masz informacje? zadzwoń: 513 00 99 99, wyślij SMS lub napisz

k i e r o w n i k   d z i a ł u   ( sport )

Mirosław Buczek

tel: 508 266 902 | 25 640 24 21

napisz

najnowszy nr 3/2017

w sprzedaży od 2017-01-18

F a c e b o o k

s p o r t   (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I MĘŻCZYZN TAURON BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wisła Can-Pack Kraków 15 28 1159:960
2 Ślęza Wrocław 15 27 1172:907
3 AZS AJP Gorzów Wlkp. 15 26 1083:963
4 Energa Toruń 15 25 1097:1022
5 CCC Polkowice 15 24 1072:1023
6 Pszczółka AZS UMCS Lublin 15 24 945:896
7 Artego Bydgoszcz 14 21 969:888
8 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 21 964:1125
9 Basket 90 Gdynia 14 19 982:1019
10 Cosinus Widzew Łódź 15 18 911:1123
11 Ostrovia Ostrów Wlkp. 15 17 920:1130
12 PGE MKK Siedlce 15 17 935:1153
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-10-01 - 2016-10-02)
1 Wisła Can-Pack Kraków 91 : 72 PGE MKK Siedlce
2 Ostrovia Ostrów Wlkp. 58 : 72 Energa Toruń
3 CCC Polkowice 75 : 55 Cosinus Widzew Łódź
4 Basket 90 Gdynia 68 : 72 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
5 Pszczółka AZS UMCS Lublin 56 : 64 Artego Bydgoszcz
6 Ślęza Wrocław 81 : 90 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 2 (2016-10-08 - 2016-10-09)
7 PGE MKK Siedlce 57 : 67 Cosinus Widzew Łódź
8 Energa Toruń 69 : 71 CCC Polkowice
9 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 64 : 53 Ostrovia Ostrów Wlkp.
10 AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 61 Basket 90 Gdynia
11 Wisła Can-Pack Kraków 67 : 68 Pszczółka AZS UMCS Lublin
12 Artego Bydgoszcz 58 : 74 Ślęza Wrocław
Kolejka 3 (2016-10-15 - 2016-10-16)
13 Ślęza Wrocław 65 : 71 Wisła Can-Pack Kraków
14 Basket 90 Gdynia 59 : 71 Artego Bydgoszcz
15 Pszczółka AZS UMCS Lublin 85 : 54 PGE MKK Siedlce
16 Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 71 AZS AJP Gorzów Wlkp.
17 CCC Polkowice 74 : 66 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18 Cosinus Widzew Łódź 52 : 81 Energa Toruń
Kolejka 4 (2016-10-19 - 2016-10-19)
19 PGE MKK Siedlce 69 : 80 Energa Toruń
20 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 61 Cosinus Widzew Łódź
21 AZS AJP Gorzów Wlkp. 61 : 49 CCC Polkowice
22 Artego Bydgoszcz 82 : 50 Ostrovia Ostrów Wlkp.
23 Pszczółka AZS UMCS Lublin 47 : 70 Ślęza Wrocław
24 Wisła Can-Pack Kraków 72 : 60 Basket 90 Gdynia
Kolejka 5 (2016-10-22 - 2016-10-22)
25 Ślęza Wrocław 89 : 57 PGE MKK Siedlce
26 Basket 90 Gdynia 65 : 71 Pszczółka AZS UMCS Lublin
27 AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 73 Cosinus Widzew Łódź
28 Energa Toruń 78 : 58 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
29 Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 79 Wisła Can-Pack Kraków
30 CCC Polkowice 73 : 66 Artego Bydgoszcz
Kolejka 6 (2016-10-29 - 2016-10-29)
31 PGE MKK Siedlce 79 : 64 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
32 AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 50 Energa Toruń
33 Wisła Can-Pack Kraków 91 : 67 CCC Polkowice
34 Pszczółka AZS UMCS Lublin 67 : 51 Ostrovia Ostrów Wlkp.
35 Artego Bydgoszcz 77 : 46 Cosinus Widzew Łódź
36 Ślęza Wrocław 84 : 48 Basket 90 Gdynia
Kolejka 7 (2016-11-05 - 2016-11-05)
37 Basket 90 Gdynia 71 : 59 PGE MKK Siedlce
38 Energa Toruń 72 : 64 Artego Bydgoszcz
