reklama

Ktoś może przez to zginąć!

przydrożne drzewa

Jak trzeba nienawidzić ludzi albo totalnie nie liczyć się z przepisami, prawem i zasadami bezpieczeństwa, aby coś takiego zostawić przy drodze powiatowej, na trasie Osiny Dolne-Korabie?!

reklama

Szanowna ekipa, której nazwy firmy z grzeczności nie wymienię, dzielnie pracowała cały piątek i sobotę 19 i 20 maja aby pozostawić po sobie coś takiego.

Że na takich nie ma kary ani miary - to może choć Wy zróbcie im i Powiatowi czy Gminie wstydu na okolicę.  

Czyszcząc rowy podkopali kilkanaście grubych drzew pozostawiając je na skarpie w połowie odkryte w żółtym, sypkim piasku na wysokim zboczu. Drzewa się już chylą, a co będzie jak popłynie rowem woda albo powieje wiatr od strony południowej???

Tragedia murowana - wszystko zawali się na jezdnię! Czy naprawdę jest tak ciężko usunąć drzewa razem z karpą? A tak tylko zostawiamy na kogoś pułapkę, a jak się stanie komuś krzywda, to będziemy szukać winnego, czyje drzewo, czyja droga albo do Pana Boga, że zesłał wiatr!!!

Czy Ci lokalni biznesmeni całkowicie z chytrości postradali zmysły albo zamiast mózgu mają galaretę??? A może to jakaś fantazja pijanego majstra....?

Żal na to patrzeć i strach pod tym jeździć. Zajmijcie się tym bardzo proszę, bo dzielny pracownik gminy Mokobody, który jeździ tamtędy dwa razy dziennie nie widzi problemu. Jest tak zafascynowany piękną drogą, że poza rowem już nic nie widzi.

Często tamtędy jeżdżę i boję się o swoje życie.

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement