 AZS UMCS Lublin
2 Widzew Łódź 51 : 87 Artego Budgoszcz
3 Ostrovia Ostrów Wlkp. 49 : 78 AZS AJP Gorzów Wlkp.
4 Energa Toruń 77 : 58 Zagłębie Sosnowiec
5 Basket 90 Gdynia 82 : 58 Enea AZS Poznań
6 PGE MKK Siedlce 62 : 58 Wisła Kraków
7 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 2 (2017-09-29 - 2017-10-02)
8 Ślęza Wrocław 91 : 65 PGE MKK Siedlce
9 AZS UMCS Lublin 62 : 79 Basket 90 Gdynia
10 AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72 CCC Polkowice
11 Zagłębie Sosnowiec 81 : 86 Ostrovia Ostrów Wlkp.
12 Artego Budgoszcz 94 : 64 Energa Toruń
13 Wisła Kraków 92 : 43 Widzew Łódź
14 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 3 (2017-10-04 - 2017-10-05)
15 Widzew Łódź 40 : 67 Ślęza Wrocław
16 Ostrovia Ostrów Wlkp. 61 : 103 Artego Budgoszcz
17 CCC Polkowice 90 : 61 Zagłębie Sosnowiec
18 Basket 90 Gdynia 93 : 75 AZS AJP Gorzów Wlkp.
19 Enea AZS Poznań 54 : 77 AZS UMCS Lublin
20 Energa Toruń 54 : 58 Wisła Kraków
21 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 4 (2017-10-07 - 2017-10-08)
22 Basket 90 Gdynia 85 : 68 Zagłębie Sosnowiec
23 AZS AJP Gorzów Wlkp. 106 : 55 Enea AZS Poznań
24 Artego Budgoszcz 92 : 80 CCC Polkowice
25 Ślęza Wrocław 77 : 70 Energa Toruń
26 PGE MKK Siedlce 66 : 63 Widzew Łódź
27 Wisła Kraków 77 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
28 pauza : AZS UMCS Lublin
Kolejka 5 (2017-10-14 - 2017-10-15)
29 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 79 Ślęza Wrocław
30 CCC Polkowice 67 : 80 Wisła Kraków
31 Basket 90 Gdynia 73 : 75 Artego Budgoszcz
32 Zagłębie Sosnowiec 93 : 51 Enea AZS Poznań
33 AZS UMCS Lublin 68 : 58 AZS AJP Gorzów Wlkp.
34 Energa Toruń 86 : 64 PGE MKK Siedlce
35 pauza : Widzew Łódź
Kolejka 6 (2017-10-21 - 2017-10-21)
36 AZS UMCS Lublin 58 : 64 Zagłębie Sosnowiec
37 Artego Budgoszcz 79 : 72 Enea AZS Poznań
38 Ślęza Wrocław 67 : 76 CCC Polkowice
39 PGE MKK Siedlce 71 : 72 Ostrovia Ostrów Wlkp.
40 Widzew Łódź 63 : 75 Energa Toruń
41 Wisła Kraków 73 : 63 Basket 90 Gdynia
42 pauza : AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 7 (2017-10-27 - 2017-10-28)
43 Ostrovia Ostrów Wlkp. 93 : 74 Widzew Łódź
44 CCC Polkowice 87 : 66 PGE MKK Siedlce
45 Basket 90 Gdynia 58 : 62 Ślęza Wrocław
46 Enea AZS Poznań 45 : 90 Wisła Kraków
47 AZS UMCS Lublin 58 : 73 Artego Budgoszcz
48 AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 74 Zagłębie Sosnowiec
49 pauza : Energa Toruń
Kolejka 8 (2017-11-04 - 2017-11-05)
50 Artego Budgoszcz 80 : 62 AZS AJP Gorzów Wlkp.
51 Ślęza Wrocław 68 : 57 Enea AZS Poznań
52 PGE MKK Siedlce 77 : 85 Basket 90 Gdynia
53 Widzew Łódź 66 : 99 CCC Polkowice
54 Wisła Kraków 75 : 66 AZS UMCS Lublin
55 Energa Toruń 62 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
56 pauza : Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-11-18 - 2017-11-18)
57 CCC Polkowice 70 : 50 Energa Toruń
58 Basket 90 Gdynia 97 : 62 Widzew Łódź
59 Enea AZS Poznań 85 : 64 PGE MKK Siedlce
60 Ślęza Wrocław 68 : 73 AZS UMCS Lublin
