reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Spójnia Stargard 32 60 2800:2426
2 Polonia Leszno 32 57 2674:2292
3 Sokół Łańcut 32 56 2566:2384
4 AZS Politechnika Kraków 32 54 2637:2398
5 Polfarmex Kutno 32 53 2375:2175
6 GKS Tychy 32 53 2838:2687
7 ZB Pruszków 32 49 2515:2440
8 Biofarm Poznań 32 49 2531:2459
9 Astoria Bydgoszcz 32 47 2617:2497
10 Śląsk Wrocław 32 47 2511:2523
11 Kotwica Kołobrzeg 32 45 2373:2553
12 Siarka Tarnobrzeg 32 44 2440:2572
13 Pogoń Prudnik 32 43 2409:2624
14 Zetkama Kłodzko 32 42 2277:2491
15 SKK Siedlce 32 40 2403:2571
16 KK Warszawa 32 38 2222:2597
17 Noteć Inowrocław 32 38 2186:2686
18 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-23 - 2017-09-23)
1 Astoria Bydgoszcz : pauza
2 Polfarmex Kutno 86 : 74 Śląsk Wrocław
3 Zetkama Kłodzko 75 : 80 Sokół Łańcut
4 AZS Politechnika Kraków 84 : 58 KK Warszawa
5 Spójnia Stargard 85 : 65 ZB Pruszków
6 Noteć Inowrocław 58 : 102 Polonia Leszno
7 Siarka Tarnobrzeg 71 : 81 GKS Tychy
8 Pogoń Prudnik 76 : 64 SKK Siedlce
9 Kotwica Kołobrzeg 49 : 69 Biofarm Poznań
Kolejka 2 (2017-09-30 - 2017-09-30)
10 SKK Siedlce 63 : 69 Kotwica Kołobrzeg
11 Sokół Łańcut 85 : 71 KK Warszawa
12 ZB Pruszków 89 : 52 Noteć Inowrocław
13 AZS Politechnika Kraków 71 : 88 Spójnia Stargard
14 GKS Tychy 103 : 76 Pogoń Prudnik
15 Polonia Leszno 97 : 61 Siarka Tarnobrzeg
16 Śląsk Wrocław 70 : 56 Zetkama Kłodzko
17 Astoria Bydgoszcz 62 : 73 Polfarmex Kutno
18 Biofarm Poznań : pauza
Kolejka 3 (2017-10-07 - 2017-10-08)
19 Zetkama Kłodzko 79 : 98 Astoria Bydgoszcz
20 Pogoń Prudnik 63 : 75 Polonia Leszno
21 Spójnia Stargard 92 : 67 Sokół Łańcut
22 Siarka Tarnobrzeg 85 : 78 ZB Pruszków
23 Kotwica Kołobrzeg 89 : 81 GKS Tychy
24 KK Warszawa 56 : 72 Śląsk Wrocław
25 Noteć Inowrocław 71 : 94 AZS Politechnika Kraków
26 Biofarm Poznań 86 : 72 SKK Siedlce
27 pauza : Polfarmex Kutno
Kolejka 4 (2017-10-13 - 2017-10-15)
28 Polonia Leszno 92 : 75 Kotwica Kołobrzeg
29 Sokół Łańcut 92 : 77 Noteć Inowrocław
30 Polfarmex Kutno 57 : 43 Zetkama Kłodzko
31 ZB Pruszków 71 : 72 Pogoń Prudnik
32 AZS Politechnika Kraków 72 : 88 Siarka Tarnobrzeg
33 GKS Tychy 95 : 91 Biofarm Poznań
34 Śląsk Wrocław 94 : 100 Spójnia Stargard
35 KK Warszawa 76 : 86 Astoria Bydgoszcz
36 pauza : SKK Siedlce
Kolejka 5 (2017-10-18 - 2017-10-18)
37 Biofarm Poznań 71 : 68 Polonia Leszno
38 Polfarmex Kutno 62 : 25 KK Warszawa
39 Spójnia Stargard 89 : 84 Astoria Bydgoszcz
40 Noteć Inowrocław 74 : 66 Śląsk Wrocław
