reklama

Ścianka Pupila. Pochwal się swoim zwierzakiem!

Czas trwania 2017-11-15 - 2018-01-15

fot. Aga Król

Masz psa, kota, albo rybki akwariowe? Zrób pupilowi niespodziankę – przyślij do nas jego zdjęcie, a my opublikujemy je na Ściance Pupila.

Zauważyłeś, że wszyscy chcą się teraz fotografować na „ściance”? Aktorzy, celebryci, nawet politycy. A czworonogi to pies?! – chciałoby się krzyknąć. Nadrabiamy to oczywiste niedopatrzenie i stwarzamy przestrzeń przyjazną zwierzakom. Robimy Ściankę Pupila!

Jeśli chcesz, aby Twoje ulubione zwierzątko na nią trafiło, po prostu przyślij jego zdjęcie (koniecznie z imieniem pupila). Naszym zwierzakom poświęcimy całą stronę w „Tygodniku Siedleckim”. Opublikujemy przysłane zdjęcia, by uwiecznić te kochane przez Was pyszczki i mordki.

Udział w tej akcji to także możliwość zdobycia fajnych nagród i wyjątkowego kalendarza ze zdjęciem Twojego pupila. Na fotki czekamy do 3 grudnia. Wysyłajcie je na adres konkursy@24ts.pl oraz za pośrednictwem naszego funpage`a. Pamiętajcie, żeby podać swoje imię i nazwisko oraz oczywiście imię pupila. Każde ze zdjęć otrzyma numer konkursowyniezbędny do głosowania smsowego, które ruszy 4 grudnia (o szczegółach poinformujemy w jednym z kolejnych wydań „TS”).

Pamiętajcie, że niezależnie od wyników głosowania wszystkie przesłane do nas zdjęcia trafią na „Ściankę Pupila”. Czekamy na zgłoszenia! 

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce „konkursy”.


REGULAMIN

Regulamin konkursu „Pupil na ściance. Pochwal się swoim zwierzakiem”

Edycja 2017


I . Postanowienia ogólne
1. Konkurs „Pupil na ściance. Pochwal się swoim zwierzakiem” organizowany jest przez „Tygodnik Siedlecki” z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 11.
2. Konkurs rozpoczyna się 15 listopada i trwa do 27 grudnia 2017 r.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym „TS” oraz na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com.

II. Zasady konkursu
4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) przesłać zdjęcie zwierzaka na adres konkursy@24ts.pl lub przez profil „Tygodnika Siedleckiego” na portalu społecznościowym Facebook w terminie do 3 grudnia 2017 r., w treści wiadomości podając imię i nazwisko zgłaszającego, telefon kontaktowy oraz imię pupila.

b) zapoznać się z regulaminem konkursu
5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie tego samego zwierzęcia. Zdjęcie nie może mieć charakteru naruszającego dobre obyczaje.
6. Warunkiem udziału w konkursie i odebrania nagrody jest podanie prawidłowych danych osobowych.

7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
8. Niespełnienie warunków określonych w pkt. 4-7 powoduje automatyczną dyskwalifikację danego uczestnika konkursu.
9. Każdej przesłanej fotografii będzie nadany numer zgodny z chronologicznym napływem zdjęć do redakcji. Zdjęcia będą umieszczane na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com  i na profilu redakcyjnym na Facebook`u. Wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia zostaną także opublikowane w jednym z papierowych wydań „Tygodnika Siedleckiego” na „Ściance Pupila”.
10. Głosowanie na zgłoszone zdjęcia odbywać się będzie za pomocą smsów. Głosy będzie można oddawać w terminie od 4 do 20 grudnia do północy, wysyłając smsa na numer 7148 o treści pupil.nadany numer uczestnika (koszt smsa 1,23 zł z VAT).  Wygrywają te zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów. Na poszczególne zdjęcia można wysyłać nieograniczoną liczbę smsów.   

11. Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu na łamach „TS” nastąpi na przełomie na przełomie 2017/2018 r.
 

III. Nagrody

12. Nagrodą jest kalendarz, w którym zostanie wykorzystanych 12 zdjęć zwierzaków, na które internauci oddadzą najwięcej głosów smsowych. Każdy autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma minimum dwa kalendarze.       

13.Wręczenie nagród nastąpi w styczniu 2018 r. Zwycięzcy o terminie wręczenia zostaną poinformowani indywidualnie.

14. W przypadku, gdy wartość nagrody przekroczy 2000 złotych brutto redakcja zastrzega sobie prawo pobrania od opiekunów uczestników konkursu podatku w wysokości 10% wartości nagrody.  

15. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowej nagrody lub nagród.


IV. Postanowienia końcowe
15. Wysyłając zdjęcie do redakcji „TS” i akceptując regulamin konkursu, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawo do zdjęcia i przesyłając je do redakcji „TS” nie narusza praw osób trzecich oraz udziela „TS” nieodpłatnie i bezterminowo prawa publikacji przesłanego zdjęcia w wydaniu papierowym, na stronie internetowej „TS”, na Facebook`u oraz w innych materiałach promocyjnych związanych z konkursem (także w kalendarzu).
16. Wysyłając zdjęcie na konkurs, a tym samym akceptując regulamin konkursu uczestnik wyraża zgodę na dokonanie przez redakcję „TS” opracowania zdjęć, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do opublikowania zdjęcia w gazecie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie zmieniony charakter zdjęcia.
17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

18. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie najbliższej rodziny pracowników „Tygodnika Siedleckiego”.

 

 

 

 


PLIKI DO POBRANIA

reklama

Sonda

Czy szkolna wyprawka, 300 zł dla każdego ucznia, na początku roku szkolnego to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (15)
Advertisement