61 AZS AJP Gorzów Wlkp. 56 : 64 Wisła Kraków
62 Zagłębie Sosnowiec 60 : 80 Artego Budgoszcz
63 pauza : Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 10 (2017-11-25 - 2017-11-25)
64 Ślęza Wrocław 71 : 69 AZS AJP Gorzów Wlkp.
65 PGE MKK Siedlce 68 : 80 AZS UMCS Lublin
66 Widzew Łódź 66 : 72 Enea AZS Poznań
67 Ostrovia Ostrów Wlkp. 63 : 68 CCC Polkowice
68 Wisła Kraków 79 : 44 Zagłębie Sosnowiec
69 Energa Toruń 89 : 79 Basket 90 Gdynia
70 pauza : Artego Budgoszcz
Kolejka 11 (2017-12-02 - 2017-12-02)
71 Basket 90 Gdynia 69 : 62 Ostrovia Ostrów Wlkp.
72 Enea AZS Poznań 71 : 76 Energa Toruń
73 AZS UMCS Lublin 77 : 61 Widzew Łódź
74 AZS AJP Gorzów Wlkp. 79 : 68 PGE MKK Siedlce
75 Zagłębie Sosnowiec 76 : 81 Ślęza Wrocław
76 Artego Budgoszcz 67 : 78 Wisła Kraków
77 pauza : CCC Polkowice
Kolejka 12 (2017-12-09 - 2017-12-09)
78 Artego Budgoszcz 52 : 58 Ślęza Wrocław
79 PGE MKK Siedlce 61 : 71 Zagłębie Sosnowiec
80 AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 44 Widzew Łódź
81 Ostrovia Ostrów Wlkp. 75 : 79 Enea AZS Poznań
82 CCC Polkowice 82 : 64 Basket 90 Gdynia
83 Energa Toruń 63 : 74 AZS UMCS Lublin
84 pauza : Wisła Kraków
Kolejka 13 (2017-12-16 - 2017-12-16)
85 Enea AZS Poznań 53 : 103 CCC Polkowice
86 AZS UMCS Lublin 66 : 55 Ostrovia Ostrów Wlkp.
87 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 82 Energa Toruń
88 Zagłębie Sosnowiec 74 : 81 Widzew Łódź
89 Artego Budgoszcz 86 : 64 PGE MKK Siedlce
90 Wisła Kraków 74 : 65 Ślęza Wrocław
91 pauza : Basket 90 Gdynia
Kolejka 14 (2018-01-06 - 2018-01-06)
92 Artego Budgoszcz 75 : 59 Widzew Łódź
93 Zagłębie Sosnowiec 71 : 82 Energa Toruń
94 AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 81 Ostrovia Ostrów Wlkp.
95 Wisła Kraków 74 : 66 PGE MKK Siedlce
96 AZS UMCS Lublin 63 : 81 CCC Polkowice
97 Enea AZS Poznań 70 : 68 Basket 90 Gdynia
98 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 15 (2018-01-13 - 2018-01-13)
99 Basket 90 Gdynia 74 : 64 AZS UMCS Lublin
100 CCC Polkowice 83 : 91 AZS AJP Gorzów Wlkp.
101 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 69 Zagłębie Sosnowiec
102 Widzew Łódź 61 : 85 Wisła Kraków
103 PGE MKK Siedlce 60 : 91 Ślęza Wrocław
104 Energa Toruń 76 : 85 Artego Budgoszcz
105 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 16 (2018-01-27 - 2018-01-27)
106 Ślęza Wrocław : Widzew Łódź
107 Artego Budgoszcz : Ostrovia Ostrów Wlkp.
108 Zagłębie Sosnowiec : CCC Polkowice
109 AZS AJP Gorzów Wlkp. : Basket 90 Gdynia
110 AZS UMCS Lublin : Enea AZS Poznań
111 Wisła Kraków : Energa Toruń
112 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 17 (2018-02-03 - 2018-02-04)
113 Enea AZS Poznań : AZS AJP Gorzów Wlkp.
114 Zagłębie Sosnowiec : Basket 90 Gdynia
115 CCC Polkowice : Artego Budgoszcz
116 Ostrovia Ostrów Wlkp. : Wisła Kraków
117 Widzew Łódź : PGE MKK Siedlce
118 Energa Toruń : Ślęza Wrocław
119 pauza : AZS UMCS Lublin
reklama
reklama

Sonda

Jak oceniasz zmiany w rządzie?


Zobacz komentarze (13)
Advertisement