41 Kotwica Kołobrzeg 67 : 80 ZB Pruszków
42 SKK Siedlce 90 : 97 GKS Tychy
43 Pogoń Prudnik 67 : 84 AZS Politechnika Kraków
44 Siarka Tarnobrzeg 63 : 82 Sokół Łańcut
45 pauza : Zetkama Kłodzko
Kolejka 6 (2017-10-21 - 2017-10-22)
46 Biofarm Poznań 72 : 82 ZB Pruszków
47 AZS Politechnika Kraków 87 : 62 Kotwica Kołobrzeg
48 Astoria Bydgoszcz 118 : 61 Noteć Inowrocław
49 Zetkama Kłodzko 70 : 90 KK Warszawa
50 Polfarmex Kutno 75 : 79 Spójnia Stargard
51 Polonia Leszno 94 : 87 SKK Siedlce
52 Śląsk Wrocław 73 : 100 Siarka Tarnobrzeg
53 Pogoń Prudnik 75 : 88 Sokół Łańcut
54 pauza : GKS Tychy
Kolejka 7 (2017-10-09 - 2018-01-14)
55 Kotwica Kołobrzeg 77 : 85 Sokół Łańcut
56 Pogoń Prudnik 69 : 74 Śląsk Wrocław
57 Spójnia Stargard 91 : 61 Zetkama Kłodzko
58 GKS Tychy 85 : 108 Polonia Leszno
59 SKK Siedlce 71 : 72 ZB Pruszków
60 Biofarm Poznań 77 : 83 AZS Politechnika Kraków
61 Siarka Tarnobrzeg 77 : 68 Astoria Bydgoszcz
62 Noteć Inowrocław 56 : 70 Polfarmex Kutno
63 pauza : KK Warszawa
Kolejka 8 (2017-11-04 - 2017-11-05)
64 Zetkama Kłodzko 90 : 84 Noteć Inowrocław
65 Sokół Łańcut 83 : 70 Biofarm Poznań
66 Polfarmex Kutno 82 : 76 Siarka Tarnobrzeg
67 ZB Pruszków 92 : 71 GKS Tychy
68 Śląsk Wrocław 73 : 74 Kotwica Kołobrzeg
69 Astoria Bydgoszcz 101 : 69 Pogoń Prudnik
70 KK Warszawa 83 : 95 Spójnia Stargard
71 AZS Politechnika Kraków 76 : 62 SKK Siedlce
72 pauza : Polonia Leszno
Kolejka 9 (2017-11-08 - 2017-11-08)
73 Biofarm Poznań 77 : 82 Śląsk Wrocław
74 Noteć Inowrocław 65 : 63 KK Warszawa
75 Pogoń Prudnik 55 : 85 Polfarmex Kutno
76 Siarka Tarnobrzeg 75 : 70 Zetkama Kłodzko
77 Kotwica Kołobrzeg 83 : 80 Astoria Bydgoszcz
78 GKS Tychy 91 : 96 AZS Politechnika Kraków
79 Polonia Leszno 99 : 80 ZB Pruszków
80 pauza : Spójnia Stargard
81 SKK Siedlce 78 : 91 Sokół Łańcut
Kolejka 10 (2017-11-11 - 2017-11-12)
82 KK Warszawa 72 : 91 Siarka Tarnobrzeg
83 Zetkama Kłodzko 62 : 70 Pogoń Prudnik
84 Sokół Łańcut 81 : 74 GKS Tychy
85 Polfarmex Kutno 100 : 84 Kotwica Kołobrzeg
86 Spójnia Stargard 94 : 71 Noteć Inowrocław
87 Polonia Leszno 79 : 68 AZS Politechnika Kraków
88 Astoria Bydgoszcz 69 : 68 Biofarm Poznań
89 Śląsk Wrocław 84 : 63 SKK Siedlce
90 pauza : ZB Pruszków
Kolejka 11 (2017-11-18 - 2017-11-19)
91 Biofarm Poznań 72 : 64 Polfarmex Kutno
92 Polonia Leszno 79 : 49 Sokół Łańcut
93 Siarka Tarnobrzeg 80 : 86 Spójnia Stargard
94 GKS Tychy 96 : 88 Śląsk Wrocław
95 Pogoń Prudnik 77 : 63 KK Warszawa
