Pogoń trzecią drużyną w Polsce

Zakończył się mecz ekstraligi rugby: Awenta Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk.

Stawką spotkania był brązowy medal mistrzostw Polski. W 32 minucie pogoniści objęli prowadzenie 3 : 0 po udanym kopie z karnego Rafała Janeczki. Cztery minuty później ten sam zawodnik udanym wykonaniem karnego z dalszej odległości podwyższył prowadzenie gospodarzy na 6 : 0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 49 min przyłożył Przemysław Rajewski, a w 60 min pierwsze punkty dla gości zdobyl z karnego Jędrzej Nowicki  Pogoń prowadziła 11 : 3. W 80 min przyłożył Tomasz Rokicki, a skutecznie podwyższył Janeczko. Pogoń wygrała 18 : 3.

POGOŃ: Tokarski (61 Gołąb), Chróściel, Grabski, Mirosz, Łódzki (79 D. Rajewski), Panasiuk, Antoszczuk, Muszyński, Janeczko, Trybus, Jurkowski (52 Nasiłowski), Rokicki, Gdula, Biernacki, P. Rajewski.