39 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 69 : 64 AZS AJP Gorzów Wlkp.
40 Ostrovia Ostrów Wlkp. 58 : 88 Ślęza Wrocław
41 Cosinus Widzew Łódź 64 : 84 Wisła Can-Pack Kraków
42 CCC Polkowice 51 : 60 Pszczółka AZS UMCS Lublin
Kolejka 8 (2016-11-12 - 2016-11-13)
43 PGE MKK Siedlce 53 : 86 AZS AJP Gorzów Wlkp.
44 Artego Bydgoszcz 90 : 72 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
45 Ślęza Wrocław 83 : 58 CCC Polkowice
46 Basket 90 Gdynia 82 : 68 Ostrovia Ostrów Wlkp.
47 Pszczółka AZS UMCS Lublin 69 : 49 Cosinus Widzew Łódź
48 Wisła Can-Pack Kraków 96 : 50 Energa Toruń
Kolejka 9 (2016-11-27 - 2016-11-27)
49 Ślęza Wrocław 76 : 58 Cosinus Widzew Łódź
50 Energa Toruń 65 : 54 Pszczółka AZS UMCS Lublin
51 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 59 : 83 Wisła Can-Pack Kraków
52 AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67 Artego Bydgoszcz
53 Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 79 PGE MKK Siedlce
54 CCC Polkowice 76 : 93 Basket 90 Gdynia
Kolejka 10 (2016-12-01 - 2016-12-04)
55 Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 54 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
56 PGE MKK Siedlce 57 : 78 Artego Bydgoszcz
57 Ślęza Wrocław 91 : 67 Energa Toruń
58 Cosinus Widzew Łódź 45 : 74 Basket 90 Gdynia
59 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 86 CCC Polkowice
60 Wisła Can-Pack Kraków 83 : 66 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 11 (2016-12-10 - 2016-12-11)
61 Energa Toruń 96 : 86 Basket 90 Gdynia
62 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 40 : 86 Ślęza Wrocław
63 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 54 Pszczółka AZS UMCS Lublin
64 Artego Bydgoszcz 70 : 76 Wisła Can-Pack Kraków
65 CCC Polkowice 88 : 59 PGE MKK Siedlce
66 Cosinus Widzew Łódź 69 : 52 Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 12 (2016-12-17 - 2016-12-17)
67 PGE MKK Siedlce 66 : 72 Wisła Can-Pack Kraków
68 Artego Bydgoszcz 58 : 63 Pszczółka AZS UMCS Lublin
69 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 63 Ślęza Wrocław
70 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61 : 80 Basket 90 Gdynia
71 Energa Toruń 66 : 48 Ostrovia Ostrów Wlkp.
72 Cosinus Widzew Łódź 74 : 71 CCC Polkowice
Kolejka 13 (2016-12-21 - 2016-12-21)
73 Basket 90 Gdynia 68 : 85 AZS AJP Gorzów Wlkp.
74 Ślęza Wrocław 71 : 61 Artego Bydgoszcz
75 Cosinus Widzew Łódź 59 : 75 PGE MKK Siedlce
76 Ostrovia Ostrów Wlkp. 75 : 81 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
77 Pszczółka AZS UMCS Lublin 46 : 51 Wisła Can-Pack Kraków
78 CCC Polkowice 90 : 86 Energa Toruń
Kolejka 14 (2017-01-07 - 2017-01-25)
79 PGE MKK Siedlce 49 : 66 Pszczółka AZS UMCS Lublin
80 Artego Bydgoszcz : Basket 90 Gdynia
81 AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 58 Ostrovia Ostrów Wlkp.
82 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86 CCC Polkowice
83 Energa Toruń 89 : 59 Cosinus Widzew Łódź
84 Wisła Can-Pack Kraków 55 : 71 Ślęza Wrocław
Kolejka 15 (2017-01-14 - 2017-01-15)
85 Energa Toruń 76 : 50 PGE MKK Siedlce
86 Basket 90 Gdynia 67 : 88 Wisła Can-Pack Kraków
87 Ślęza Wrocław 80 : 71 Pszczółka AZS UMCS Lublin
88 Cosinus Widzew Łódź 80 : 83 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
89 Ostrovia Ostrów Wlkp. 50 : 63 Artego Bydgoszcz
90 CCC Polkowice 57 : 46 AZS AJP Gorzów Wlkp.