96 Kotwica Kołobrzeg 60 : 63 Zetkama Kłodzko
97 ZB Pruszków 62 : 64 AZS Politechnika Kraków
98 SKK Siedlce 85 : 79 Astoria Bydgoszcz
99 pauza : Noteć Inowrocław
Kolejka 12 (2017-11-24 - 2017-11-26)
100 Śląsk Wrocław 86 : 96 Polonia Leszno
101 Zetkama Kłodzko 63 : 71 Biofarm Poznań
102 Sokół Łańcut 87 : 81 ZB Pruszków
103 Polfarmex Kutno 65 : 67 SKK Siedlce
104 Spójnia Stargard 82 : 65 Pogoń Prudnik
105 Noteć Inowrocław 58 : 78 Siarka Tarnobrzeg
106 GKS Tychy 103 : 94 Astoria Bydgoszcz
107 KK Warszawa 71 : 76 Kotwica Kołobrzeg
108 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 13 (2017-12-02 - 2017-12-03)
109 SKK Siedlce 71 : 58 Zetkama Kłodzko
110 AZS Politechnika Kraków 66 : 86 Sokół Łańcut
111 Biofarm Poznań 86 : 82 KK Warszawa
112 Pogoń Prudnik 81 : 74 Noteć Inowrocław
113 Kotwica Kołobrzeg 82 : 89 Spójnia Stargard
114 GKS Tychy 80 : 93 Polfarmex Kutno
115 ZB Pruszków 81 : 82 Śląsk Wrocław
116 Polonia Leszno 82 : 67 Astoria Bydgoszcz
117 pauza : Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 14 (2017-11-29 - 2017-12-06)
118 Śląsk Wrocław 77 : 89 AZS Politechnika Kraków
119 KK Warszawa 69 : 79 SKK Siedlce
120 Noteć Inowrocław 73 : 89 Kotwica Kołobrzeg
121 Astoria Bydgoszcz 75 : 82 ZB Pruszków
122 Polfarmex Kutno 73 : 69 Polonia Leszno
123 Spójnia Stargard 89 : 61 Biofarm Poznań
124 Siarka Tarnobrzeg 84 : 78 Pogoń Prudnik
125 Zetkama Kłodzko 59 : 56 GKS Tychy
126 pauza : Sokół Łańcut
Kolejka 15 (2017-12-09 - 2017-12-10)
127 Biofarm Poznań 57 : 61 Noteć Inowrocław
128 Sokół Łańcut 66 : 59 Śląsk Wrocław
129 Kotwica Kołobrzeg 85 : 76 Siarka Tarnobrzeg
130 GKS Tychy 83 : 73 KK Warszawa
131 Polonia Leszno 79 : 57 Zetkama Kłodzko
132 AZS Politechnika Kraków 75 : 59 Astoria Bydgoszcz
133 SKK Siedlce 93 : 96 Spójnia Stargard
134 ZB Pruszków 55 : 86 Polfarmex Kutno
135 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 16 (2017-12-16 - 2017-12-17)
136 Astoria Bydgoszcz 80 : 75 Sokół Łańcut
137 Zetkama Kłodzko 76 : 66 ZB Pruszków
138 Polfarmex Kutno 59 : 57 AZS Politechnika Kraków
139 Pogoń Prudnik 92 : 65 Kotwica Kołobrzeg
140 Spójnia Stargard 102 : 74 GKS Tychy
141 Noteć Inowrocław 69 : 56 SKK Siedlce
142 Siarka Tarnobrzeg 79 : 76 Biofarm Poznań
143 KK Warszawa 65 : 78 Polonia Leszno
144 pauza : Śląsk Wrocław
Kolejka 17 (2017-12-20 - 2017-12-23)
145 Śląsk Wrocław 89 : 71 Astoria Bydgoszcz
146 Sokół Łańcut 78 : 57 Polfarmex Kutno
147 Polonia Leszno 76 : 67 Spójnia Stargard
148 GKS Tychy 104 : 62 Noteć Inowrocław
149 AZS Politechnika Kraków 103 : 86 Zetkama Kłodzko
150 ZB Pruszków 80 : 46 KK Warszawa
151 Biofarm Poznań 88 : 89 Pogoń Prudnik
152 SKK Siedlce 86 : 77 Siarka Tarnobrzeg
153 pauza : Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 18 (2018-01-06 - 2018-01-06)
154 Biofarm Poznań 85 : 81 Kotwica Kołobrzeg
155 Sokół Łańcut 86 : 72 Zetkama Kłodzko
156 ZB Pruszków 79 : 103 Spójnia Stargard
157 Polonia Leszno 84 : 67 Noteć Inowrocław
158 GKS Tychy 91 : 70 Siarka Tarnobrzeg
159 SKK Siedlce 97 : 67 Pogoń Prudnik
160 KK Warszawa 72 : 103 AZS Politechnika Kraków
161 Śląsk Wrocław 57 : 79 Polfarmex Kutno
162 pauza : Astoria Bydgoszcz
Kolejka 19 (2018-01-13 - 2018-01-14)
163 Polfarmex Kutno 65 : 63 Astoria Bydgoszcz
164 Zetkama Kłodzko 88 : 72 Śląsk Wrocław
165 Pogoń Prudnik 86 : 91 GKS Tychy
166 Siarka Tarnobrzeg 74 : 94 Polonia Leszno
167 Noteć Inowrocław 65 : 91 ZB Pruszków
168 Spójnia Stargard 81 : 78 AZS Politechnika Kraków
169 Kotwica Kołobrzeg 81 : 68 SKK Siedlce
170 KK Warszawa 78 : 71 Sokół Łańcut
171 pauza : Biofarm Poznań
Kolejka 20 (2018-01-20 - 2018-01-21)
172 SKK Siedlce 75 : 77 Biofarm Poznań
173 Astoria Bydgoszcz 89 : 90 Zetkama Kłodzko
174 Sokół Łańcut 78 : 101 Spójnia Stargard
175 Śląsk Wrocław 89 : 53 KK Warszawa
176 AZS Politechnika Kraków 96 : 73 Noteć Inowrocław
177 ZB Pruszków 84 : 75 Siarka Tarnobrzeg
178 Polonia Leszno 81 : 65 Pogoń Prudnik
179 GKS Tychy 99 : 75 Kotwica Kołobrzeg
180 pauza : Polfarmex Kutno
Kolejka 21 (2018-01-27 - 2018-01-27)
181 Zetkama Kłodzko 83 : 75 Polfarmex Kutno
182 Kotwica Kołobrzeg 72 : 87 Polonia Leszno
183 Noteć Inowrocław 72 : 91 Sokół Łańcut
184 Biofarm Poznań 87 : 93 GKS Tychy
185 Astoria Bydgoszcz 96 : 55 KK Warszawa
186 Pogoń Prudnik 67 : 83 ZB Pruszków
187 Siarka Tarnobrzeg 77 : 87 AZS Politechnika Kraków
188 Spójnia Stargard 77 : 69 Śląsk Wrocław
189 pauza : SKK Siedlce
Kolejka 22 (2018-01-17 - 2018-01-31)
190 KK Warszawa 66 : 80 Polfarmex Kutno
191 AZS Politechnika Kraków 84 : 59 Pogoń Prudnik
192 Sokół Łańcut 85 : 81 Siarka Tarnobrzeg
193 Polonia Leszno 82 : 63 Biofarm Poznań
194 GKS Tychy 96 : 76 SKK Siedlce
195 Astoria Bydgoszcz 76 : 88 Spójnia Stargard
196 Śląsk Wrocław 89 : 76 Noteć Inowrocław
197 ZB Pruszków 88 : 81 Kotwica Kołobrzeg
198 pauza : Zetkama Kłodzko
Kolejka 23 (2018-02-03 - 2018-02-04)
199 SKK Siedlce 77 : 97 Polonia Leszno
200 Kotwica Kołobrzeg 83 : 82 AZS Politechnika Kraków
201 Noteć Inowrocław 61 : 98 Astoria Bydgoszcz
202 Sokół Łańcut 79 : 71 Pogoń Prudnik
203 Siarka Tarnobrzeg 73 : 71 Śląsk Wrocław
204 KK Warszawa 79 : 67 Zetkama Kłodzko
205 ZB Pruszków 88 : 90 Biofarm Poznań
206 Spójnia Stargard 98 : 75 Polfarmex Kutno
207 pauza : GKS Tychy
Kolejka 24 (2018-02-10 - 2018-02-10)
208 Astoria Bydgoszcz 87 : 74 Siarka Tarnobrzeg
209 Śląsk Wrocław 98 : 100 Pogoń Prudnik
210 AZS Politechnika Kraków 90 : 89 Biofarm Poznań
211 Zetkama Kłodzko 74 : 96 Spójnia Stargard
212 Polfarmex Kutno 76 : 61 Noteć Inowrocław
213 Sokół Łańcut 76 : 42 Kotwica Kołobrzeg
214 ZB Pruszków 80 : 71 SKK Siedlce
215 Polonia Leszno 90 : 83 GKS Tychy
216 pauza : KK Warszawa
Kolejka 25 (2018-02-17 - 2018-02-18)
217 SKK Siedlce 79 : 84 AZS Politechnika Kraków
218 Kotwica Kołobrzeg 79 : 82 Śląsk Wrocław
219 Noteć Inowrocław 74 : 69 Zetkama Kłodzko
220 Spójnia Stargard 75 : 79 KK Warszawa
221 Biofarm Poznań 86 : 75 Sokół Łańcut
222 Pogoń Prudnik 83 : 90 Astoria Bydgoszcz
223 GKS Tychy 104 : 97 ZB Pruszków
224 Siarka Tarnobrzeg 61 : 86 Polfarmex Kutno
225 pauza : Polonia Leszno
Kolejka 26 (2018-02-21 - 2018-02-21)
226 Astoria Bydgoszcz 96 : 80 Kotwica Kołobrzeg
227 Śląsk Wrocław 92 : 87 Biofarm Poznań
228 AZS Politechnika Kraków 81 : 83 GKS Tychy
229 Zetkama Kłodzko 71 : 80 Siarka Tarnobrzeg
230 Sokół Łańcut 85 : 83 SKK Siedlce
231 Polfarmex Kutno 74 : 59 Pogoń Prudnik
232 ZB Pruszków 76 : 68 Polonia Leszno
233 KK Warszawa 73 : 85 Noteć Inowrocław
234 pauza : Spójnia Stargard
Kolejka 27 (2018-02-24 - 2018-02-25)
235 AZS Politechnika Kraków 79 : 66 Polonia Leszno
236 SKK Siedlce 78 : 83 Śląsk Wrocław
237 Kotwica Kołobrzeg 58 : 77 Polfarmex Kutno
238 Noteć Inowrocław 68 : 81 Spójnia Stargard
239 Biofarm Poznań 83 : 62 Astoria Bydgoszcz
240 Pogoń Prudnik 94 : 87 Zetkama Kłodzko
241 GKS Tychy 104 : 83 Sokół Łańcut
242 Siarka Tarnobrzeg 66 : 80 KK Warszawa
243 pauza : ZB Pruszków
Kolejka 28 (2018-03-03 - 2018-03-07)
244 Spójnia Stargard 74 : 73 Siarka Tarnobrzeg
245 Astoria Bydgoszcz 87 : 75 SKK Siedlce
246 Śląsk Wrocław 94 : 86 GKS Tychy
247 AZS Politechnika Kraków 83 : 58 ZB Pruszków
248 Zetkama Kłodzko 79 : 57 Kotwica Kołobrzeg
249 Polfarmex Kutno 72 : 76 Biofarm Poznań
250 Sokół Łańcut 81 : 77 Polonia Leszno
251 KK Warszawa 94 : 76 Pogoń Prudnik
252 pauza : Noteć Inowrocław
Kolejka 29 (2018-03-10 - 2018-03-11)
253 Astoria Bydgoszcz 99 : 75 GKS Tychy
254 SKK Siedlce 57 : 76 Polfarmex Kutno
255 Kotwica Kołobrzeg 72 : 70 KK Warszawa
256 Biofarm Poznań 73 : 43 Zetkama Kłodzko
257 Pogoń Prudnik 77 : 80 Spójnia Stargard
258 ZB Pruszków 83 : 73 Sokół Łańcut
259 Polonia Leszno 61 : 79 Śląsk Wrocław
260 Siarka Tarnobrzeg 77 : 70 Noteć Inowrocław
261 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 30 (2018-03-17 - 2018-03-18)
262 Noteć Inowrocław 68 : 90 Pogoń Prudnik
263 Spójnia Stargard 92 : 76 Kotwica Kołobrzeg
264 Astoria Bydgoszcz 89 : 79 Polonia Leszno
265 Śląsk Wrocław 82 : 81 ZB Pruszków
266 Zetkama Kłodzko 84 : 59 SKK Siedlce
267 Polfarmex Kutno 64 : 79 GKS Tychy
268 Sokół Łańcut 84 : 66 AZS Politechnika Kraków
269 KK Warszawa 74 : 102 Biofarm Poznań
270 pauza : Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 31 (2018-03-21 - 2018-03-21)
271 AZS Politechnika Kraków 93 : 75 Śląsk Wrocław
272 SKK Siedlce 75 : 80 KK Warszawa
273 Kotwica Kołobrzeg 76 : 56 Noteć Inowrocław
274 Biofarm Poznań 72 : 74 Spójnia Stargard
275 Pogoń Prudnik 81 : 70 Siarka Tarnobrzeg
276 Polonia Leszno 73 : 62 Polfarmex Kutno
277 GKS Tychy 102 : 79 Zetkama Kłodzko
278 ZB Pruszków 85 : 69 Astoria Bydgoszcz
279 pauza : Sokół Łańcut
Kolejka 32 (2018-03-24 - 2018-03-24)
280 Noteć Inowrocław 84 : 88 Biofarm Poznań
281 Spójnia Stargard 87 : 65 SKK Siedlce
282 Astoria Bydgoszcz 81 : 86 AZS Politechnika Kraków
283 Śląsk Wrocław 65 : 85 Sokół Łańcut
284 Zetkama Kłodzko 70 : 81 Polonia Leszno
285 Polfarmex Kutno 95 : 88 ZB Pruszków
286 Siarka Tarnobrzeg 75 : 86 Kotwica Kołobrzeg
287 KK Warszawa 78 : 100 GKS Tychy
288 pauza : Pogoń Prudnik
Kolejka 33 (2018-03-29 - 2018-03-31)
289 AZS Politechnika Kraków 86 : 74 Polfarmex Kutno
290 ZB Pruszków 63 : 61 Zetkama Kłodzko
291 SKK Siedlce 86 : 68 Noteć Inowrocław
292 Kotwica Kołobrzeg 88 : 67 Pogoń Prudnik
293 Biofarm Poznań 84 : 71 Siarka Tarnobrzeg
294 Sokół Łańcut 81 : 71 Astoria Bydgoszcz
295 Polonia Leszno 96 : 65 KK Warszawa
296 GKS Tychy 100 : 91 Spójnia Stargard
297 pauza : Śląsk Wrocław
Kolejka 34 (2018-04-08 - 2018-04-08)
298 Pogoń Prudnik 93 : 97 Biofarm Poznań
299 Siarka Tarnobrzeg 81 : 95 SKK Siedlce
300 Noteć Inowrocław 72 : 78 GKS Tychy
301 Spójnia Stargard 78 : 85 Polonia Leszno
302 KK Warszawa 63 : 75 ZB Pruszków
303 Zetkama Kłodzko 92 : 90 AZS Politechnika Kraków
304 Polfarmex Kutno 58 : 78 Sokół Łańcut
305 Astoria Bydgoszcz 73 : 71 Śląsk Wrocław
306 pauza : Kotwica Kołobrzeg
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów w swojej gminie/mieście?


Zobacz komentarze (0)
Advertisement